Myslíte, že jsem se mu líbila?

melykely
30. dub 2024

Ahoj, byla jsem na rande s jedním moc milým klukem. Pozval mě na procházku do údolí. Byl moc hezký. Celou dobu jsme si povídali o studiu, o konickach, a o tom co rádi děláme a jak žijeme, říkala jsem mu zážitky z cest od moře, kde jsem všude byla. Byla jsem v Egyptě, tak jsem mu pověděla o faraonech, tamní kultuře atd. Všimla jsem si, že ten kluk je takový nerd, jak formuloval ty otázky, tak bylo vidět, že je nadprůměrně inteligentní. Hrozně ho zajímalo na jaké téma jsem psala eseje ve škole tenkrát, jak jsem porovnávala vesmír z hlediska Platona a Aristotela atd. Zajímalo ho na jaké výstavy chodím, jaké umělecké směry se mi líbí atd. Myslím, že jsme si spolu hodně rozuměli.
Když jsme šli údolím do kopce, tak mi říkal, zda to zvládám a chytil mě za ruku, abych kdyžtak nespadla, chtěl mi tam i nosit bundu, hezky se bavil o své rodině. Bylo vidět, že je je to slušný a galantní muž. Říkal mi, že je křesťan, rád se jde v cizině podívat do kostela. Dále mu letos bude už třicet let, nedávno si koupil byt a provádí rekonstrukci.

Hrozně se mi na schůzce líbil. Působil hrozně mile, sympaticky, dalantně, řeč plynula sama od sebe, oba dva jsme takoví intelektuálové.

Dále mi řekl, jestli si nepůjdeme sednout ke stánku, že mě zve. Koupil mi malinovku. Sedli jsme si naproti sobě a hezky se na mě usmíval. Pak mi řekl, jestli nechci ještě koupit zmrzlinu. Myslím, že jsme si spolu hodně rozuměli.

Dále mi řekl, jestli nepůjdeme do tamní jeskyně a podívat se na zvířata, tak jsme šli dále údolím a pak na louku.

Přišel mi ale zároven stydlivý trochu, že asi nebude mít moc zkušeností se ženami. Studoval ještě elektrotechnický obor, kde říkal, že tam holky neměl.

Nesmírně mi imponoval, cítila jsem z něho něhu, galantnost, laskavost, zodpovědnost a inteligenci.

Byli jsme spolu na procházce údolím 4 hodiny. Hrozně moc jsem si to užila. Dostali jsme se i k tématům, kde se naše rodiče seznámili.

Na konci jsem mu řekla že to bylo fajn. On mi taky říkal, že jsme měli i hezky a bylo to hezké. Zároven jsem si všimla, že se začal červenat a začal být nervózní. Řekla jsem mu, že klidně můžeme vyrazit zase někdy. Na to mi řekl: Jak budeš chtít.
a úplně zčervenal. Pak mi navrhl ještě, jestli mi to prý nebude vadit, tak by mě doprovodil až k domu. To jsem zase po něm nechtěla, má to na opačné straně města. Chtěl mě ale doprovodit až na autobus a říkal mi Měj se hezky.

Myslíte že jsem se mu líbila a má zájem o pokračování? Viděli jsme se opravdu nedávno. Mám mu kdyžtak napsat a někam ho pozvat…nebo jak zjistím, že má zájem se znovu vidět…zase si říkam, že kdybych se mu nelíbila, nebyli bychom 4 hodiny venku…nebo aspon myslím…

te_reza
30. dub 2024

Čekala jsem, kdy bude další díl 🤣💩🌈☕🍰

nektarinka123
30. dub 2024

@melykely takovy prumerny tinedzersky roman.

adelisss
30. dub 2024

To je román 😁 Pokud chceš sama zažít pokračování, tak se mu ozvi. Zítra je 1.máj, lásky čas 😁

llluckaaa
30. dub 2024

Aaa, milostný roman na pokračování, kdy bude další díl?

gruyerre
30. dub 2024

@melykely ano, myslím, že ses mu líbila. Ozvi se mu, jestli by se zase někdy nechtěl jít projít.

pavca1982
30. dub 2024

Už zase?A to je další kluk?

1pomnenka
30. dub 2024

Milá školačko, už týden si nic nenapsala, skoro jsem měla strach, jestli jsi v pořádku. My to nevíme, zda se mu líbíš. Pokud jste si vyměnili čísla, tak mu napiš. Třeba se zítra pod rozkvetlou třešní osmělí. Rozhodně chceme číst pokračování.

tereza0111
30. dub 2024

Nedavno jsem pri vyklizeni veci narazila na svuj denicek co jsem psala tak v 15. Tyjo, ja se normalne cervenala, kdyz jsem si to cetla :D Bylo to takove podobne, premysleni jestli spoluzaka Petra nebo Tomase, popis kdy me kdo na chodbe chytl za ruku i pred ostatnima! nebo me pustil ve fronte na obed pres sebe a byly to pro me naprosto vazne okamziky 🙂 Uplne se mi to ted vybavilo

Jo, napis mu

kubesovaadelka
30. dub 2024

@1pomnenka ony někde kvetou třešně ještě? U nás v okolí je vše odkvetlé 😁😁 tak letos nevím nevím

klokanka31
30. dub 2024

@kubesovaadelka Fakt se ještě někdo muchluje pod rozkvetlým stromem? 😃

klokanka31
30. dub 2024

@tereza0111 Já si loni četla svůj deníček co jsem si psala nějak v 15-17 letech. Letělo to do koše 😄

te_reza
30. dub 2024

@klokanka31 dáváme si pusu pod rozkvetlým stromem co spolu jsme, přijde mi to mnohem lepší než ujetý Valentýn a troufám si tvrdit, že tu tradici drží dost lidí. A muchlovaním bych to teda nenazývala.

kristyneckaa27
30. dub 2024

@te_reza máme to stejně. Pusa pod stromem,procházka i s dětmi. Valentýn vůbec,absolutně jej neuznáváme

te_reza
30. dub 2024

@kristyneckaa27 my taky. Letos teda kvete už jenom šeřík 😅

klokanka31
30. dub 2024

@te_reza My si taky dávali pusu pod třešní, ale nikdy se mi tahle tradice nelíbila, a letos na to kašlu. Přijde mi to ujetý. Asi stárnu 😏

eviicka
30. dub 2024

@tereza0111
@klokanka31 já našla dopisy (klasické, papírové) co psala kamarádka mně z intru, vůči ní mi bylo hloupé je číst 😀 chci ji napsat, abych ji je předala (jsem si jistá, že ona ty moje bude mít také, asi budu doufat, že je raky nebude číst 😁).

te_reza
30. dub 2024

@klokanka31 tak nepaušalizuj něco jako ujeté, když je to pro jiného hezká tradice.

klokanka31
30. dub 2024

@te_reza Možná jsem to blbě napsala. Ale přijde mi divný jak i ve zprávách pak ukazují jak 1.května každý pod stromem, všude mrtě lásky, skoro lítají duhoví jednorožci...Ale hned další den zase hádky, nevěry, rozvody...

kubesovaadelka
30. dub 2024

@klokanka31 muchluje vyloženě né, ale tak třešeň nám roste na zahradě, takže tu pusu si dáme, když je to bez prace a hledání volné třešně😁, teď hlavně skrz dceru ať ví. Ale letos je naše už odkvetlá a nikde v okolí jsem rozkvetlou také neviděla 😁😁

kristyneckaa27
30. dub 2024

@te_reza taky jsme koukali no😀😀naše třešeň na dvorku už má plody

veru181
30. dub 2024

@klokanka31 Každý rok si pusu pod jakýmkoli stromem dáme. Loni se přidal i syn, když nás viděl 🙂. Natáčení do zpráv mi divné a zbytečné přijde taky.

honatko092
30. dub 2024

Já čekala, co se stane v té jeskyni 😀 Těším se na další díl!