Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

ginulka
15. dub 2009

Holky chtěla jsem se vás zeptat. Váhám mezi dívčím Nicol nebo Ema no a chlapecké Dominik nebo Tobiáš. 😖

helulicek
15. dub 2009

Alespoň v mém okolí jsem spozorovala, že letí jméno Nicol s Tobiášem, takže bych se přikláněla k Emě a Dominikovi...ale ginulko, všechny 😉 ty jména jsou hezký....

dagmarkaaa
15. dub 2009

Ahoj, taky zacinam premyslet nad jmeny, vypadalo ze pred rokem uz mame vybrano a najednou zase ne a je polemika... 😎
Divala jsem se na statistiku jmen, dobry zdroj, to musim podrobne projet... Ale ta Nela tam je na 12. miste nejcasteji davane, je fakt ze Nel je ted dost...
Ginu, me se libi vsechny 4 jmena, pro holku spis ta Ema... no a pak aby to ladilo s prijmenim ze jo 🙂
My vahame s Antoninem, pripadne Vaclav, Milan, Alexandr a pro holku se mi moc libi Charlotte, nebo pak Kristyna, Eva, Alexandra. Nakonec to bude asi uplne jinak 🙂

lehna
15. dub 2009

se jménem Ema se teďka roztrhl pytel. co slyším,tak každý mluví o Emě 😉 .

nunacek
15. dub 2009

ginulka: Ema a Dominik 😉 Ale Nicol a Tobiáš jsou taky hezká jména.

zlatka
17. dub 2009

ahoj holky, jaký chlapecký jméno vám sedí k příjmení Hlaváč? 😉

andara
17. dub 2009

zlatko,me prvni napadl Jakub 😉 Jakub Hlaváč 😉

berryl
17. dub 2009

ahoj holky my vybrali jméno Richard Kainer a pro holčičku Veronika Kainerova, občas mi se mi zalíbí nějaké jméno jako včera Denis, ale do rána mě to přejde a zůstanu u původně vybraných jmen!

zlatka
17. dub 2009

Richard se mi líbí moc a denis taky, ale k našemu příjmení asi nic moc. No, máte tam docela dost písmen er, Verunka ani ne, ale ten richard...nevím.denis by taky nezněl špatně! Já mslsím, že to ještě mockrát změníš,Berryl, stává se, že i těsně před porodem.

zlatka
17. dub 2009

andari, díky.

berryl
18. dub 2009

no tyhle jména máme vybrané 2 roky a zatím se nás drží tak uvidíme 😀

nunacek
18. dub 2009

Richard je hezké, Denis a Veronika pro mě osobně nic moc.

berryl
18. dub 2009

jinak známa dala jméno Kevin Brabec je to otřesné a přitom to jsou studovaní a hl. normálni lidi, všechny nás tím překvapili

bmmz
18. dub 2009

michal, oliver, tobiaš ?

nunacek
18. dub 2009

Tobiáš, Michal, Oliver 😉

nunacek
18. dub 2009

My jsme včera zas měli debatu o jménech a v tuto chvíli:
Elena a Amélie
Samuel a Dominik

ygreen
18. dub 2009

Tobiáš 😵 😀

alcatko.j
18. dub 2009

oliver🙂

martao
18. dub 2009

my máme- Patrik Samuel
Natanael Pavol
Libor Gabriel

pre dievčatko sme mali: Aneta Marta

jakoubka
18. dub 2009

Agáta
Sebastian

nunacek
18. dub 2009

Sebastian je krásné jméno 🙂

kinsli
18. dub 2009

My máme Kačenku

a u druhého Krystýnka, Barborka ( Líbí se mi zdrobněliny Týna, Bája )

u Kluka Vojtíšek nebo Kubík 😉

rozi.nka
18. dub 2009

tak i já jsem se rozhodla přispět troškou do mlýna 🙂
náš původní plán byl Matěj a Rozálie, jenže s postupujícím časem nějak nemůžu Rozárku skousnout 😒 je to krásné jméno s ještě krásnějšíma zdrobnělinama, ale říkám si že jak bude větší tak se jí nebude líbit, co řeknou kamarádky až pro ni příjdou ven: půjde Róza ven? těžko budou 15ti leté puberťačce říkat Rozárko nebo Rozinko jako já 😖 na žádném jméně se už ale nedokážeme shodnout 😠
co si o Rozárce myslíte vy? 🙂

jakoubka
18. dub 2009

Rozárka je krásné jméno 🙂 Ale jak píšeš ,že by se jí říkalo Róza,tak to už ne 😒

rozi.nka
18. dub 2009

no vidíš a teď jak se k tomu má člověk postavit že 😀 přitom já už teď o mimísovi mluvím jako o Rozince a holčičku si moc přeju 😵 jediné řešení je že to bude kluk 😀

skurinka
18. dub 2009

Dominik,Patrick,Filip,Michael,
Nicol,Natalii,Jasmin,Annabell

beny
18. dub 2009

ahojky tak zrovna to tu nějak pročítám a přemýšlím jak my se asi schodnem na jméně až nastane nejvyšší čas 😅 ale Rozárka se mi moc líbí jenže to u nás neprojde 😒

rozi.nka
18. dub 2009

beny já jsem si Rozárku prosadila, chtěla jsem české a ne moc typické jméno. jenže čím víc nad tím přemýšlím a je to stále aktuálnější tak mi to hlodá hlavou. je to rozhodnutí na celý život a nerada bych aby byla moje dcera jednou nešťastná ze svého jména ☹ i když vím, že jsou horší 😅

reni7
18. dub 2009

taj my čekáme holčičku a já měla od začátku vybranou Emu,ale příteli ani rodině se to nějak nelíbí,i když to nechávají čistě na nás

a nakonec chtěl přítel Veroniku nebo Barboru,takže sem schválila Barču,i když už sem si na tu Emu hrozně zvykla 😒

rozi.nka
18. dub 2009

Emička je krásná, líbí se mi Amelie Emma ale Amálku má zase do budoucna vybranou švagrová 😒
Barunka je taky hezká 😉 kamarádka má Barušku 🙂