Nejlepší fotomobil. Se kterým máte dobré zkušenosti?

stef9328
10. srp 2019

Prosím poraďte mi, jaky mobil si pořídit s nejlepším fotakem. IPhone X, huawei P30, Samsung galaxy S10. Poprosim ke komentářích přiložte i fotku z vašeho telefonu, nejlepe portret 🙂 ….Za každy názor moc děkuji. Jsem unašena z fotek od iphonu X, ale rada bych slyšela i další názory, přeci jen není nejlevnější investice 🙂

zlorenka
10. srp 2019

Hele bez do obchodu a zkoukni to osobne, ja z P30 byla neskutecne zklamana kdyz jsem to mela v ruce, video plavalo, fotky neprirozeny, proti s10 diametralni rozdil, nejsem iovce (:D) takze iphone jsem nekoumala, kamaradka si poridila 8 a je s fotkama spokojena. Pokud chces jen fotak a ne nutne optickou stabilizaci u videa, poslouzi i s9 🙂

zelenaesmolda
10. srp 2019

@stef9328
podle me staci bohate starsi verze iphonu,dela taky dost dobre fotky a davat 30 litru za mobil je docela sila,hlavne kdyz je za par mesicu s cenou na polovine...

klea81
10. srp 2019

Mám honor 9, loni vycházel v hodnocení fotek líp než Samsung, já teda chtěla do 10 tis...IPhone je za mě předražený a platí se jen za značku, nikoliv za funkce.

dandaa
10. srp 2019

Mám Huawei mate 20 pro a ty fotky jsou prostě pecka, předtím jsem měla Samsung S8 a i ten dělal luxusní fotky.

zelenaesmolda
10. srp 2019

@klea81
melas nekdy iphone? 🙂

blondynka400
10. srp 2019

@zelenaesmolda já jsem tedy iphone měla a nechtěla bych to už ani zadarmo, stejně jako samsung .-)

@stef9328 za mne nejlepší fotky dělá asi Huawei, když jsem ho měla, měla jsem fotky ze všech jednoznačně nejlepší. Teď mám Motorolu, fotky kvalitativně též ok, přirovnala bych to tak k jablku, ale na Huawei to nemá. Samsung je za mne na fotky jeden z nejhorších a to tedy ne jen na fotky.

ivis04
Autor odpověď smazal
Zobraz
stazinka2018
10. srp 2019

@stef9328 mrkni na LG nebo Nokia. Ja mam LG V30 a foti skvele, hlavne sirokouhla cocka je genialni. Bez ni bych ai uz mobil nekoupila. Ted uz je vyssi verze. Nokia vzdycky fotila vyborne, tu nejnovsi jsem nezkoumala.

klea81
10. srp 2019

@zelenaesmolda neutracim za kraviny 😁

zelenaesmolda
11. srp 2019

@klea81
takze nemela.prosimte,nejdriv si ho vyzkousej a pak mudruj.iphone je super kdyz mas jeste dalsi zarizeni od apple,treba macbook,propojitelnost systemu,funkcnost atd na to fakt android nema.

kiki1912
11. srp 2019

@stef9328 doporučuji Honor 8x jsem s ním maximálně spokojená. Báječný fotky a vše je super

loylii
11. srp 2019

@stef9328 přidám také svůj názor, měla jsem všechny řady IPhone, od čtyřky po xs teď... za mě rozhodne nejkvalitnější telefon na fotky a ovládání. Ani takový technicky antitalent jako já, nepotřebuje návod😉 a to je velmi příjemné. Jako služební dostávám Samsung, Huawei. I když nejnovější, firma holt nechce utrácet za Apple. Přítel má též nejnovější Samsung a rodina všechny možný chytrý telefony. iPhone vede! A nadávají na nej jen ti, kdo si mysli, ze na nej nemají.. dlouholetá zkušenost😉 přitom v Mobilní pohotovosti se daji IPhone sehnat až za třetinove ceny z druhé ruky a dostane na nej člověk záruku a účet. Tak nákupu zdar😇

zelenaesmolda
11. srp 2019

@loylii
ano,presne tak.vetsina lidi co nadava na iphone ho nikdy nemela v ruce 🙂

loylii
11. srp 2019

@zelenaesmolda no není to krásné?😉))

zelenaesmolda
11. srp 2019

@loylii
neni,kdyby tam byla cokolada bylo by to o necem jinem :D

loylii
11. srp 2019

@zelenaesmolda 😂😂😂

dandaa
11. srp 2019

Huawei mate 20 pro

klea81
11. srp 2019

@zelenaesmolda děkuji za tip, ale nepotřebuji, jsem se svým spokojená 😉

lucie_kozak
11. srp 2019

@stef9328 já nakonec zase zůstala u Iphonu. Hrozně mi vadí, jak jsou ostatní telefony obrovské (huawei). Každopádně při mám ještě zrcadlovku na normální focení.
Hodně mi při výběru telefonu pomohla stránka -https://www.dxomark.com/category/smartphone-rev...

zelenaesmolda
11. srp 2019

@klea81
ok tak jsi spokojena ale netvrd,ze iphone je kravina pokud ho neznas coz ocividne neznas 🙂

@dandaa
me ty fotky prijdou dost neostre...

klea81
11. srp 2019

@zelenaesmolda pro mě je kravina a je svoboda projevu 😜

zelenaesmolda
11. srp 2019

@klea81
dobre,pro tebe je to kravina coz nic ale o kvalite iphonu nevypovida.pokud o necem nic nevis tak jak muzes soudit kvalitu?
pro vetsinu cechu je iphone kravina protoze na nej nemaji,kdyby jim ho ale nekdo koupil tak budou machrovat az na pudu 🙂

patmouse
11. srp 2019

@zelenaesmolda Moje rec! Dokud jsem si iphone neporidila,byla to pro me prave ta predrazena kravina,kterou si kupujou jen ti,co chtej machrovat... 🙈😂 ted kdyz si jako “ajfouňák” vzpomenu na svyho androida,nejdejboze windows mobile,chce se mi smat,jak jsem s tim vubec kdy mohla existovat!

klea81
11. srp 2019

@zelenaesmolda tak někdo nepotřebuje ničím machrovat, o lidech co machruji s telefonem si myslím svoje. Od určitého věku uvidíš podstatné hodnoty trochu jinde 😉

zelenaesmolda
11. srp 2019

@klea81
no ale jak muzes hanit neco cos vlastne nezkusila?

@patmouse
presne tak

janickajana
11. srp 2019

@stef9328 mám samsung galaxy a50 a jsem maximálně spokojená. Kupovala jsem kvůli focení a aby telefon nestál majlant.

obla
11. srp 2019

Iphone XS - portrét

obla
11. srp 2019

Vše iphone XS. Nelituji investice. A to mám zrcadlo Marka 3

avadake
11. srp 2019

@obla Tak to je fakt pecka! Krásně to fotí, nedá se to porovnávat ohledně kvality co už tu bylo vloženo. Nad iphonem uvažuji, vždy jsem ale měla android...jsem zvyklá na vše od něj, nejvíce mám strach z aplikací, zda to je podobné na iphonu, zda je taky tak obrovská nabídka. Další co vim, že dobře fotí je huawei...ale ten nechci vzhledem k tomu co se děje okolo značky celkově.

teachandlive
11. srp 2019

Huawei p30, jsem nejspokojenejsi, co jsem kdy s fotkami byla 🙂