• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
:grinning: .Stejně je fajn mít svoje vlastní mimi.Nechci ji moc rozmazlovat,ale udělala bych pro ni všechno :grinning: .
3. led 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rova, my jsme taky neplánovali, ale už teď máme Prcka moc rádi a těšíme se na něj. :dizzy_face:
3. led 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
rova,jo no, ono to snad ani jinak nejde.Já tím myslela maminy co to dítě spíš než chcou-nechcou :wink: .Ale myslím že normální žena,co to má v hlavě v pořádku,tak jak z ní opadne ten první šok,že čeká dítě se kterým nepočítala,se na něj moc těší a až se narodí,tak už není cesty zpět.Ono nejde nemít rád miminko,zvlášt když už ho po porodu prvně spatří.Já jsem celé 4dny v porodnici fascinovaně na malou koukala až jsem si ji málem vykoukala :grinning: .A do dneška je moje největší zábava,sledovat co zas vymyslela a jak si hraje :slight_smile: .A můj chlap mi u porodu brečel štěstím:slight_smile:
3. led 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To miláček se k porodu taky chystá. :slight_smile: Ten se těší snad ještě víc, než já a když malýho ucítil jak se hýbe, tak byl úplně unešenej. :slight_smile:
3. led 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj se na porod taky hrozně těšil,ale jak se to vyvíjelo dále,tak je fakt akorát na to blbnutí s dětma :grinning:
3. led 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jess blahozelam k miminu a kajule, som rada, ze nie som sama tehotna 19stka, viem urcite je takych viac a hlavne aj mladsich, pravda je, ze ja tiez nevyzeram zrovna na 19, ale menej, ale na druhej strane budu mat mimi mladucku maminu, ktora bude mat vekovo k nemu blizsie a tak mu bude viac rozumiet...trosku si to idealizujem nieco ako su gilmorovske devcata... :D
3. led 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.. jenom ze budes mit asi chlapecka.. :grinning: :grinning: takze to nebudou devcata.. neboj nejsi sama.. a urcite to zvládnete.. preji zdravicko ikusko :wink:
3. led 2007 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuska...díky za blahopřání,ale malá má 2roky :grinning: .Psala jsem své zážitky,ale ne úplně čerstvé.Ale na mimi budem pracovat :grinning:
3. led 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem georgine si zlata,... mozno sa toho miestami bojim ale uz sa malickeho nemozeme dockat, vlastne uz sa mal narodit, ak sa do utorku nenarodi, pojdem do nemocnice, ... :(
3. led 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jess, nevsimla som si, ze ma malicka uz 2 rocky, ale urcite je rozkosna, mas pocit, ze to rychlo ubehlo odkedy sa narodila?
3. led 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: jáák voda,letělo to rychle,ten čas.Ale to je u mě možná i tím,že jsem první rok byla u mích rodičů a mám velkého psa který potřebuje pohyb,tj co 2,5-3hod venčení.Takže mé dny plynuli takto: Kojení,přebalení,venčení,přebalení,kojení,úklid nebo praní,venčení a pak s malou ven,a furt dokola,vůbec jsem neměla čas sí sednout. :grinning: .Ale ted když je větší,tak je s ní pořád sranda,vymýšlí věčně nejaké koniny :grinning: ,a ty její ksichtíky...
3. led 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to si si teda riadne zamakala, a urcite ti prichysta vzdy a vzdy nove prekvapenia :D
3. led 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo,je s ní maxi sranda.Už volá z postýlky mamíí.Spinkala,tak jdu
3. led 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, nebojte sa nic vsetko zvladnete...Ja to uz mam "za sebou", deti uz mam pomerne velke a su dost samostatne. Ja som ostala 1.krat tehu v 16 tich a napriek vsetkemu sme sa velmi tesili.
je super, ze sme si zvolii zivot...drzte sa a krasne si to uzivajte :wink:
3. led 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si uz odisla, no nic, ...mala nepocka :D chcela som sa ta este spyta, ze ako ti vyvolavali porod?
3. led 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikuška:Už mám nakrmeno,vyvenčeno :grinning: .Už jsem to někde psal,ale nevím kde to bylo :sweat_smile: .Vyvolávali my to,kvůli tomu,že mám zakrnutou dělohu a malá už tam nevešla,nerostla a navíc jsem až do konce zvracela,bylo mi furt zle,tak ani neměla dostatek živin :frowning2: .Tak proto mi to museli vyvolat,ale byla zdravá jak řípa :grinning: .Tvůj porod bude taky určitě v pohodě!!
3. led 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuško, já taky zrovna nevypadám na to kolik mi je...když se jinak učesu, tak už sice jo, ale pak si připadám jako stará mladá. :slight_smile: Gilmorova děvčata mám ráda akorát u nás to nebude v podání matka a dcera, ale matka a syn. :slight_smile:
3. led 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jess, aha to som nevedela, to tehotenstvo ma tolko tajov...dakujem za prianie toho v pohode porodu,....dam ti vediet :D dnes som si kupila aj malinovy cajik, tak uvidime :D ja mam pred tym vyvolavanim celkom strach radsej by som bola, nech sa sam vypyta vonku....
4. led 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoj kajule, tak to aj v mojom podani bude matka a syn, ale bude to super, urcite to zvladneme,....ved uz teraz sa medzi matkou a jej plodom vytvorili nepredelitelne puto a to je krasne :D
aj ked pri porode nas rozdeli pupocna snura, vzdy ostanu priputane k nam ...
4. led 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikuško, to máš naprostou pravdu, ty už to máš za chvíli. :slight_smile: Musíš pak dát vědět, jak to probíhalo, pže já jsem na to vážně zvědavá...
4. led 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti verim, sama som zvedava ako to vsetko bude prebiehat... no musim povedat, ze som kludna a beriem to ako prirodzenu vec, ...aj ked kdesi este su chmury strachu a neistoty, ale dufam, ze ma manzel pri porode podrzi, bude stacit, ze tam len bude a bude to mat pre mna ucinok :D
4. led 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Péťa tam bude taky a doufám, že nám taky Prcek pomůže. :slight_smile:
4. led 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
peta je manzel?...ja dufam, ze ten moj to stihne, bo pracuje v prahe, tak by sa mohol maly narodit radsej vecer alebo cez vikend :D
4. led 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manžel ještě ne, to bude až v létě. :dizzy_face:
4. led 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to my sa v lete zoberieme aj v kostole na sk a spojime to s krstinami malickeho....
4. led 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my si to teďka tady všechno nově zařizujeme a připravujeme všechno pro Prcka a pak budeme řešit tu svatbu...je toho hodně. :slight_smile:
4. led 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ikuska: co ty víš,třeba to na tebe přijde ještě dnes :wink: ,plně tě chápu,že už to chceš mít za sebou :slight_smile:
4. led 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja som otehotnela v 19, rodila v 20, ked sa ma doktor na porodnej sale opytal kolko mam rokov a som povedala, ze 20 tak odpovedal, ze to je na prvy porod idealny vek
4. led 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi, já si taky myslím, že na tom není nic špatnýho rodit v 19ti nebo ve 20ti a navíc, když se na to i ženská cítí, tak proč ne. Já jsem teda tak trochu zvědavá, ale snad to všichni tři zvládnem. :slight_smile:
4. led 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja si to myslim, vsak rodia aj mladsie ako sme my a zvladaju to, no nie?
neboj urcite to v pohode vsetko zvladnete, aj ja som sa bala ako to budem vsetko zvladat a je to OK
4. led 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek