Jak dostat chlapa z hlavy?

17. únor 2023

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale mám tady přibuzný, a nepotřebuju, aby věděly, čím si procházím. Jak už z nadpisu (pokud ho koník zase neupravil) vyplývá, potřebuju z hlavy dostat chlapa. Jde o to, že jsem vdaná, máme 2 děti, já si před více než 3 lety psala s bývalým vedležákem, a i když fyzicky byla jen líbačka, ale byla jsem zamilovaná jak blázen, a odhodlaná ukončit manželství, byla jsem to já kdo to utnul, kvůli záchraně manželství. Jenže od tý doby já ho prostě nemůžu dostat z hlavy. Nepíšeme si, ani jinak v kontaktu nejsme. Bydlíme od sebe více než 150 km. Myslela jsem si, že čas to spláchne, a já prostě zapomenu… Jo psali jsme si v srpnu, když byl na dovolený, takže stejně neměl čas psát, a já mu napsala, že tenhle styl komunikace (kdy píše jen jeden) mi nevyhovuje. On na to ani neodepsal, pro mě jasnej důkaz, že o mě už nestojí a já ho stejně furt nemůžu vypudit z hlavy. Proč? Jak se ho už zbavím? Prosím, kdo s tím máte zkušenosti? Jak se to dělá? Už jsem vdaná dlouho, takže si nepamatuju, jak mi kdysi v pubertě bylo, když jsme se rozešli zamilovaný. Jo a pro doplnění dodám, že on byl do mě taky zamilovanej. Děkuju za každou radu. 🙏🏼

klokanka31
17. únor 2023

Představ si ho na záchodě a bude ti líp...

zelenaesmolda
17. únor 2023

Gilotina? :D

autor
17. únor 2023

@zelenaesmolda Ta je dobrá. Ale nechci tady nechat chlapovi ty děti. :D

autor
17. únor 2023

@klokanka31 Hele to nevím jestli mi úplně půjde. Tu situaci jsem nikdy nezažila, tak si jí neumím úplně představit. A i kdyby... Vídám na záchodě svýho muže a nijak mi ho to nezhnusí. Prostě dělá co musíme dělat všichni?!

sonaxoxo
17. únor 2023

Až budu znát recept, no to mi bude tak 80, tak ti dám radu..😏😁 ale teď mě napadá, že mě pomáhá, když si najdu jiný objev, tudíž mám myšlenky na někoho jiného a na " starýho" zapomenu..😏 ale to ti asi moc nepomůže..😁 taky jsem vdaná..🤫

aarriel
17. únor 2023

Skoc na manzela at ti vys.ka mozek z hlavy 😉🤣

sonaxoxo
18. únor 2023

@aarriel vyzkoušeno..nepomáhá..🤣🤣

vikinkav
18. únor 2023

Pomuze az cas a nekontaktovat ho, nekoukat na fotky, vymazat vse. Muze to trvat klidne i rok od chvile, co si napisete naposledy, ale ver ze to prejde a on z hlavy zmizne. Pokud na nej myslis v urcitych situacich, zkusit si to uvedomit a presmerovat se na jinou aktivitu, vyrusit to filmem nebo hudbou atd.

sylvka
18. únor 2023

@klokanka31 divná rada😯😬 já jsem si tim prošla a kdybych si toho novýho ( dnes manžela) představila na WC,vůbec by mi to nepomohlo 🤔😁
@aarriel s tím úplně souhlasím!

sylvka
18. únor 2023

Autorkou,pomáhá jen dlouho nevidět.ja byla v partnerství a dost let,jsem se furt vídala s ex.vzdy to byla taková vlna,někde jsme se potkali ,sms ,sex a už jsem v tom litala.po naky době jsem to útlá,kvůli rodině a za naky čas se to celé opakovalo.klid byl jen,když jsme se třeba rok neviděli . Dopadlo to teda nakonec stejně tak,že jsem se s otcem kluků rozešla a vzala si honzu 😁 narodila se nám dcera a žijeme celkem spokojeně.ale to už je jiný příběh.

aarriel
18. únor 2023

@sonaxoxo tak ja nastesti nemela zatim potrebu 🤣 stale mam v hlave pouze sveho chlapa, ale tak logicky me napadlo, ze nejlepsi by bylo, kdyby se zas zamilovala do toho sveho, coz kdyz ji to poradne udela, tak by mohlo pomoci 🤣

sonaxoxo
18. únor 2023

@aarriel mě to třeba nejde, i když sex je top..😁🤷

aarriel
18. únor 2023

@sonaxoxo tak to zas nechapu ja 🤷🤣 kdyz bych mela chlapa, se kterym je to top, proc bych jako mela myslet na jinyho?

kecalka2
18. únor 2023

Moc ti neporadím. Já se v něčem podobném plácám rok. U nás nic dalšího neproběhlo a štěstí , že jsme si ani nenapsali, nic. Pouze přeskočila neuvěřitelná jiskra a zažívala takovou zvláštní energii, jakou snad ještě nikdy. Přitom je to průměrný starší chlap. Naštěstí se do další akce nepustil, jinak bych byla schopná okamžitě podvést a snad se i rozvést. Až takhle!! Totálně mě uhranul. Nevídáme se, občas potkáme, on mě pozná okamžitě a stále jde znát, že se mu líbím. Já na něj myslím opravdu denně. Spíš si já něj vzpomenu. Už naštěstí ne jako na nějakou touhu podvedení, ale spíš, že bych si ho přála jen vidět, zažít znovu ten krásný pocit. Někdy mám dobré dny, jindy takové ty špatné. Většinou, když nemám moc práce a nudím se. Vím, že to jednou přejde a ten muž mi nic říkat už nebude a řeknu si, co jsem na něm viděla. Nejspíš to bude tak, že se mi bude líbit zas někdo jiný. Jsem v manželství také dliuho

autor
18. únor 2023

@aarriel přesně… vyzkoušeno, nepomáhá, naopak se k sexu s manželem přemlouvám, a navíc je teď pracovně v zahraničí a ještě tam dlouho bude.

autor
18. únor 2023

@sylvka Hele my se viděli naposledy v ten večer co byla líbačka, od tý doby nic, ani jsme si nepsali, na fb není, prostě nemám na něj kde narazit. Ani fyzicky ani virtuálně. Loni v srpnu mi napsal, jak se mám, že na mě hodně myslí, já mu odpověděla, a už se to vezlo. A i když jsme se neviděli, já ho prostě nemůžu vysypat ven.
@sonaxoxo rada to není blbá, ale vytloukat klín klínem nefunguje asi v žádným aspektu života. 😉

luciebelohradska31
18. únor 2023

No to máš ještě dobrý já mám jednoho v hlavě už skoro 15 let skusila jsem toho hodně ale nic nepomáhá a teď jsem zasnoubena ale s jedním žiju a na druhýho myslim hodně jsme si spolu prožili a jeto člověk kteryho bych si i vzala celá jsem do něj poblaznena a už nevím jak mám žít normální život

autor
18. únor 2023

@luciebelohradska31 A proč jsi zasnoubená s jiným? 🤔 Já si s tímhle týpkem na škole nezačala, ničím mě neokouzlil, vlastně jsme spíš chodili kolem sebe, občas zašli na pivo se společnou kámoškou, ale tím to končilo. Pak mě našel na FB, napsal mi, bavili se, jak se máme, a jak jsme se poznávali, já se do něj pomalu zamilovávala, až jsme se pak jednou viděli, podruhý viděli, po třetí viděli a já věděla, že to musím ukončit dřív, než bych udělala nějakou hloupost… No a teď lituju toho, že jsem tu hloupost neudělala. 🫣🙈

jerrabina
19. únor 2023

No já bych se rozhodně zamyslela co mi chybí v manželství. A co vidím na tamtom chlapovi. A klidně to i rozebrat s psychologem jakožto s někým nestranným pro koho to je práce 🤷‍♀️
A taky bych se zamyslela v čem má pan dokonalý slabý stránky. Protože můj manžel je moc fajn a je mi s ním hezky, ale kdybych ho chtěla dostat tehdy z hlavy, i zamilovaná bych dokázala vyšťourat to v čem má slabiny. A kdybych si to dokázala představit do detailu (je roztomile sklerotický => už 3 roky mu říkám že ta věc patří tam a on si to pořád nepamatuje a tak je to s každou věcí, takže doma nemůže být nikdy pořádek nebo se v tomhle nadřu víc než kdybych byla sama a on vlastně taky 🤯) Prostě kdybych si některé věci uměla a chtěla tehdy představit do důsledků, možná bych do toho vztahu ani nešla (což jsem ráda že jsem do toho šla, to je i vidět na tom že jsem se konečně za někoho vdala, ale bylo to o dost náročnější než jsem čekala, obzvlášť s dítětem se sžívat s někým, když samotné mi bylo vlastně dobře)
Jinak někdy nepomůže ani se nevidět.

jerrabina
19. únor 2023

No a kdyby nic z toho nepomohlo, tak se s tím prostě smířit že to tak je a že to tak možná holt bude.

exbordelar
19. únor 2023

Co si budem, do dlouhodobyho vztahu nejake zakoukani do jineho je docela bezna vec. Manzel ti zevsednel, resite vetsinou jen provozni zalezitosti, decka, prachy, a tak., ze jo? Jak dlouho spolu jste? Poloz si otazky:
Stoji ti ten novy za to rozbit si rodinu?
Myslis, ze po deseti letech souziti s nim budes prozivat stale stejnou romantiku?
Jake to bylo na zacatku s tvym muzem?
Ja vim, ze to je sakra tezke na nej nemyslet, ale to pujde! Zamer se vice na manzela, aby se zazehla zase jiskra, abyste spolu neco zajimaveho podnikli, abyste meli spolecnou vzrusujici/dobrodruznou vec k reseni. A taky, jak je psano vyse, prober to s psychologem. A jak pise @jerrabina - neco ti v tom manzelstvi evidentne chybi. Ale to se treba da napravit. Vubec ti tu situaci nezavidim, ale stava se to, nejsi prvni ani posledni a ja ti drzim strasne moc palce, at tu nastrahu mozku prekonas 🙃

PS: Taky me stve, jak MK upravuje nazvy diskuzi! 🤬

kazzyy
19. únor 2023

Milá neznámá mám to podobně, před časem jsem se zamilovala do kamaráda který mě už několik let miluje, taky byla jen libačka ale pak nás načapala jeho partnerka, ačkoliv mi sliboval lásku až za hrob tak náš tajný vztah ukončil a ani napsat si nemůžeme, bydlí pár desítek metrů od nás a je to pro mě fakt těžké. Kdykoliv ho vidím hned se začnu třepat, dnes když jsem venčila psa jsem ho viděla jak jde naproti a raději jsem to vzala druhou cestou. Vůbec netuším co dělat. Ukončil to slovy zatím je konec. Já se se svým partnerem chci rozejít ale on stejně zůstane s tou svojí

autor
19. únor 2023

@exbordelar To já vím přesně, co mi ve vztahu chybí. Pozornost, a taky sex. Když jsem teď pro manžela neatraktivní (to mi řekl, ale taky dodal, že si rád počká, až zase zhubnu), tak se mi té pozornosti tolik nedostává. Navíc jsme si nedávno s chlapem řekli, že už se nemilujeme. Máme se rádi, a jsme na sebe zvyklí. Z pohodlnosti to nechceme ani jeden měnit. Jak říká můj terapeut, nač si zvykat zase na móresy někoho jinýho. 😊 Má pravdu. Nutně nechci a nemám potřebu chlapovi zahejbat, jen bych asi dala v tuhle chvíli přednost otevřenýmu manželství, na což mi ale chlap nepřistoupí…

mandala
19. únor 2023

@aarriel tak láska přece není jenom o sexu...

simkrk
19. únor 2023

Nezbavis..promin..😁🤩Ja mam taky pribeh..rok 2013,lide.cz poznala jsem kluka co byl z ostravy, ja z pardubic a poprve jsme se videli v krknosich.. Ja tan odjela na zimu na brigadu po mature a on tam jezdil za tatou, byli jsme v kazdodennim kontaktu😊 rozumeli jsme si.. Jenze...ja pak jsem potkala kluka na horach a uz to bylo v haji.. 🤦 Nejak se to cele po...ale z obou stran... Pak jsem byla tehotna, narodila se me dcerka a predstav si ze i tak jsem mela potrebu mu napsal email ze jsem mamou.. A kdyz se u me dely spatny veci, on se vzdycky ozval, vzdycky me nejak postavil na nohy... 😊A i po tech letech jsme v kontaktu.😊🤩 A dokonce i po tech letech jsme se v zari videli a bylo to tak strasne fajn..😁 Az si rikam ze jsem snad silena... Ale proste mame mezi sebou asi nejake pouto, nebo to pouto aspon pocituju ja.. 😁🤭😊

jerrabina
19. únor 2023

Tyjo to musí být pro ženskou blbý tohle slyšet 🙄 to se pak moc nedivím. A tedy připadá mi, že ve vztazích, kde se umí dobře komunikovat a dávat druhému poroznost, respekt a já nevím co všechno (a dětem taky), tak ten vzhled přestane mít takovou váhu. (ale těžko říct, já jestli někdy přiberu aspoň pár kilo, budu slavit. 😄 Nevím jak atraktivní bych byla pro manžela kdybych byla silnější, to asi ještě jo protože zatím máme hezký vztah v jiných věcech, ale vyloženě tlustá nevím. Zatímco my ženy to máme o té psychice fakt hodně.)
No jako já bych v téhle situaci možná manželovi o tom druhém chlapovi řekla, včetně toho nezahejbani, svých pocitů a tak... Třeba by to oživilo ten stávající vztah. Ale je to fakt těžké 🙄🙈

jerrabina
19. únor 2023

@simkrk já mám jednoho bývalého, který je teď pro mě jako brácha. Na vztah to bylo náročný, ale během pár let jsme si to transformovali v dost pevné přátelství a když je jeden v háji, může se ozvat a druhý ho podrží. Oba jsme jedináčci, tak to beru tak, že je to můj brácha a je to super. Obzvlášť když s mým manželem si rozumí 😊 jen bydlí daleko, přes celou ČR... Ale to někdy biologictí sourozenci holt taky, takže ani v tom není rozdíl 🙂

trdelnik234
Autor odpověď smazal
Zobraz
gujduska
19. únor 2023

Ahojky, jde to, ale trvá to, a sakra dlouho... ☹️ Možná se ani nikdy zapomenout nedá, pokud tam je nebo bylo silné emoční pouto nebo nějaké spříznění duší.
Můžeš smazat fcb, utnout SMS, maily, cokoliv, ale hlava prostě Ctrl+Alt+Delete bohužel neumí... ☹️ Ale pokud jsi vdaná, máte děti a aspoň trošku ti na rodině záleží, hledej cokoliv pozitivního doma. Dělejte co spolu máte rádi, jezděte na výlety, kino, smějte se, čím víc pozitivních pocitů bude, tím miň se bude vracet a upínat na toho '' pana Dokonalého''. Držím pěsti ✊

aarriel
19. únor 2023

@mandala ale to ja prece vim 😉