• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Motto v diplomové práci, poraďte

28. října 2015 
Ahoj ,
pořád přemýšlím co chytrého napsat do diplomky, ale nic mě nenapadá. Chtělo by to nějakou bombu, aby komise pak už nic nezkoumala :wink:
5. zář 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juni A na jaké téma je ta diplomka? co za obor?
6. zář 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dělala jsem výzkum na dětském oddělení. Je to sociální odbor. Na netu jsem zatím nic moc nenašla. Pořád mě napadá jeno "to vod Huga, jdi s tím kdo tě má rád" :grinning:
6. zář 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ani nevím, že v diplomce má být motto :sweat_smile: Já tam žádné neměla a stejně jsem dostala 1, komise si stejně nestihne diplomku moc prohlédnout a dá hlavně na posudky. Radši trénuj před zrcadlem nějaký monolog, kde svou práci představíš :wink:
6. zář 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem speciální pedagog a měla jsem toto: Pesimista vidí sklenici vody jako zpola prázdnou,
optimista vidí stejnou sklenici jako z poloviny plnou.
Ale dobrovolník vidí sklenici vody a začne hledat někoho,
kdo by mohl mít žízeň.
6. zář 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.
Já se dívala na internetu na nějaká témata diplomových prací a normálně na mě vyskočilo http://www.vsprace.cz/ . Píší ,že vám zpracují celou diplomovou práce? Potkaly jste se s tím holky někdy? Myslíte si, že to lidi používají?
28. říj 2015 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek