Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

verunnecka
8. dub 2007

já jsem v těhu naštěstí neměla žádné chutě na sladké,jen na ovoce,takže těch 15kg bylo vše kolem malýho,měla jsem hodně plodové vody.ale pořád mám co zhazovat.určitě se ti to podaří.kámošce je 18 a taky čeká mimčo-je nadšená,teď je v 7tt tak snad vám to všem dopadne vše dobře.držím palečky:o).nechce se mi spát.

pipi1211
8. dub 2007

a ty mas kolko rokov? 🙂 tak kamoske drzim palceky a nech si hlavne teraz dava na seba pozor 🙂

pipi1211
8. dub 2007

a ja jem snad vsetko 😀 ale to som jedla i pred tehu strasne vela a nikdy som nemala nad 55kg asi mi dobre spaluje 😀 aj teraz do seba tlacim zmrzku 😀

verunnecka
8. dub 2007

mě je 19,mimčo jsme neplánovali,teda plánovali ale až pozdějc,ale stalo se a teď jsme rádi že ho máme.za rok jsem stihla,operaci štítné žlázy,pak otěhotnět,chodit při tom do školy,udělat opravné zkoušky,pak závěrečky-výuční list a porodit-drsný že?

pipi1211
8. dub 2007

no ja som na tom dost podobne... je mi 19, akurat som v maturitnom rocniku no v maji to uz nestiham takze zmaturujem v septembri 😒

tinni
8. dub 2007

tak ja som to stihla s malou v brusku 😉

verunnecka
8. dub 2007

já jsem dělala závěrečky v 2.měsíci,kuchařský kalhoty jsem nezapla a košily tak tak:o).tak ti ať to vše zvládneš.vy jste mimčo plánovali?jsi vdaná?já eště ne,chci i nechci-pořád nevím.nechci někomu ,,patřit''

pipi1211
8. dub 2007

no mimco sme neplanovali... bol to pre nas zozaciatku velmi sok 😅 no tesime sa 😀 manzelia zatial nie sme ale dnes som sa rozpravala s drahym a rozhodla som sa zaregistrovat na MojaSvadba.sk a pomaly zaciname vyberat saty a tak 😀 😀 😀

tinni
8. dub 2007

ja som maturovala v 3.mesiaci, ale to na mne este nebolo nic vidiet, takze som nemala problem si hocico obliect 🙂

tinni
8. dub 2007

jeeej pipi, to je super, 😵 my zatial svedbu neplanujeme...

verunnecka
8. dub 2007

já jsem měla břicho na zimu takže jsem měla problém sehnat něco těhotenskýho na zimu,ty se máš můžeš nosit volné šaty v lětě atd.to já nemohla.už půjdu spát.tak pa pa a dobrou

pipi1211
8. dub 2007

dobru nocku 😀
hej tini moc sa tesim... sice svadba nebude tak skoro ale chcem pomalinky zacinat vyberat saty a podobne veci aby sme sa zbytocne potom nestresovali ze nic nie je a tak 😀

tinni
8. dub 2007

no to je super, mna tiez bavi obzerat taketo vecicky 🙂

pipi1211
8. dub 2007

no ja som teraz skoro stale na MojejSvadbe 😀 😀 a kukam same saty cely den uz mi z toho sibe ale jedny sa mi fakt mrte pacia 😀

tinni
8. dub 2007

ja som sa tam tiez teraz pozrela-si ma inspirovala 😀

pipi1211
8. dub 2007

😀 😀 😀 a videla si moj album?

tinni
8. dub 2007

nie, idem pozriet 😉

tinni
8. dub 2007

tie saty na obr.5-naaadhera, 😲 take chcem 😀

pipi1211
8. dub 2007

tak tie sa aj mne najviac pacia... no tu hnedu ruzu by som dala asi dole... ale ten korzet,jooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 😀 krasa

tinni
9. dub 2007

VESELU VELKU NOC 😀 a malo sibacov 😝

pipi1211
9. dub 2007

ahoj tini... tak co uz si dostala? 😀 my nieeeee 😀 a dufam ani nedostaneme 😀

tinni
9. dub 2007

nie, vsetci to maju zakazane 😀 som sa vyhovorila na malu 😅 a Riso uz siel po rodine a rano nas nemohol zobudit 😵

pipi1211
9. dub 2007

tak sme na tom rovnako 🙂 draheho tieto sviatky moc neberu takze mam stastie,ani minuky rok som nedostala 😀 ale ideme dnes k jeho babke a dedkovi takze tam asi dakym malym korbacikom dostanem no slabunko 😀

tinni
9. dub 2007

no Riso chodi kazdy rok po rodine, az na minuly-to sme boli v Senci a podarila sa nam mala 😀

pipi1211
9. dub 2007

😀 😀 😀 takze ste minuly rok o tomto case nadherne sviatkovali co? aj ja si pamatam kedy vznikla malinka 😀 presne vsetko do detailov 😅 😀

tinni
9. dub 2007

aj ja 😅 a este sme si hovorili, ze snad z toho nic nebude 😀 si presne pamatam ako Riso povedal, ze o 9 mesiacov mozno budeme rodicmi 😀 a mal pravdu 😵

pipi1211
9. dub 2007

no ja som vtedy drahemu povedala ze ci sa zblaznil... 😀 ze dufam ze nebudeme kocikovat... 😅 hm 😀 😀

tinni
9. dub 2007

sranda, vobec som si to nevedela predstavit... ale to malicke je velky zazrak, neuveritelne co vznikne za 9 mesiacov z vajicka a spermie-pre mna nepochopitelne a krasne 🙂

pipi1211
9. dub 2007

hej hej ved nad tym sa ja velmi vela krat zamyslam ze ako je mozne ze mam v brusku novu ludsku bytost...a ze ako to tam rastie, z mikroskopickej Jarkovej spermijky vznikla nasa Momo,je to fakt zazrak 😀 😀

tinni
9. dub 2007

a pockaj este, aky budes mat pocit, ked budes malu drzat na rukach 😵 to je neopisatelne... 🙂