Nemůžu ho dostat z hlavy...

1234anonym1234
12. pro 2023

Přes půl roku jsem v kontaktu s jedním mužem, ale přes internet, na rande jsme byli pouze jednou a bylo to fajn, pár dnů po tom přestal úplně komunikovat a par dnů zpátky, po 2 týdnech zamnou dojel a opět nekomunikuje, nemůžu ho dostat z hlavy ať dělám cokoli, stále na něj myslím, není minuta kdy bych na nej nemyslela a nevím už jak dál. Bojím se že „sejde z oči, sejde z mysli “ jen tak nepůjde, nemyslím na nej tak, ze by mi chyběl nebo ze bych byla smutná z toho, ale spíše mam vzrušující představy a bojim se, ze me to snad neprejde. Potřebovala jsem se vyzpovídat

lichozroutsudy
12. pro 2023

Bud jsi mu uplne nesedla a nevi, jak z toho ven, nebo je zenaty. Prd na to, zamestnej se necim.

1pomnenka
13. pro 2023

Zřejmě je to jednostranné, on nemá zájem. Poohlédni s jinde.

alubif
13. pro 2023

Nepsala jsi tady před par dny/týdny, že tě vzal k sobě do domu, vyspali jste se spolu a pak už se neozval ... Teď zase přijel, tys mu dala a zase ne neozval?.... Prostě to borec zkusí, ty dáš a on je spokojený nemusí nic řešit. Otázka je jestli se ty chces být matrací pro ženáče, když on bude chtít...

1234anonym1234
autor
13. pro 2023

@alubif Nespali jsme spolu .

werik153
13. pro 2023

@lichozroutsudy mám stejný názor. Myslím si že bude ženatý.

ai30
13. pro 2023

@1234anonym1234 Neboj, myslim, ze se v historii lidstva jeste nestalo, aby se zena nebyla schopna odmilovat od chlapa, ktereho videla dvakrat. Ted ti to prijde, ze je to navzdy, ale ver mi, zanedlouho uz si na nej ani nevzpomenes.