Kočárek. V kolikátém týdnu těhu jste se na něj šly podívat?

siima12
27. pro 2022

Ahojky holky, chci se vás zeptat. V kolikátém týdnu těhu jste se šli zatím jen podívat na kočárek. Chci kupovat až cca v 25 týdnu. Ale s manželem se jedeme podívat už teď. Chceme vidět jak vypadá na živo. Jsem teď 11+4tt 😊 a kdy jste koupili něco pro prcka? Já už bych nejradši něco koupila 😁 mam doma dudlíka pro mimčo.😊

ivivi
27. pro 2022

Jsem v 17. týdnu. Kočárek mám víceméně vybraný, vyzkoušela jsem si ho u kamarádky. Ale půjdeme se podívat asi po novém roce ještě do obchodu. Jinak věci pro mrně jsem měla už před těhotenstvím. Když jsem viděla něco pěkného neutrálního třeba ve slevě, tak jsem si to vzala🙂 Jak jsem teď ráda, že to mám. Teď by mě ta věc vyšla třeba dvakrát víc.

siima12
autor
27. pro 2022

@ivivi Děkuji 😊

lauriak
27. pro 2022

Pri prvom dietati prve bodycko okolo 12tt, kocar sme vyberali okolo 25tt ale doma sme ho mali az okolo 35tt. Pri druhom som nekupovala uz skoro nic, uz som to tak neprezivala ☺️

klokanka31
27. pro 2022

@siima12 Kočárek myslím nějak začátek 6.měsíce, a ostatní jsem kupovala asi v 7.měsíci. První dvě těhotenství dopadly špatně, tak jsem už neměla náladu nakupovat, a už vůbec ne na to nějak spěchat...ale u prvního těhotenství jsem koupila pár dupaček hned nějak v 6.tt. No vymstilo se mi to 🤦‍♀️

gdpr
27. pro 2022

Kočiar som kupovala až v 30tt ale výbavičku postupne od 12tt keď som už vedela pohlavie

siima12
autor
27. pro 2022

@klokanka31 To mě mrzí. Já věci mám schované po první dceři. Ale řekla jsem že něco nového koupím po 1 screeningu to jdu 5.1.

siima12
autor
27. pro 2022

@gdpr Taky se právě chystám až po 1 screeningu😊

lenatko91
27. pro 2022

U dcery jsem kočárek koupila asi někdy v 5. měsíci a ostatní věci jsem začala kupovat pomalu po 1. screeningu až do porodu. Teď u syna v podstatě všechno mám, kočárek se za dobrou cenu naskytl už po screeningu tak jsem ho vzala.

biciklissie
27. pro 2022

Myslím, ze kočárek jsem kupovala kolem 20. tt. Nějaké ty oblečky pro radost po tom prvním screeningu. A celkově jsem se do toho obula kolem 7 měsíce.

pe_tu_ss_ka
27. pro 2022

My měli u syna s kočárkem jasno. Když jsme oznamovali prarodičům po 1. screeningu, tak jsme na chatě u partnerovo rodičů složili den předem krabice s kočárkem, co jsme ten den koupili a nechali u toho dopis s fotkou. A druhý den tam byli dřív a byli dost překvapení. Pak jsme ho měli uložený u nich.

martinka0209
27. pro 2022

No chci se jet podívat na kočárek do Polska a abych jízdu zvládla,musí to být nejpozději v březnu ( termín porodu mám 15.6.), i když už mám dvě děti,taky bych už nakupovala a dudlíky mám ještě neotevřené po dcerách

siima12
autor
27. pro 2022

@martinka0209 Malá měla taky, od bibs ale ty už nevím kde jsou 😂 ale teď jsem koupila od NUK😊

evunka27
28. pro 2022

Na kočár jsme se byli podívat, když jsem byla kolem 10tt (bylo to cestou a měli jsme čas). Tam jsme si ho vybrali a kupovali jsme až teď před vánoci v 35-36tt

shirilka
28. pro 2022

@siima12 Já měla u prvního těhotenství skoro do konce strašný strach něco koupit (sestřenka si prošla 6ti potraty), kočárek jsme objednávali až z porodního sálu (vybráno jsme měli stejný jak mají známí - byla Corona vše zavřené), postýlku skládal manžel když jsem byla v porodnici, měla jsem jen základní vybavičku na miminko a i tu jsem sháněla až v 34t😀

janulejean
28. pro 2022

U prvního dítěte po 1. Screeningu. U druhého den před druhým screeningem, který nedopadl vůbec dobře. Naštěstí jsem kočárek mohla ještě vrátit. Teď jsem v 31tt a ještě vůbec nevím co koupíme😂. A ještě jsem celkově nic nekoupila. Ale většinu mám po dceři.

chlapecektehu
28. pro 2022

@siima12 kočárek jsem kupovala na konci listopadu a na vánoce jsem měla termín
Ale třeba postýlku už jsem měla v 15tt. A věci jsem kupovala průběžně

callipsa
28. pro 2022

@siima12 já byla ve 12 týdnů ,zaplacený ho máme od poloviny listopadu. Ale je na prodejně,do května . Byl v akci ,tak SME ho zaplatili 😁😁

kikhulka
29. pro 2022

Ahoj jsem 16tt a kočárek už mám doma od 10tt.
Naskytla se mi výhodná koupě od jedné paní a hned se jelo.
Vím že jsem si takový prala a když se to naskytlo tak jsem hned reagovala .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru