Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

krista
25. dub 2007

Sue a ty máš kolik nad dvacet?? 😀 😀 😀 Já mám taky nad dvacet a těhu taky nejsem 😀 Takže tu nejsi sama 🙂

krista
25. dub 2007

A navíc neni řečeno kolik ti musí být - mladá se můžeš cítit třeba ve třiceti 😀 😉

sue
25. dub 2007

Kdesi na začiatku tejto témy je zadefinované, že sem patria len babenky do 20 rokov 🤐 😀 ...a mladá sa cítim... však aj som 😀 ty si z českých budějovíc? Tam je nádherne... teda konkrétne južnejšie, na Šumave, milujem to tam

sisik
25. dub 2007

zuzka hej iba o rocik starsia

krista no tak to vam teda verim, ze ste taky nerozhodny, ale mozno ked si date byt do poriatku a pojdete aj na tu dovolenku tak mozno potom bude aj babo ze?? no vies ja som si babo neplanovala, ale ked uz prislo tak sa tak som rada, aj ked tak skoro.

sue a co uz by si chcela babo??

sue
25. dub 2007

Sisik, ja musím... som chorunká a najneskôr do roka mi musia vyoperovať všetko čo robí ženu maminkou, takže snažilkujem, aj keď na to absolútne nie sú podmienky...

sisik
25. dub 2007

joj sue no tak to mi je luto to som teda naozaj nevedela. no tak sa teda snaz. ja ti teda budem drzat palceky, aby sa ti to podarilo.

krista
25. dub 2007

Sisik to jsem ráda, že to bereš pozitivně. Aspoň budeš mladá mamula. A já taky doufám že někde na té dovolené. Víš taky bych byla někdy radši kdyby to bylo neplánované, to se potom člověk s tím musí vyrovnat a přijme to, takhle to pořád plánujeme, dokládáme ....

A Sue taky mě mrzí že to máš takhle, držím ti palečky aby všechno klaplo a jak jsi napsala že je někde definované že jenom do 20 - tak to bych tu taky neměla co dělat, no snad nás odsud nikdo nevyhodí 😉

sisik
25. dub 2007

mas pravdu krista...a ty mas uz manzela??...a aj on by uz chcel dietatko??

krista
25. dub 2007

Jo manžela už mám dva roky a jinak jsme spolu šestým rokem. Je to moje zlatíčko. Miminko plánujeme společně od mých 15.let 😀

Nejdřív jsme ho měli v plánu tenhle rok, někdy touhle dobou jsme měli začít snažilkovat, ale pak jsem dostala v práci přidáno a rozhodla jsem se že si udělám praxi, tak jsem nadhodila miláčkovi že rok počkáme a on stím souhlasil ale mě to potom na druhou stranu nějak vzalo a zase jsem miminko chtěla, ale manža řekl že času máme dost .... celé manželství je kompromis, takže to je odloženo na příští rok, cca 04/2008 ale já doufám že ho ukecám dřív 😀

A co ty máš partnera? A rodina berou to dobře? Vím že někdy ty reakce okolí jsou přemrštěné 😖

sisik
25. dub 2007

Neboj sa urcite ho prehovoris skor a babo budes mat ani sa nenazdas.

Ano mam partnera. Nastastie je odo mna starsi, ma 23 rokov a budeme sa moct o dietatko aj postarat. Vies, horsie by bolo, keby bol taky mlady ako ja, este by studoval a nemali by sme ani peniazky. Teraz je to ok, kedze pracuje a budeme moct dat babu to, co potrebuje. Viem, ze to nebude lahke, ale urcite to zvladneme. 🙂

Moji rodicia to zobrali celkom dobre. Samozrejme, najprv neboli nadseny, ale uz sa s tym zmierili a tesia sa spolu so mnou. Som velmi rada, ze to zobrali tak, ako to zobrali, lebo mas pravdu, nie vsetci to zoberu tak, ako moji.

krista
25. dub 2007

Sisik tak to je super, určitě je podstatné mít partnera který se o drobečka postará - přesně tak jak píšeš! A věřím že to na 100% zvládnete, zvládli to jiný a budete na to dva - to je hodně podstatný 🙂

Rodiče jsou taky důležité osobnosti v životě, je jasný že to asi nespolkli dobře, ale hlavně že se s tebou nerozhádali - já znám holčinu která otěhotněla asi v 17 a rodiče ji vyhodili z domu - no hrůza, opravdu to nebylo od nich hezký a ona jim dokonce vozila vnouče ukazovat - to já bych jim nas.... pardon 🤐

A ty děláš SŠ?

sisik
25. dub 2007

No jasne s tymi rodicmi mas pravdu.

Ano, ja chodim sa SŠ. Teraz si idem dat ziadost na individualny studijny plan, tak mi drz palceky, aby mi ho schvalili. Vies, mam na toto dost prisnu skolu a oni tehotne studentky v skole moc nechcu, aj ked nechapem preco. No ved uvidime, ako to dopadne.

sue
25. dub 2007

Sisik, tak držím palčeky... a krista, vám tiež 😵

krista
25. dub 2007

Sue úplně jsem zapomněla reagovat na ty České Budějovice, to jsem mile překvapena že je znáš! A Šumavu známe taky - odtamtud je manža, i když je Šumava široký pojem, kde přesně to znáš???

sisik
25. dub 2007

Sue, aj my ti budeme vsetky drzat palceky, aby sa ti babo podarilo, kedze neskor ho uz nebudes moct mat.

sue
25. dub 2007

Krista, dllllhéééé roky sme chodili do/na Nýrsko... ale prebicyklované to tam máme celé... A priateľovi starí rodičia tam bývajú - pri Sušici 😵 😵 😵

sue
25. dub 2007

Sisik, a teraz si v ktorom ročníku? Vlastne v júni asi skončíš a potom budeš na MD, však?

slim
25. dub 2007

tak my už se o mimi snažíme. takže pokud by přišlo příští rok, tak mi bude táhnout na 23let. což asi taky ještě spadám pod ty mladé 🙂
ale vzhledem k tomu, že už jsem do toho chtěla prásknout od 18let, tak jsem vůbec dobrá,že jsem vydržela 😀

sisik
25. dub 2007

Sue teraz som v druhom rocniku. Ano, mas pravdu, tento rocnik si dokoncim a potom budem na MD. No dobre, tak ja vas dneska opustam. Zajtra sa este porozpravame. Tak sa mi teda majte pekne. Papa

sue
25. dub 2007

...ja sa tiež lúčim, idem spinkať, nejaká som tired...
Majte sa krásne zatiaľ 😵

krista
25. dub 2007

Holky musím končit, dělám si pravé šumavské topinky, mějte se tu hezky ať vám vše vyjde podle plánu 😉 Budu držet palečky. Pa K.

anjeliksu
25. dub 2007

megie: a ako? ake pocity??

megie
26. dub 2007

ahojte,
anjeliksu, mám všelijaké,... aj sa teším, aj mám obavy...vieš, pre mňa je to záväzok na celý život, ja to neberiem tak, že šak ked to nevíde, tak sa rozvedieme alebo čo. Dneska idem skúšať šaty, na to sa teda moooc teším 😵

sisik
26. dub 2007

ahoj megie...podla tvojho posledneho prispevku mam pocit, ze sa ides s priatelom vziat....mam dobry pocit??...ak ano tak je to krasne a drzim vam palceky, aby vam to v zivote vydrzalo.

megie
26. dub 2007

ano, máš. a ďakujem! 😉 😵

sisik? a ty máš koľko ročkov? a ako si na tom s partnerom, ste zobratí?

megie
26. dub 2007

prepáč, teraz som si to prečítala... 😅 A ako sa darí?

megie
26. dub 2007

A bábenko porodíš, ked budeš mať 17? Takto to mala moja kamoška 😵

sisik
26. dub 2007

Mam 16 rokov a mas pravdu, ked porodim, budem mat 17. Nie s partnerom nie sme zobrati, ale moji rodicia hovoria, ze by bolo lepsie, keby sme to urobili.

Dari sa celkom dobre. A kedy mate termin svadby??

tinni
26. dub 2007

Ahojte 🙂

megie
26. dub 2007

Už 12.5. Aby mi nevykúkalo bruško... To budem cca 12tt, tak by to malo byť OK, ale bojím sa, že vykukne len tak zrazu zo dna na deň, som čítala, že sa to tak stáva... Už teraz nie je ploché a ked sa najem, tak ani nehovorím... 😀