• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Není brzo na chystání výbavičky? Dítě plánujeme za rok

26. března 2008 
Já bych do těch oblečků určitě šla, ale souhlasím s holkama, že kočárek kupovat předčasně je blbost. Já sama jsem si nechala kočárek po prvním synovi . 2 mimčo máme skoro po 6-ti letech a dneska vím, že jsem ho měla tenkrát prodat a na druhý mimi si pořídit jinej. Třeba taky starší, ale novější model. :wink:
19. bře 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak mám suprovou sestřenku, kočárek mně nechají i s autosedačkou za pakatel a dokonce mně řekla, že ona je pověrčivá a že kočárek se nemá kupovat tak brzo, že by to byl nesmysl, takže oni si ho nechají u sebe (místo na to mají) a prodají nám ho až budu těhotná nebo až porodím - takže paráda. Akorát už teď vím, že ho budu mít zajištěný, no je to bomba. :slight_smile: :grinning: :grinning: No a jinak hadříky si normálně vezmu, to mně nepřipadá tak divný :wink:
20. bře 2008 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No jestliže se teprve budete o miminko snažit, tak mi to opravdu připadá moc brzy už takhle nahánět oblečky a všechnu výbavičku, nevím, ale já jsem asi pověrčivá víc, ale ani oblečky bych nechtěla před snažením, nevím, přijde mi to divný. Papapa
20. bře 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Sedacka já taky nakupovala věcičky už v době snažilkování, proč ne. Já ted nakupuji na 4 mimi, sice se už zadařilo, ale v době snažilkování už jsem měla včetně postýlky 3/4 výbavičky. Jinak od té vel56 stačí jen oopravdu pár kousků. Já nakoupila převážně vše od 62 :wink: :slight_smile:
20. bře 2008 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já si myslím, že vůbec není špatný mít něco dopředu - ba naopak, je to velká výhoda, protože jak psali holky dneska všechno stojí takový prachy :angry: nevidím důvod proč ne, uvidíš, že se ti to bude všechno hodit, obzvlášť pokud nejste v zrovna nejlepší finanční situaci :wink:
20. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsme domluvený. Sestřenka mně nechá všechno u nich - oblečení, kočárek,...... takže my doma mít nic nebudem a až to přijde, tak to přijde :grinning: jinak kočárek je Inglesina a vyzkoušela jsem si ho na "vlastní kůži" a jsem z něho nadšená, nejvíc se mně líbí jak krásně drndá, to odpružení je super a dostanu k němu i autosedačku - paráda
26. bře 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek