Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Návštěva na infekčním oddělení v těhotenství

ahojcau
27. črc 2017

Ahoj..děda leží v nemocnici na interně infekční oddělení...se zápalem plic..zítra tam mám jít na návštěvu..přímo za dědou asi nepůjdu ale půjdu prostě na to oddělení ( je potřeba něco vyřídit se zdravotní sestrou protože babičku tam nikdo nevnímá co jim chce ohledně dědy říct ) ale teď mě napadlo jestli to neni riskatní jít na infekční oddělení když jsem v 5 měsíci...co myslíte ?

syrinxka
27. črc 2017

Já bych na infekční oddělení nešla. Neriskovala bych to. V těhotenství jsem maminku doprovázela na různá vyšetření po nemocnici a nikde ze mě nebyly nadšení. Ale je fakt že jsem byla v pokročilé fázi těhotenství kdy jsem to ani nemohla utajit :D Bylo mi řečeno že po celé nemocnici se pohybují lidi s takovýma nemocema že ani nemám tušení a že mi to opravdu nedoporučujou abych se tam zdržovala.

ahojcau
autor
27. črc 2017

@syrinxka ja se toho toho prave taky bojim...asi si budu muset zavolat sestru pred budovu nebo rousku na pusu 😂😂😂😂

syrinxka
27. črc 2017

@ahojcau pokud tam nemůže zajít nikdo jiný, zkusila bych se domluvit se sestrou po telefonu případně si s ní domluvit schůzku před oddělením 🙂 Za ten risk to opravdu nestojí.

lv
27. črc 2017

Mě tam 1x pustili, ale nelíbilo se jim to. Zavolala bych.

babanci
28. črc 2017

Nechoď. Ať tam jde někdo za Tebe nebo volej. V nemocnici obecně můžeš akorát tak něco chytit, natož na infekčním.

Sem začni psát odpověď...

Odešli