Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

chelsee
29. bře 2007

sranda ze sem piseme a tehule uz davno nejsme, aby nas odtialto nevyhodili 🙂 😀 😅

tinni
29. bře 2007

ano, v ruzinove... a kde byvas, tu niekde v ruzinove?

chelsee
29. bře 2007

praveze nie, na dlhych byvam, tam som mala lekarazaplateneho tak preto tam 😉

tinni
29. bře 2007

a u koho si rodila?

chelsee
29. bře 2007

šimko sa vola...velmi sikovny 😉 rodila som sekciou
ty u koho

tinni
29. bře 2007

ja som mala rodit u vlckovej, chodila som k nej odzaciatku, ale nemohla prist tak nakoniec ma odrodil krizko ml.-veeelky sympatak 🙂 ty si mala planovanu sekciu?

misalka
29. bře 2007

Ahoj holky, mně je 20, v říjnu jsem se vdávala a teď se snažíme o mimi, druhej měsíc, tak doufám, že to brzy přijde, moc to chceme, manžel je teda o 13let starší,ale to nám nevadí, no oba nás chytají ty rodičovské pudy...

tinni
29. bře 2007

aj ja mam 20 a priatel 33 😉

misalka
29. bře 2007

no a já si nemyslím, že je to brzy na dítě, není to na věku ale psychické vyzrálosti a samozřejmě o schopnosti zabezpečit rodinu

tinni
29. bře 2007

to si aj ja myslim 🙂 drzim vam palce 😉

misalka
29. bře 2007

dík moc, sice zatím studuji, ale chci školy nechat a starat se o miminko

tituska
29. bře 2007

ajojte babulky ako sa mate? Dnes som tu uz za vami zavitala, ale teraz sa vam opat mozem venovat 😉
misalka: vobec nie je skoro, aj ja mam 20 a chceli by sme mimi. Chodim na vysku,ale keby bolo mimi, tak by som si dala rok odklad a potom individualny plan. U nas na skole to ide v pohode 🙂

tinni
29. bře 2007

ahoj titus 🙂

tituska
29. bře 2007

ajoj este si tu? 😉

megie
30. bře 2007

tituš, a tvoj priateľ/manžel má koľko rôčkov? Lebo ako tak pozeram mladšie baby, čo vyslovene chcú mimi majú o dosť starších partnerov, ktorí sa o nich dokážu postarať aj po fin. stránke... 🙂 😉

pipi1211
30. bře 2007

krasne slnecne ranko vam prajem 😀

megie
30. bře 2007

bré ránko, pipi 🙂

pipi1211
30. bře 2007

ako si sa vyhajala? ja celkom fajn len malinka mi rano dala taku supu ze ma az zobudila... par krat ma pokopkala a teraz ked uz som hore tak si chrni 😠 😀 priserne s nou 🙂

megie
30. bře 2007

Ja som sa konečne tuto a minulú noc celkom dobre vyspala... lebo 3!noci predtým som bola hore skoro každú pol hodinu - hodinu... a to malé ani necítim,t ak som zvedavá, čo to bude potom... 😠 Ale teraz to je fajn, sa teším som tu len do 10tej a potom idem k alergologičke do BA 🙂

pipi1211
30. bře 2007

no v prvom trimestri som bola tiez kazdu chvilu v noci hore lebo som chodila kazdych 5 min cikat 😅 , druhy trimester bol ok, no a tento treti zacina byt hroza 😒 uz chcem mat malinku pri sebe... sice to uz sa vobec nevyspim ale tesim sa 🙂

megie
30. bře 2007

mmm, ja ani cikať nechodím, raz som bola o 3 ráno, ale to bolo všetko, proste ma to len stále budilo... A teraz sa nevyspíš lebo ti tam tancuje?

pipi1211
30. bře 2007

no moj najvacsi problem je v tom, ze som bola zvyknuta spavat iba na bruchu... 😒 no a tak v noci neviem moc spavat a este ked sa mala rozkope a blbo sa tam ulozi, no koniec 😅 😒

megie
30. bře 2007

ups, aj ja som zvyknutá spať na bruchu... 😖 🙂 ale aj tak napoly na bruchu pokrčená "horná" noha... tak asi takto budem spávať najbližších pár mesiacov pokial mi to bruško (a drobec) dovolí... chichi 😀 😵

pipi1211
30. bře 2007

no ved uvidis... 😅 a to ja mam este malinke brusko a ako mi da zabrat 😒

tituska
30. bře 2007

Ahojte mladulky-tehulky, ako sa mate? Ja celkom dobre. Pipi chcela som sa ta spytat, ze ci ste mimi planovali, alebo prislo len tak a co na to povedal drahy 🙂 My sme s milackom o tom vraveli a nakolko sa ideme brat, tak nad tym aj spolocne uvazujeme 🙂 pred rokom som vysadila HAK a teraz to nechavame na nahodu....ale mne zacinaju asi tikat tie bilogicke hodiny uz predcasne, lebo aj napriek mojmu veku si viem predstavit tehulkovanie a mamickovanie 🙂 😉 😀

pipi1211
30. bře 2007

no my sme teda neplanovali... ked sme sa o tom bavili tak sme zvazovali ze by som sla na inter. ale nastastie sme sa rozhodli pre mimi 😀 drahy bol sokovany a velmi sa bal ale nechal rozhodnutie na mna 😀 a teraz sa uz mooooooooc tesime 😀

megie
30. bře 2007

ahoj tituš, mohla by si mi odpovedať na otázku vyššie položenú??? dakujééém! 😀 🙂

pipi1211
30. bře 2007

inak moj drahy ma len 21 rokov.... ale ma dobre platenu pracu 😀 i ked sice dnes sa da taztko vyzit, ale z mesiaca na mesiac prezivame 🙂

tituska
30. bře 2007

megie: jasnacka, ze by som mohla a aj ti odpoviem. Moj drahy bude mat tento rok 26 rockov....takze je starsi a aj pracuje a financne by nas dokazal uzivit 😉

pipi: ja by som na inter. urcite nesla...nakolko si myslim, ze to stvorenie si to nezasluzi a ja nemam pravo nikomu brat moznost na zivot....no a samozrejme preto, lebo mimi je pokladik 😉

megie
30. bře 2007

ďakujem tituš...

pipi - dobre ste sa rozhodli, viem o čom hovorim 😉

no babenky ja už končím, idem k alergorlogičke... papa - tak v pondelok! 😵