• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
ja som uz ,,stary,, kus - 25 :wink:
22. lis 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby ja idem mat 22 som tehotna a velmi sa s toho tesime aj s buducim muzom chcela by som vediet kedy sa kupuju kociky a ostatne veci pre babo ja chcem zajst do polska kupoval tam niekdo nieco pre babo?
22. lis 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danuska24
to teda nejsi :wink:
Paula58
tak to gratuluji :slight_smile:
Kamarádka nakupovala v polsku oblečení, zavinovačky,atd. a Ok Určitě bych tam nekupovala kočárek, už jen kvůli tomu, kdyby se ti na něm něco pokazilo, s reklamací by to bylo složitější.
22. lis 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mě je 20.a na mimčo se moc těším,taky si myslím,že věk nerozhoduje,když se na to člověk cítí a má zázemí :grinning:
22. lis 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja si myslim ze na babo ked sa niekdo citi aj v 18 tak nech ho ma ja deti zboznujem afakt nezalezi na veku :slight_smile: preto ze ked ma nejaka baba aj 30rokov a neciti sa nan ako moja kamoska tak to za to nestoji :slight_smile:
22. lis 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam 22r. - noo moj pribeh nie je az taky ruzovy... otehotnela som neplanovane. moj priatel ma poziadal o ruku mesiac pred tym ako sme sa dozvedeli, ze cakame babo, ale potom sa strasne zmenil a ja som si uvedomila, ze s tymto clovekom nemozeme byt jedna rodina. to malicke za nic nemoze preto som sa rozhodla ze sa o neho postaram stoj co stoj - aj keby som nemala sebe dat co do ust. ale treba povedat ze bez mojich rodicov by som to nikdy nezvladla ...
23. lis 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorrelia tak to ti nezavidim ale poviem ti ze ta obdivujem ze si si male babuliatko nechala a nevzdala si to to iste by som aj ja urobila,Niektory chlap zdupka len co sa povie dietatko.A poviem ti rodicia su aj nasou velkou oporou. :slight_smile:
24. lis 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,ráda bych se kvám přidala do diskuse. Je mi 21 a čekám mimi.
Sollelio - jsi velmi statečná žena a patří ti má poklona. Držím ti palečky :wink:
25. lis 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
... trochu neskoro pisem ... dakujem mooc za podporu. musim vsak povedat ze vobec nie som statocna, som z toho riadne vystrasena, ale koniec koncov aj tatinek malickeho vrnatka asi dostal rozum - uvidime mozno mu dame druhu sancu ak sa bude poriadne snazit... prajem vsetkym prijemne tehulkovanie :grinning:
1. pro 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky ahojte, ja sa asi pridavam k vam - mam 21 a 21 budem mat aj ked sa nam narodi malicke - v juni :slight_smile: narodky mam v juli :slight_smile: malicke sme tiez planovali s manzelom :slight_smile:
1. pro 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mlade tehulky :slight_smile:
numi dakujem,ano blizi sa mi to + ja by som rada porodila aj skor,aby som uz na Vianoce bola doma z nemocky.Ale babo sa rozhodne :slight_smile:
Sorrelia drzim Ti palce.Ja som sa pre dietatko rozhodla este ked som ani nevedela ci budeme s priatelom spolu.A som stastna,lebo dopadlo to krasne a verim,ze to takto pojde aj dalej, ked uz budeme naozaj traja :slight_smile: Aj Tebe prijemne tehulkovanie,ziadny stres,uvidis,ze to vsetko dobre dopadne :grinning:
Weroni aspon budeme mlade mamicky,pripada mi to vzdy krajsie a lepsie ako starsie.
1. pro 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase mamy nas mali tiez priblizne v nasich rokoch,a vtedy to brali vsetci normalne. Teraz je len ina doba-kariera je prednejsia..No zalezi naozaj hlavne na tom ako sa ktora zena citi. A zas pri prezreti poslednych prispevkov som tu nenasla ziadne extremy,je ine ked ma 16tka dieta..,vacsinou tu vidim 20 a viac rocne babeny,co je urcite v pohode a uplnom poriadku :grinning:
1. pro 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kylie - mne tiez, ja som uz troska "mamickovala" pri najmladsej sestricke - teraz ma 5 rokov a to si mala vidiet tie pohlady starych babiciek v meste ked som s nou bola na prechadzke :grinning: :sweat_smile: okrem toho ma mala volala do dvoch rokov mama a maminu tiez takze sa cudovali :slight_smile:
a vy ste malickeho tiez planovali alebo sa naplanoval sam? :grinning:
1. pro 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile:
1. pro 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni naplanoval sa sam :grinning: a presne vedel co robi,lebo mne to zmenilo zivot len ku krajsiemu.predtym som ani nevedela co so sebou-alebo teda co dalej planujem v zivote,a teraz je to velmi fajn :slight_smile: Proste uz vidim pred sebou nejaky ciel kam sa dalej poberam a ma to zmysel. Ja som babo chcela uz dlhsie, asi od 19tky som to mala tak v sebe,ale nebolo s kym.Az potom to prislo,nasiel sa spravny muz,aj ked na zaciatku sme obaja boli prekvapeni ako rychlo som otehotnela,dala som si tyzden cas na premyslenie,povedala som si ,,chcem to,,-babo som si nechala a hotovo :grinning:
mne sa paci,ze medzi mnou a mojim dietatom nebude AZ TAK VELKY vekovy rozdiel :slight_smile: Urcite je to vzdy lepsie.
1. pro 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka225 ahoj :slight_smile:
1. pro 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji ahoj :slight_smile:
kylie - ono niekedy to ze sa malicke same naplanuje je ovela lepsie nez sa snazilkovat - kvoli psychike - ja som mala take blbe obdobie ked som hrozne chcela ale chceli sme najprv s drahym vyriesit byvanie, kedze to neslo tak sme si povedali ze sa vezmeme, pojdeme na svadobnu cestu a tam zacneme stojkovat po milovani a tak :grinning: no svadobna cesta sa kvoil manzelovym problemom zdravotnym pre ktore tesne po svadbe skoncil v nemocnici :unamused: odlozila na neurcito, ked sa zotavil sme sa dohodli na Vianociach ale malicke nas predbehlo o tri mesiace :slight_smile: takze zo svadobnej cesty bude prva rodinna dovolenka :slight_smile:
1. pro 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni aj tak je to pekne :slight_smile: a budete traja :grinning:
1. pro 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano - tri je krasne cislo :slight_smile: a tvoj drahy ma kolko rokov? moj je odo mna o 14 rokov starsi :grinning: :wink: :slight_smile:
1. pro 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja mam 19 a pol a uz budu mat miminko je to sice skoro ale velmi sa tesim ved co moze byt krajsie jak pocit ze v brusku rastie male miminko
1. pro 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka - mas uplnu pravdu, je to nieco uzasne :slight_smile: zazrak... :dizzy_face:
1. pro 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka presne tak :slight_smile:
weron suppeeeer :grinning: moj je tiez starsi,o 18r. :grinning: tak sa smejem,ze budeme trojgeneracna rodina :slight_smile:
babulky,zelam Vam pekny vecer,musim off,ale urcite sa tu este stretneme na pokecik,ahojte :slight_smile:
1. pro 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moj manzel je starsi o 4r.je to fajn ze nie je medz nami velky vek.rozdiel ale on sa teraz zacal spravat trosku jak pubertak neviem ci je to tym ze je v kuse od rana do vecera 7 dni v tyz. v robote ale ze vraj sa citi utiestneny a ze nema ziadnu volnost
1. pro 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasi sa mlada tehulka :wink: Ja mam 20 a moj manzel 26 :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuko cau my sa pozname z mladych tehuliek mamiciek a snaziliek nie? :slight_smile:
1. pro 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste tu kocky? :confused:
1. pro 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jakpak se vám dneska vede? mě je tedy hrozně špatně :rolling_eyes: Dnes jsem jen na čaji...nemůžu do sebe dostat žádné jídlo... :frowning2:
2. pro 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
numerenka: ja som dnes skoncila po dvoch dnoch s hroznou bolestou hlavy na tabletke :frowning2: chcela som to zvladnut bez - kvoli malickemu ale po dvoch dnoch som to nezvladla... nezaberali ani akupresurne body - co inokedy pomoze, tak som zbehla do lekarne a zufalo prosila o nieco co mozem ako tehotna - tak mi povedali ze ked si dam 1 - 2 tabletky panadolu ze to bude ok - a bolest nastastie presla :slight_smile:
2. pro 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.ja som dnes bola v meste vcera tu v prahe zacali vianocne trhy tak som bola mrknut.no ale jak som sa prechadzala tak ma zacalo boliet v boku ze az jak by som behala neviem kolko :unamused: ale inak fajn trosku uz ma zacina pobolievat brusko malicke uz zacina tlacit na zaludok atd.a to este musim 3 mesiace vydrzat ale to mi az tak nevadi hlavna vec ze je babo vporiadku :slight_smile:
2. pro 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek