• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

20. března 2008 
No také se to snažím brát z té potivní stránky a ty negativní reakce ignorovat! Já včera četla o žene, která čeká díte v 67.. to mi prijde spise jako extrem ;)
6. pro 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dakujem pekne :astonished:
6. pro 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfushenka: jaké negativní reakce?
6. pro 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No napriklad mi bylo receno, ze jsem blba a ze nemyslim na budoucnost a ze se o nej urcite nedokazu postarat. Par negativnich reakci se bohuzel objevilo, ale ja je ignoruji :slight_smile:
6. pro 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfu: a máš přítele nebo manžela? popravdě my jsme chtěli miminko moc a jsem ráda za to, že budu mladá maminka, mám taky mladou bude jít 36 a nikdy bych neměnila
6. pro 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pritele. Jako svatbu plánujeme ale není kam spechat dle mého a já se nechci vdávat jen protože bych mela, když čekáme to mimčo. Navíc to bylo ponekud slozitejsi..Ono to mimco je mého bývalého pritele. Ten sice chtel abych se k nemu vratila, kdyz jsem zjistila, ze jsem tehotna, ale ja si rikala, ze bych radsi byla sama nez s nim. No a muj pritel, se kterym jsem byla a kteremu jsem se pak sverila mne ve vsem podporil a bere ho jako vlastniho. :slight_smile: Zní to možná hrozne, ale snad je to to nejlepsi reseni..
6. pro 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfu: pokud jsi si jistá, že nový přítel bude lepší pro mimčo a on ho přijal, tak proč ne, ale já bych moc o tom v okolí nemluvila, že to není jeho oni dokážou být lidi pěkně hnusný
6. pro 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ono to moc lidí neví. Jen rodina nás obou a moje kamarádka. Ostatní si myslí, že je jeho a jemu to dělá náramnou radost :slight_smile: už to ani neresime. Proste tatka bude on :slight_smile:
6. pro 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Tak me bylo 22 kdyz jsem otehotnela a mala byla planovana :dizzy_face: Moc jsem se na no tesila a uzivala si to :wink:
8. pro 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak já mezi mladé maminky taky patřím :wink: je mi 20. Musím říct že začátek těhulkování pro mě taky nebyl zrovna lehký, protože mimi nebylo plánované, ale teď si s přítelem Elišku maximálně užíváme i když je občas na roztrhnutí :grinning: hlavně pokud jde o večerní usínání, ale jinak je to miláček :grinning: :grinning:
marfu...taky jsem se občas u lidí dočkala negativních reakcí. Chce to pevné nervy. Podle mě nezáleží na tom jestli budu mít dítě ve dvaceti nebo ve třiceti, ale na tom jestli se o něj dobře postarám :slight_smile:
8. pro 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HOLKY!
Jsem asi v tom....jeste to neni na tuty, ale taky to vypada,ze jsem TEHU.Na jednu stranu jsem po miminku strasnou mooooooc touzila a na druhou se mi to moc nehodi(oba s pritelem studujeme,bydlime v podnajmu s dalsimi lidmi...s jeho rodici moc nevychazim)on mimi jeste moc nechce...jeste o tom nevi,vybalim to na nej az to budu mit cerne na bilem,trosku mam strach z jeho reakce...
Kdybych si mela vybrat jestli mimi nebo on,tak beru MIMI!!!!nejaky chlap se najde vzdycky,ale miminko je dar!

Mate nekdo nejakou radu jak to sdelit?
8. pro 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to:iwca:ahoj Iwco!Jak jsi to priteli sdelila?Jak reagoval????
8. pro 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa: Taky jsem šla nejdřív k doktorovi abych to měla černé na bílém, ale už jsme to s přítelem před tím probírali že ta možnost tu je(to ještě dělal hrdinu :grinning: )když jsem mu řekla že je to jistý asi hodinu nepromluvil ani slovo a pak začal řešit kde budem bydlet. Bylo celkem jednoznačný že u jeho rodičů(rodinej dům a horní patro je jenom pro nás což je fajn), ale jak si psala ty s jeho rodiči taky moc nevycházim je to jedinej důvod našich občasnejch hádek. Ale dá se to zvládnout vlastně nám ani nic jinýho nezbejvá :slight_smile: Asi jak říká každá matka s miminkem je hodně radostí ale i starostí :grinning: :grinning: přítel je na štěstí kliďas a moc hodnej kluk takže si nemůžu na jeho reakci stěžovat. Doufám že vám to dobře dopadne!!
8. pro 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
IWCA:jeho rodice maji rodinny domek a moji taky...Mamka chce abychom tam bydleli po skole s nimi, s jeho rodici NIKDY :zipper_mouth: !!!!!!Ted jen jestli jsem TEHU tak nevim jak to rict ani nasim ani tomu memu pokladu...mamka sice vi,ze mimco uz chci dlouho a rikala jsem ji,ze hned po skole jdu na materskou, asi pred mesicem jsem nasla na netu nejake hezke vecicky pro mimi za super cenu,tak jsem to koupila....balik prisel a mamka ho otevrela a jen koukala,tak jsi ji uklidnila,ze to je do zasoby...jenze ted prijdu,ze za par mesicu uz to bude potreba???BOZE,to je strasna predstava!!!!
8. pro 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa:Naši maj taky rodinej dům, ale k nim se bohužel nevejdem. Naštěstí bydlí pět minut od nás tak je to v pohodě :wink: .To že jsem těhotná se první dozvěděla mamka(Honzík-přítel byl v práci a já přijela od doktora ubrečená jak želva :sweat_smile:. Měla jsem půl roku po škole, byla přihlášená na pracáku a zrovna nastoupila na rekvalifikační kurz takže jsem zatím mimčo neplánovala).Máma to vzala celkem dobře, i když to nečekala, táta je pruďas takže si chvíli zanadával a byl dobrej, Honzovi rodiče byli přímo nadšený. Jak se malá narodila nikdo se na ní nezamračil :slight_smile: . Vypadá to že bude pěkně rozmazlená :grinning: :grinning: Uvidíš že to u vás doma vezmou dobře a když ne tak se s tim dřív nebo pozdějc smířej a budou se s tebou radovat :slight_smile:
8. pro 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
eireen a marfushenka - vitajte babulky :slight_smile: verte mi ze svoje rozhodnutie neolutujete :slight_smile: dieta je dar od Boha :slight_smile: coskoro to zistite :slight_smile: drzim palceky :slight_smile:
marfush: aj ja mam 21 :slight_smile: len uz troska dlhsie - od jula :wink:
8. pro 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky
:slight_smile:
8. pro 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky maji :slight_smile:
8. pro 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mladé maminky. J8 měla první dítě v 21letech a bylo to super. Všichni studovali a užívali si, ale s manželem jsem od svých 16let a užila si také. Teď v 28letech čekámdruhé a je to super. Dcera má 6let a moc se na bratříčka teší. Já si užila jí a ona mne a teď si budu užívat druhého.
Mám také mladou maminku a je to skvělé. Ovšem co názor to pravda. :slight_smile:
8. pro 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwca:diky :slight_smile: Snad mas pravdu a bude to OK....o nase ani tak strach nemam, tatka cas od casu rikal:kdy uz skoncis tu pitomou skolu,uz chci byt deda....spis resim jak to vezme ma draha polovicka...nekdy mam pocit,ze je jeste sam dite :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. pro 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka79:marti jak se jmenuje dcera?jake planujete jmeno pro druhe mimi?
8. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
misanka22: dcera se jemnuje NIkol a syn bude MIchal po tatínkovi.
8. pro 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: aspon sem niekto chodi... :slight_smile:
8. pro 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. pro 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako sa mas Mati? :wink:
8. pro 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře. Večer klid v domě. Dcera spinká a manžel je v práci. Jen mimi v bříškuse ozývá. A co ty?
8. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no celkom fajn, tiez uz mam teraz klud po celom dni :slight_smile:
8. pro 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je příjemný pocit viď. :slight_smile:
A co vánoce a jejich příprava? Já výzdobu zvládla, ale jinak si nedělám starosti napečeno mám během dvou dnů. Dárky jsem zvládla snad všechny a nákupy zvládne manžel.
8. pro 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja este nemam nic pripravene na Vianoce :zipper_mouth: a ani jeden darcek :unamused: no ale buduci tyzden to pobeham, priatel bude v praci a ja budem mat pre zmenu zas volno a uz budem mat aj auticko, tak si s malickou spravime vylet po nakupnych centrach :grinning:
8. pro 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud tě to baví tak to je super. Já jezdím na nákupy nerada a jelikož jsme jezdila na kliniku do Prahy tak jsme s manželem zvládla brzy a zbytek dokoupil sám. On nákupy bere s úsměvem a s radostí: myslím si, že je čas a člověk zvládne vše. Tak to budete mít příjemné chvilky. :slight_smile:
8. pro 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek