Může se mnou jet 4 letý syn do lázní?

martina26
29. říj 2007

Ahojky, pátrám po internetových diskuzích a snažím se najít někoho s podobným problémeme. Třeba, se mi podaří a někdo se ozvete a poradíte. 🙂 Jsem po laparaskopii. Nebyla plánovaná, ale byl to akutní zákrok, při kterém mi byl odebrám jeden vejcovod. Měla jsem veliký zánět v břiše. Druhý vejcovod je taky ještě trochu zasažený zánětem a po dnešní kontrole u lékařky mi doporučila lázeňskou péči. Prý jestli chci mít ještě někdy děti, že to bude pro mě nejlepší. Hrozí mi srůsty ..... Nechci na to myslet, ale doktorka mi řekla tak jak to je. takže řeším otázku zda jed nebo ne. Mám totiž doma 4 letého kluka. S ním bych tam asi být nemohla, nebo jo? Máte někdo s lázněma zkušenost? Či s otěhotněním, když je pouze jeden vejcovod?

janakropackova
19. led 2008

Do lázní by musel jet syn jako placený doprovod, ale musíš se na to zeptat přímo v daných lázních. Každé to mají jinak. Já jezdím se synem a tam kam jedeme je dítě, které nemá od pojišťovny placený pobyt jako návštěva. Jen je to podle věku rozdělené na ceny. Bohužel si myslím, že v lázních pro dospělé nebudou zařízeni na děti, ale taky se můžu mýlit. Možnost taky je, pokusit se dohodnout z doktorem na pojišťovně. Možná pomůže. Přeji hodně štěstí 🙂

ptjj
1. kvě 2014

@martina26 mám momentálně stejný problém, který popisujete...........můžu se zeptat, jak to dopadlo?

martina26
autor
17. kvě 2014

@ptjj Dobrý den, už je to déle co jsem toto prodělala a nakonec to dopadlo tak, že do lázní jsem nakonec odjela sama, bez syna. Musel by se mnou chodit po procedurách a byl tenkrát na to moc malý (nyní je mu 11 let 🙂 ). No a po půl roce po návratu z lázní jsem i s jedním vejcovodem otěhotněla. A po 3 letech znovu, takže jsem maminkou 3 dětí. 🙂 Lázně doporučuji i když prognózy primáře po operaci byly ty, že už nikdy nebudu mít děti no a vidíte 🙂 Držím pěstičky.

ptjj
18. kvě 2014

@martina26 Díky moc za odpověď. Já bych do lázní musela každopádně se synem a tam mu zajistit hlídání na dobu procedur. Jsou mu teprve dva roky a doma ho nemá tak dlouho kdo hlídat. Jsem ráda, že u vás vše dobře dopadlo, snad to u nás bude mít taky dobrý konec 🙂