Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

pipi1211
9. dub 2007

tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 uz aby bola tu. Chcem ju uz mat pri sebe 😀 je mi bez nej smutno ☹

tinni
9. dub 2007

vsak ju mas teraz najblizsie ako mozes 😀 uzivaj si tehu, potom ti bude za tym smutno 😅

pipi1211
9. dub 2007

ked ja ju chcem mojkat,bozkavat, ovoniavat a potom ju celu spapat 😀 😀

tinni
9. dub 2007

moj maly zazrak ma nachvilu odvolal, ale uz som spat 😉

pipi1211
9. dub 2007

no ved si jej asi chybala 😀 m ta moja ma tak kope ze mi je z toho zle 🤐 uz nech zaspi!!!!

tinni
9. dub 2007

😀 mne tiez dost tlacila na zaludok, ale som jej vdacna, lebo potom mi nic nechutilo jest a pribrala som len malinko 😅

krista
9. dub 2007

Ahojky holky je mi 21 a chtěla bych otěhotnět nejlépe tento měsíc, těhule teda ještě nejsem, ale mohu se k vám počítat??? Jaký je tu věkový průměr 😀 😀 😀

pipi1211
9. dub 2007

ahoj kristi 😀 podla mna je tu priemer 20 rokov 😀 takze tento mesiac sa robi na babetku 😅 😀 😀

tinni
9. dub 2007

jasne krista 😉 vekovy priemer okolo 20, takze presne sem patris 😅 a drzim palceky...

krista
9. dub 2007

Jo chtěli bychom začít až koncem, kdyby to náhodou vyšlo napoprvé tak aby se prďola narodil na nový rok 🙂 Jsem hrozná plánovalka 😀

Jak koukám tak někdo z vás to plánoval, někdo ne. Je tu někdo kdo by to třeba vzal zpátky, jsou dny kdy mimi moc chci a dny kdy bych ještě počkala. Ale myslím si že ten věk takhle je fajn, aspoň budu statná čtyřicátnice až mé dítě dosáhne mýho věku, to je paráda ne??

tinni
9. dub 2007

no ked sa ti mimi narodi, tak nebudes mat ani jeden den, kedy by si ho nechcela, prave naopak, uz zacnes uvazovat o druhom 😀 a aj podla mna je super mat dieta takto skoro, aj organizmus to ovela lepsie vezme ako mat prve babo v tridsiatke-ja som sa hned zregenerovala, par hodin po porode som bola uplne fit a tie starsie baby este ked odchedzali z porodnice ich vsetko bolelo a nevladali...

krista
9. dub 2007

No tak to ti docela věřím ... moje máma mě měla v 32 letech, ale to bylo tím že dlouho čekala na toho pravého a už jenom proto že teď vidím svou 53 letou mámu jak je ztahaná bych taky ráda mimíska brzo.

Taky si myslím že to bude fajn až tu bude malý, trochu nás teda trápí ta finanční stránka, ale to se snad nějak zmákne 😉

A tobě je kolik tinni?? A broučka jsi plánovala?

tinni
9. dub 2007

ja mam 20 a malu sme neplanovali, ale stalo sa... 🙂

pipi1211
9. dub 2007

baby sibe mi 😀 som akurat doumyvala okno 😅 😀

tinni
9. dub 2007

tak to ta obdivujem-mne sa nic nechce... davaj si pozor, nie ze pride Momo predcasne! 😲

krista
9. dub 2007

Jo mě se taky nechce nic dělat, nicméně jsem v práci, tak mám smůlu 😀 😅 Akorát víte z čeho mám strach, že mě po mateřské nikde nezaměstnají - mladá matka, bez praxe - to bude vražedná kombinace. No co, mimíska fakt moc chci tak to budu muset risknout 😀

janula_nz
9. dub 2007

pipi dobre viem, o com hovoris. ja som sa na moju malu nevedela vynadivat, ja som stale na nu pozerala ked spinkala 🙂 take mimi je nieco krasne, uzasne , to sa veru ani slovami neda opisat.

pipi1211
9. dub 2007

kristi ja tento rok este aj maturujem takze budem uplne bez praxe... 😅 ale zvladneme 😀 😀

janula_nz
9. dub 2007

pipi to zvladnes, neboj. a urcite ti aj rodicia alebo niekto radi pomozu s malickou, nie?

tinni
9. dub 2007

no ja sa s vami lucim, idem k nasim, nechce sa mi byt samej doma... pipi nebudes okolo pol siestej na posni? pojdem s malou von 😉

krista
9. dub 2007

Jo pipi neboj já budu držet palečky, četla jsem to, budeš to dělat v září viď? Tak snad bude porota shovívavější když uvidí takovou pěknou maminu 😉

Janula úplně chápu to co tady popisuješ ... já bych taky chtěla koukat na své krásné miminko, ještě si prostě musím počkat, snad se nám to povede co nejdřív! Holky koukám že tu snad nikdo nemá chlapečka 😀 Já bych taky ráda holčičku, prozraďte mi tajný recept 🙂 😀

krista
9. dub 2007

Tinni tak se měj hezky, venku (teda u nás v ČR) je krásně a já jsem zalezlá v práci, tak hezký den 🙂

janula_nz
9. dub 2007

krista ja tiez pozeram, ze same dievcatka sa tu rodia a chlapci skoro ziadni 🙂

janula_nz
9. dub 2007

tinni pekny dnicek prajeme

pipi1211
9. dub 2007

no babule, ale v majovkach mame vacsinu chlapcov... a len par dievcat 😅 tini a asi nebudem na posni bo som este mierne nachladena tak chcem byt dnes doma a upratovat lebo mam naladu na poriadky 😀 😀 hej hej idem v septembri maturovat a viem ze to zvladneme s pomocou draheho a nasich ozajstnych priatelov sa zvladne vsetko 😀 😀

krista
9. dub 2007

A co ten recept na holčičky holky?? 😀 🙂 Dívali jste se jestli vám to vychází dle čínského kalendáře??

krista
9. dub 2007

Pro jistotu přidávám odkaz:

http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
http://www.obfocus.com/calculators/birthchart.htm
http://www.emimino.cz/modules.php?name=News&fil...

(na tom emiminu si musíte najet až dolu, je to to samé jako obfocus, ale česky)

krista
9. dub 2007

Koukám že dneska mi všichni utíkáte, buď jsem tak nudná nebo je to tím že venku je tak krásně 😔 😕

janula_nz
9. dub 2007

krista asi tym, ze je vonku tak krasne. ja tiez cakam, ze s a mala zobudi a sup na bike spolu. to sa paci aj laurike a mne to len prospeje 😀

pipi1211
9. dub 2007

no mne by sa podla kelendarov mal narodit chlapcek ale podla amnio a aj uzv nosim pod srdieckom dievcatko 😀
a ja nikam neodchadzam len obcas zabehnem do kuchyne alebo niekam nieco upratat 😀 ale teraz uz pozeram saxanu tak som tu 😀