• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nákupy v Německu

12. července 2013 
jé do norimberku bych hned jela taky, jinak my tam ještě nakupujem hodně v dM plínky a bio přesnídavky masozeleninový a tak různě, kupuji tam i drogerii pro sebe tak tam na to mrkněte :slight_smile:
8. říj 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ja jsem v nemecku, tak se pridam s troskou do mlyna. S tema cenama mate pravdu, spoustu veci nam tu vyjde mnohem levneji, hlavne ted co je koruna tak silna, je pro nas v CR draho.
Treba kocarek (Quinny buzz) tu vysel zhruba o 100 EUR levneji a to jsme ho kupovali v kamennem obchode. V H&M jsou casto ve sleve veci, ktery jsou v CR jeste za plnou cenu...
Kdyz jdu v CR do DM a vidim ty ceny, tak padam.

Na Vanocni trhy bych teda specialne na nakupy nejezdila, jako zazitek jsou super, ale prodava se tam jen kyc a v obchodech bude pred Vanocema pekne natriskano.

Prejeme hodne uspechu pri nakupovani :wink: .
8. říj 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, díky za info :wink: . Chtěla bych se zeptat, jestli už před Vánoci bývají nějaké výprodeje? Nebo to začíná až do svátcích?
8. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
berynka tak v norimberku nakupuji ráda v jednom centrum bohužel si ted nevzpomenu jak se jmenuje, ale mám tam oblíbenou značku madonna a mají tam slevy snad pořád, jinak určo bych tam navštívila babyone, my tam koupila autosedačku tak různě pak jsme hledali ještě jeden krám s dětským zbožím, ale ten jsme nenašli
8. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluska to DM u nás mě pěkně štve, protože nám vyhovují jejich plíny, tak se nám vyplatí si to všechno nechat dovést od známých i příkrmy tady ani ty příkmy od babylovu neprodávají
8. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mkr, děkuju :slight_smile: . Už to vidim, že budeme lítat po krámech a na trhy nám ani nezůstane čas :grinning: .
8. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my v tom babyone byli asi 4 hodiny :slight_smile:
8. říj 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
přidávám sem pár webovek kde se dá nakoupit přes eshop. sama jsem to zatím nezkoušela páč ještě nečekáme mimčo ale jakmile budem, tak nakupujeme jedině z německa..to euro, no
Tak snad vám to k něčemu bude a dobře pořídíte.

http://www.baby-markt.de/
http://www.amazon.de/b?ie=UTF8&me=AODIH53EZII4R
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DEU/Mt_loader-Start;sid=SAvcu-oIP3nfu6L_K0q5s-sCUI1vdcagEtQ=
http://www.kinderwagen.cc/index.php
16. říj 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ma12 my v tom Toysrus kupovali kočár a i bez akce vyšel o 3tis. levnějš než tady. Ostatní věci nevim, ale myslim, že dráž určitě nenakoupíš, minimálně to vyjde nastejno, ale podle mýho spíš levnějš :wink:
Ale holky už ti napsali, že se to opravdu vyplatí :slight_smile:

Co se týče výživ, plen, ubrousků a veškerý drogerie pro prcky, tak v ČR už nekupuju nic. Ty ceny a hlavně výběr je nesrovnatelný :unamused: Ještě že to nemáme daleko :slight_smile:
16. říj 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, co je ještě v Drážďanech mimo Toysrus, to vim, že je v Elbepark. Díky
16. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
16. říj 2008 ve 21:09 • nathy
Berynko, ono uz je to tak ze firmy maji slevy prubezne, ale vyprodeje jsou opravdu az po Vanocich.
22. říj 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte kde v Německu koupit levně kočárky??? Chceme Esprit,ale aby to nebylo daleko od hranic... :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ženy a dívky:slight_smile: Prossím o radu kde v Mnichově najdu prodejnu nextu:slight_smile: Nevíte některá? Děkuji za příspěvky předem :slight_smile:
26. říj 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko v Chamu je prodejna kočárků tady http://www.babycenter-diermeier.de/

Možná bude taky něco ve Weidenu, ale to nevim kde. Z Plzně jsi tam za necelý 2 hodiny :wink: Pak je určitě něco v Regensburgu, to už tu je psaný vepředu :wink:
26. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
V německu jsme nakoupili prakticky celou výbavičku pro naší holčičku, tedy kromě kočárku. Bydlíme v Plzni, tchýně bydlí u hranic, jezdíme do Chamu, Kotztingu nebo do Pasova. Máme zkušenost, že je tam mnohem větší výběr, ceny o hodně nižší a když je čas výprodeju tajk tam za pakatel nakoupíme spoustu věcí. Tchýně mi vozí overalky na spaní, vždy v akci po dvou kusech kolem 5euro, ted jsme nakoupili na zimu bundičky, termo kalhoty, svetříky. u nás už oblečení prakticky nenakupujeme. :slight_smile:
3. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vratilova, co vim, tak v Německu neni Next vůbec :unamused:
13. lis 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,nevíte někdo,jak je to s otevírací dobou v obchodech v Drážďanech????Chystáme se tam v neděli ,ale ze zkušenosti z Rakouska vím,že tam mají např. v neděli téměř všude zavřeno... :frowning2:

DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ
24. lis 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
margotka dřív to tak bylo ale teď když tam jezdíme tak mají většinu otevřeno, zkus se podívat na net na otevíračky
24. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosim proadte, kam do Drazdan se jit podivat na kocarek? Pry tam je nekde velika specialni prodejna na mimi, ale zatim sjem s tou holcinou, co tam jezdi nemluvila, nevite nahodou? Chceme vyrazit asi za 14 dni
4. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli, taky jsem o tom slysela. Melo by to byt nekde kousek od Elbe Parku, ale vic ti nepovim, bohuzel.
5. led 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
martuli, to by mě taky zajímalo, já znám jen velkou hračkárnu v Elbeparku, ale tam maj pár kočárků. Tak když to zjistíš, dej prosím vědět. Díky
5. led 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, tak jsem zatim zjistila tohle

www.baby-walz.com a maji prodejnu v Drazdanech
6. led 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Maminy,

nemáte náhodou zkušenost s nějakým obchodem kočárků v Hofu, máme to blízko, tak bych tam chtěla zajet.
6. led 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jezdím často nakupovat do Německa,teď po vánocích jsem kupovala v ca kobinézku slevněnou z 23 euro na 16 euro,jinak ve velkém nakupuji čaje a kaše.Oblečky na mimi mám hodně z blešáků a jsou to samé krásné většinou značkové věci po euru.Na podzim jsme kupovali golfky a autosedačku a úspora proti ČR 1900,-Kč
7. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my v Německu před Vánoci pořídili skvěle, řekla bych :wink: . Nakoupili jsme tisíce věcí, daly by se tedy rozdělit do dvou hlavních kategorií... pochutiny a věci pro dceru :grinning: . Jen pro příklad: džíny CaA 6Euro, mikinky Topolino 6Euro, tepláčky Topolino 3,50Euro. Z dárků převažovaly hračky. V hračkářství jsem se všimla, že mobil Chicco byl za 12Euro (u nás se pohybuje kolem 499-599Ka). V dohledné době bychom chtěli ještě vyrazit na výprodeje.
9. led 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím napište mi, kde je v Německu nejbližší H&M od Plzně. Děkuji!
21. únor 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla bych Weiden, po dálnici na Rozvadov.
21. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, poradíte mi prosím, kde je nejbližší DM drogerie, když bychom jeli nakupovat do Heidenau? Máme v plánu asi i ten nejbližší Kaufpark v Nickern, ale tam jsem DM drogerii nenašla... Díky moc
30. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiaa mrkni na stránky dm, my vždycky, když jedem někam do německa, tak si najdu pár prodejen, kdyby něco v některý neměli :slight_smile:
sweetm mrkni na net
30. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek