• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
já jsem v těhu naštěstí neměla žádné chutě na sladké,jen na ovoce,takže těch 15kg bylo vše kolem malýho,měla jsem hodně plodové vody.ale pořád mám co zhazovat.určitě se ti to podaří.kámošce je 18 a taky čeká mimčo-je nadšená,teď je v 7tt tak snad vám to všem dopadne vše dobře.držím palečky:o).nechce se mi spát.
8. dub 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty mas kolko rokov? :slight_smile: tak kamoske drzim palceky a nech si hlavne teraz dava na seba pozor :slight_smile:
8. dub 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja jem snad vsetko :grinning: ale to som jedla i pred tehu strasne vela a nikdy som nemala nad 55kg asi mi dobre spaluje :grinning: aj teraz do seba tlacim zmrzku :grinning:
8. dub 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 19,mimčo jsme neplánovali,teda plánovali ale až pozdějc,ale stalo se a teď jsme rádi že ho máme.za rok jsem stihla,operaci štítné žlázy,pak otěhotnět,chodit při tom do školy,udělat opravné zkoušky,pak závěrečky-výuční list a porodit-drsný že?
8. dub 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som na tom dost podobne... je mi 19, akurat som v maturitnom rocniku no v maji to uz nestiham takze zmaturujem v septembri :unamused:
8. dub 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som to stihla s malou v brusku :wink:
8. dub 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dělala závěrečky v 2.měsíci,kuchařský kalhoty jsem nezapla a košily tak tak:o).tak ti ať to vše zvládneš.vy jste mimčo plánovali?jsi vdaná?já eště ne,chci i nechci-pořád nevím.nechci někomu ,,patřit''
8. dub 2007 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mimco sme neplanovali... bol to pre nas zozaciatku velmi sok :sweat_smile: no tesime sa :grinning: manzelia zatial nie sme ale dnes som sa rozpravala s drahym a rozhodla som sa zaregistrovat na MojaSvadba.sk a pomaly zaciname vyberat saty a tak :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som maturovala v 3.mesiaci, ale to na mne este nebolo nic vidiet, takze som nemala problem si hocico obliect :slight_smile:
8. dub 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej pipi, to je super, :dizzy_face: my zatial svedbu neplanujeme...
8. dub 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla břicho na zimu takže jsem měla problém sehnat něco těhotenskýho na zimu,ty se máš můžeš nosit volné šaty v lětě atd.to já nemohla.už půjdu spát.tak pa pa a dobrou
8. dub 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru nocku :grinning:
hej tini moc sa tesim... sice svadba nebude tak skoro ale chcem pomalinky zacinat vyberat saty a podobne veci aby sme sa zbytocne potom nestresovali ze nic nie je a tak :grinning:
8. dub 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je super, mna tiez bavi obzerat taketo vecicky :slight_smile:
8. dub 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som teraz skoro stale na MojejSvadbe :grinning: :grinning: a kukam same saty cely den uz mi z toho sibe ale jedny sa mi fakt mrte pacia :grinning:
8. dub 2007 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa tam tiez teraz pozrela-si ma inspirovala :grinning:
8. dub 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: a videla si moj album?
8. dub 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, idem pozriet :wink:
8. dub 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie saty na obr.5-naaadhera, :astonished: take chcem :grinning:
8. dub 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tie sa aj mne najviac pacia... no tu hnedu ruzu by som dala asi dole... ale ten korzet,jooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :grinning: krasa
8. dub 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
VESELU VELKU NOC :grinning: a malo sibacov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tini... tak co uz si dostala? :grinning: my nieeeee :grinning: a dufam ani nedostaneme :grinning:
9. dub 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, vsetci to maju zakazane :grinning: som sa vyhovorila na malu :sweat_smile: a Riso uz siel po rodine a rano nas nemohol zobudit :dizzy_face:
9. dub 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme na tom rovnako :slight_smile: draheho tieto sviatky moc neberu takze mam stastie,ani minuky rok som nedostala :grinning: ale ideme dnes k jeho babke a dedkovi takze tam asi dakym malym korbacikom dostanem no slabunko :grinning:
9. dub 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Riso chodi kazdy rok po rodine, az na minuly-to sme boli v Senci a podarila sa nam mala :grinning:
9. dub 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: takze ste minuly rok o tomto case nadherne sviatkovali co? aj ja si pamatam kedy vznikla malinka :grinning: presne vsetko do detailov :sweat_smile: :grinning:
9. dub 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja :sweat_smile: a este sme si hovorili, ze snad z toho nic nebude :grinning: si presne pamatam ako Riso povedal, ze o 9 mesiacov mozno budeme rodicmi :grinning: a mal pravdu :dizzy_face:
9. dub 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som vtedy drahemu povedala ze ci sa zblaznil... :grinning: ze dufam ze nebudeme kocikovat... :sweat_smile: hm :grinning: :grinning:
9. dub 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sranda, vobec som si to nevedela predstavit... ale to malicke je velky zazrak, neuveritelne co vznikne za 9 mesiacov z vajicka a spermie-pre mna nepochopitelne a krasne :slight_smile:
9. dub 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej ved nad tym sa ja velmi vela krat zamyslam ze ako je mozne ze mam v brusku novu ludsku bytost...a ze ako to tam rastie, z mikroskopickej Jarkovej spermijky vznikla nasa Momo,je to fakt zazrak :grinning: :grinning:
9. dub 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pockaj este, aky budes mat pocit, ked budes malu drzat na rukach :dizzy_face: to je neopisatelne... :slight_smile:
9. dub 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek