• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
no ja to pobeham cez tyzden doobeda, to tam nebude tak vela ludi, milujem nakupovanie darcekov :dizzy_face: len neviem, co tej mojej Rebecce kupit, lebo ona ma oblubenu iba jednu hracku a nic ine nechce :grinning:
8. pro 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je pravda nakupování dárků je prima, ale já nemusím ty lidi a to se v obchoďáku nikdy bez lidím neobejde. To ti neporadím co jí koupit. Ono je tolik krásných věcí a hraček. Sama vím kolik toho měla moje dcera, ale v 10měsících dostala malý kočárek, jelikož chodila to byl dárek.
8. pro 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jeste nevime co to bude...jsme na zacatku :slight_smile: ale nad jmeny jsem uz premyslela :slight_smile: Sofinka a Sebastianek, Vanesska, .... nemate nejake tipy na hezka jmena?
8. pro 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mati, no to je dobry napad, aj moja uz skoro chodi :slight_smile:
misanka, a v ktorom si tt? v pase mas este, ze si snazilka :wink:
8. pro 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanka22:Ono jich je spousta: Manžel se domnívla, žeto bude opět dcera tak ani mužské jméno nebral. Já to beru s pedag.hlediska a často si pod jmény představuji své žáky a taky jak jim bude ve školůe jak se to naučí psát a tak.MNě se líbí Natálie, Kateřina a kluky jsem nějak moc neřešila vzala jsem to po manželo a bylo.
8. pro 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v 24 týdnu. No ten kočárek se stabilní konstrukcí a bez pérování takový menší by byl vážně bezva. Nikolka s ním začala chodit velmi rychle a stabilně. :wink:
8. pro 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanka22: Tvá jména jsou, ale také moc pěkná a nikdy nedej na druhé. Ty cítíš jaké jméno to má být. :slight_smile:
8. pro 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...jeste to neni na tuty...ale citis jako,ze jo!!!boli mne brisko, MS zpozdeni o 12dnu...v pondeli pujdu k Dr a uvidi se :slight_smile: Hned Vam napisu...
8. pro 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinni:podle toho jak jsem to pocitala,tak 5tt+3 ale nevim presne
8. pro 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanka22: držím palečky. Máš pravdu, že to cítíš Já to tak měla při dceři, druhé tedy bohužel ne, ale i tak jsme si na něj přišla sama. U dcery vím i kdy se nám to na 100% podařilo. Nějak se nám to nedařilo až hrozilo že mnažel nebude moci podle spermiografu.
Neboj bude to super. POtom písni. :slight_smile:
8. pro 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata mějte se krásně sladké sny a krásné dny. Jdu s pejskem a potom do hajan. Ráno mne vzbudí můj budíček. :grinning:
8. pro 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ta jmena jeste uvidim...prijmeni bude Vanek/Vankova tak to tomu musim prizpusobit :slight_smile: Pritel rikal,ze kdyz to nebude KUNHUTA,tak mu je to vicemene jedno :slight_smile:
tinni :jak by se jmenoval chlapecek, kdyby se nenarodila rebeca?
8. pro 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko:dobrou a diky!!!!!Urcite se ozvu :slight_smile:
8. pro 2007 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám že jste tu večer rozjeli pěknou diskusi :slight_smile: Já už měla půlnoc. Malá vstává v pět takže po osmé jsem mrtvá :confounded: My už jsme na vánoce skoro připravený... Už se všichni moc těšíme budem si po několika letech hrát na ježíška :grinning:
misa: Taky mám občas pocit že je Honza jak malej :slight_smile: ale je to legrace :grinning: Budu na tebe v pondělí myslet aby ti to dobře dopadlo :wink:
9. pro 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ranecko zienky :slight_smile:
10. pro 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju pěkný poledne :slight_smile:
10. pro 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já preji pekne odpoledne :slight_smile:
10. pro 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja musim znova zazelat bre rano lebo som sa teraz zobudila :dizzy_face:
10. pro 2007 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to závidím.. já jsem vzhuru uz od sedmi a tvrdnu v práci :unamused: a spala bych hned :slight_smile:
10. pro 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfush: nezavid, ja som nachcipana doma uz druhy tyzden :frowning2: - a okrem spania mi nic ine neostava, lebo mozem do seba pchat len same vitaminy, ovocie, cajiky, echinaceu...
10. pro 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja byla nastydla taky, ale musela jsem to lecit v praci, protoze ten tyden jsem mela zaucovat slecnu, co tu bude místo mne.. nakonec treti den neprisla, takze prace prisla vnivec. :unamused:
Ale je fakt, ze lepsi je byt zdrava :slight_smile:
10. pro 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfush: ani mi nehovor, sak ja uz druhy tyzden nemozem robit a som z toho zufala lebo milujem svoju pracu... ale vies, davam zdravie na prve miesto, radsej obetujem tyzen - dva nez by to malo prepuknut do niecoho horsieho co bude trvat dlhsie...
dufam ze po dnesnom celodennom spanku a zajtrajsom uz v stredu budem fit...
:slight_smile:
10. pro 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já svou práci zas toliko nemiluji, ale chci si ji užít dokud to jde :slight_smile: Navic je dulezite, abych zaucila svou nastupkyni. Doufam, ze ta pristi bude spolehlivejsi.
No spánek je dle mého úplne to nejlepší, spolecne s horkymi caji. Ja osobne na ne sázim víc, nez na vselijaké prásky
10. pro 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfush: ja tiez cajikujem a este pozieram ovocie na tony :grinning:
co inac robis? v kancli?
10. pro 2007 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dá se to tak říci :slight_smile: Pracuji pro SA..mám na starost recepci, starám se o reprezentaci a taky držím kasu :wink: Naštěstí je zrovna období klidu, takže většinu času trávím sezením u počítače.
10. pro 2007 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfush: juj ja som zase tak akcny clovek ze sedenie za kompom cely den by ma asi zabilo :sweat_smile: :grinning: :grinning: no ale kazdy sme iny a kazdemu nieco ine vyhovuje :slight_smile:
ako sa inac citis? predpokladam ze uz citis malickeho ako sa hybe, nie? :slight_smile: ja sa na to tak hrozne tesim :slight_smile:
11. pro 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.. můžu se sem tam přidat?Myslím, že jsem mladá těhulka.. Je mi 22 a mám dvouletýho Matěje.. Teď jsem 9+4..
11. pro 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky naxi, tak ty už máš dvouletého klučinu to už musí pěkně zlobit co? :slight_smile: Já už se moc těšim až malá začne běhat, ale na druhou stranu se děsim :sweat_smile: ... Co druhé těhulkování jak to zvládáš?
11. pro 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
naxi: hojky :slight_smile:
11. pro 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ixco, :slight_smile: No zlobí ale jiak je to sním boží.Už hodně mluví a dost věcí chápe, každýmu se chlubí, že má máma v bříšku mimi.. Zvládáme to spolu docela v poho.TP mám v červenci a v září jde do školky..Původně jsem chtěla těhulit po 5ti letech le nějak se zadařilo :slight_smile: Po mimi jsme s mnžou už toužili
11. pro 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek