• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

13. ledna 2009 
Sandokan a ty trička s ním :slight_smile:) prodávaly se všude na poutích a mě ho maminka koupila tak jsem na výletě vyfocená vypnutej hrudníček (bylo mi asi 11) a na něm Sandokan :astonished: :grinning:
27. led 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzhuru na palubu, dalky volaji, prihodny vitr uz vane nam, tajemne pribehy nas ted cekaji, tvym domovem bude oceaaaaaan!

To jsou dva roky prazdnin, ne?

A co gumovi medvidci? Takova vzacnost driv ... pamatuju si, jak jsme nekdy ve skole delali "pokus", co to udela, kdyz je dame do vody ... a nechame je tam... nafoukli se celkem slusne, ale byli pak desne nechutni :grinning:
28. led 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dva roky prazdnin jsme fakt zrali. Porad jsme si tu uvodni pisnicku zpivali a naucili se ji i na fletny :grinning:
Ten pokus s medvidkem jsem delala nedavno :grinning: Vysledkem byl asi 5 centimetrovy medved :grinning: Ale chut jsem na nej nemela :grinning:
28. led 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre jsi udelala, byl to vodnaty nafoukly hnus, ktery se nedal jist :slight_smile:)) ale vypadalo to krasne :slight_smile:))
28. led 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si právě vzpomněla, jak nám teta na svatbě tančila a tančila a vykrůcala, až spadla do bubnů :grinning: nebyla to moje svatba, mě bylo asi 5 let a pak na houno v nočníku, čokoládový politý koňakem a já bulila u slavnostní tabule, ať to nejedí (nevěsta a ženich) oni jedli a já bulela, že jsou blbý :grinning:
28. led 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak Dva roky prázdnin jsem taky milovala :grinning: ,pak tak Skipyho o tom klokanovi to bylo.tak vzpomínám na nedělní chvilku poezie a křeslo pro hosta :grinning: :grinning: .
no a pak era...láska z pasáže,vítr v kapse,discopříběh,kamarád do deště,jsem takz pak chtěla něco takovýho prožít,hrozně jsem to žrala :grinning: :grinning:
28. led 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skipí,skipí,skipí je náž kamarád,hoklý,klucí,každý má skipiho rád :grinning:
28. led 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsi u toho Skipiho,pamatuju matně Goro bílý pes,u toho jsem vždycky bulela.Jo a pak vzpomínám na klasický pacholíčky,taková ta hranatá krabička mňammm. :dizzy_face:
28. led 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nějak Vás nestíhám číst,tak kdybych se opakovala tak mě nekamenujte :grinning:
28. led 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Gora tu i někdo dával odkaz no jak jsem to viděla taky oko nezůstalo suchý :sweat_smile:
28. led 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si pamatuju, ze v nedeli po obede byla v radiu vzdycky pohadka a v nedeli kolem 4 hodiny film pro pametniky, vzdycky jsme koukaly s mamou a segrou
28. led 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a filmy s hvězdičkou,jako např.Angelika :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo angelika na tu jsme se nesmeli divat ani na fantomase :confounded:
28. led 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeliku mi babička zakazovala ještě ve 13 protože "tam furt lítá nahatá" :grinning: A Gora i Skippyho jsem žrala a bulela u toho.
A milovala jsem Vinnetoua, Poslední výstřel nemůžu vidět doteď :grinning:
28. led 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze vidim ze nejsem sama kdo se na angeliku nesmel divat :grinning: :grinning:
28. led 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši nás pro změnu pokaždé vyháněli od televize, když se v ní jenom líbali :grinning: :grinning: jak kdybychom to neznali :sweat_smile: :grinning:

A která jste jezdila na tábory??? :slight_smile: První lásky, první chlast, první cígo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedávno jsme přebírali na půdě krámy, a narazili jsme se ségrou na super halenky s netopýříma rukávama, prý v nich byla před 15ti lety hvězda diskoték :confused: , byla na nich např. hlava ženské pošitá flitrami, opravdu krásný model :grinning: na diskotéku. Ještě průhledné plastové tašky COCA COLA, hitovka roku raz dva :dizzy_face: .
29. led 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, videly jste tohleto? jsem se rehtala a manzel nechapal...tezko mu vysvetlovat, jak to chodilo za naseho detstvi, kdo nezazil, nepochopi.... :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=XMwHnCk4Wmc&feature=related
10. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem si zas vzpomnela na nejaky songy naseho mladi :slight_smile: Hrobar tu uz asi zaznel, ale urcite ne Jarosovsky pivovar a Isel Macek do malacek :slight_smile:
10. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, argema, kazety bych nekde i vystrachala :grinning:
10. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co pisnicka Na kopecku v Africe, stoji stara veznice..... to jsme zpivaly do omrzeni :grinning:
10. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamatujete se nektera na takove bonbony, byvaly bud s merunkovou naplni, nebo svestkovou? ty mi strasne chutnaly a kdyz se na ne ptam, tak si je nikdo nepamatuje.....vitacit byl skvely, hlavne ten jahodovy :grinning: a sumaky, z tech bolelo bricho, kdyz se lizaly jako vitacit :grinning:
10. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nekoukala jste některá náhodou na Retro ve středu na ČT2 ve 22.00? Bylo to o céčkách :grinning: - jsem to prošvihla, ale snad zvládnu příští díl... :grinning:
10. únor 2008 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím řídt, že jste mě pobavily...taky občas zavzpomínáme... Se ségrou jsme měly doma plakát Hložka s Kotvaldem s vlastnoručním podpisem na dveřích pokojíčku :slight_smile: Dneska vidím Kotvalda a chcípu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vitacit a rohlík za 0,40Kčs sváča na polední pauzu. A céčka se šmelily ostošest...hlavně byla sháňka po paragrafech. A taky jsme před Vánocema šmejdily, páč jsme zahlídly Barbieny...ty naše měly takovou tyčku v hlavě na kterou se namotávaly vlasy. A hodiny strávený hraním Dostihů a sázek...A babiččiny pletený svetry..u jednoho mi ségra natrhla límec, dostala facáka, vzala druhou o klepadlo na koberce...pak nosila 14 dní tátovy sluneční brejle a moji spolužáci jí říkali "moucha"...a já dostala výprask jako brno.
A taky se chtěly navoděm mamčinou vo%navkou, kterou jí děda dovezlo odněkud ze západu...a ona nám spadla na koberec..ale my svorně tvrdily, že nevíme, od čeho je tam ten strašnej smrad a že nevíme, kam se poděla. Dostaly jsme obě. A taky si pamatuju, jak naše mamka řádila, když jsem dostala špatnou známku a jánaváděla spolužáky, aby si to šli poslechnout k nám domů.

Jídelna to je taky kapitola...dušený játra a k tomu rozmixovanej tvaroh jajo dezert...kluci nám to smíchali a my to musely jíst. A výstavky výrobků ze SSSR... :grinning: :grinning: :grinning: Ach jo...kde ty doby jsou
11. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky jo argema ta se mne tez libila to byli hitovky cooo a hlozek kotvald ti se mne tez libilyy :grinning: :grinning:
12. únor 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
za plechovou krabičku v dílnách jsem dostala jedničku a byla vystavená při posledních volbách :grinning:
a někde budu mít ještě složenou vzducholoď z Kartinek :sweat_smile:
bože vy jste mi daly :grinning: ach jo :grinning:
12. únor 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dílny, já dělala berušku z plechu a nožičky z drátů, no beruška to rozhodně nebyla a pak ke dni matek prkýnko z latěk :confounded:
12. únor 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jednou jsem vyhrála pionýrskýho zlatýho slavíčka krajskýho :grinning: třikrát mi spadnul mikrofon ale asi jsme všichní zpívali tak strašně že pak asi losovali nebo co :grinning: ale já dostala od spolužáka kopretinu :grinning: byla to druhá třída :grinning: kurňa jak já ho milovala :grinning:

a pak než dorazily kindervajíčka tak byly takový plastový jako vánoční koule to vypadalo a uvnitř byla hračka nebo nějaká cetka a dole bonbony :grinning: takovej podivnej kovovej přívěšek jsem nosila dost dlouho než jsem z toho chytla nějakou vyrážku :grinning:
12. únor 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a každopádně mě mrzí že naše dětství už nepřežila slavná oranžová tatra :frowning2: holt ta poslední zatáčka na chalupě jí byla osudná :confounded:
12. únor 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek