Nekalendářní pěkné jméno pro holčičku. Máte tipy?

26. únor 2020

Ahojte, hledám inspiraci na zajímavé neotřelé dívčí jméno, nějaké pěkné a použitelné, které není v českém kalendáři, ten mám x-krát prolistovaný a nic mě nějak zvlášť nezaujalo...Něco co byste samy třeba daly, žádné šílenosti prosím 🙂 Děkuji. ❤

mmichaella
26. únor 2020

Podivej se na kalendare z jinych zemi

betelgeuzz
26. únor 2020

Zkus si sehnat knížku od Knappové Jak bude vaše dítě jmenovat. Ne všechny jména jsou v kalendáři, mmch, která jména se do kalendáře tisknou určuje vydavatel, takže každý kalendář může mít i jiný jména.

hipposkin
26. únor 2020

Máme doma Heidi 😊

katkagabinka
26. únor 2020

Dorothea, Ingrid, Mia, Samara, a je jich docela dost. 😉

rnika
26. únor 2020

My měli ve výběru Berenika, Dorothea, Kira, Hermína, Florentina, Viola, ( ale máme nakonec kloučky). Ještě se mi líbí Jenovéfa, Petronela, Odeta, Malvína, Háta, Zita, Zora, Zoe

penelopaw
26. únor 2020

Já měla až téměř do porodu jasno v tom, že budu mít Miu, ale manžel mi do toho nakonec ty vidle hodil. A ještě jsem zvažovala Ronju podle dcery Loupežníka 🙂.

veruuu_kubesovic
26. únor 2020

Neotřelé jméno pro holčičku? co třeba Anabel ❤ ? tak jsme v roce 2014 pojmenovali naši dceru 🙂 líbí se mi ještě Adina, Berenika, Bianka, Bibiana, Gréta, Melánie, Noemi...
Ségra má dcerky Miu a Timeu

maybe72
26. únor 2020

...máme Magdu a jsem moc ráda, že jsem právě tohle jméno dala, moc se k dceři hodí... Kolegyně z práce dala dceři jméno Anika...

lv
26. únor 2020

Arleta, Greta, Skarlet, Arabela

ahyt
26. únor 2020

Meda,Aleta

dobevacka
26. únor 2020

Gvendolina ❤️ nakonec to byla jen 'přezdívka' v těhotenství.

misamisenka
26. únor 2020

My máme Bereniku. V běžném českém kalendáři není, slaví svátek na Veroniku. Je to super jméno, dá se udělat spousta různých odvozenin. Teď budeme mít Magdu (takhle krátce). Ve výběru teď byla ještě třeba Adina a Hedvika.

fafetka
26. únor 2020

Tak ono taky jaké k tomu příjmení ze jo?😉máme Carlu. Hodně se mi líbila Malin, ale tu už bych teď měla s jiným mužem a Malin Hřebíčková? To fakt ne😂stejně tak i moje Carli by s tímhle příjmením byla max Karla😉

teeerez
26. únor 2020

Ja jsem nikdy nebyla pro netradicni jmena a mame Adinu, ktera zrovna v kalendari neni :D A je to super jmeno, jsem rada, ze jsme ho dali. Taky se mi moc libi Hedvika nebo Meda

lennus
26. únor 2020

Mně se líbily Adina, Berenika, Evelína, Marlena a Luisa. Zajímavé mi přijdou i i Matea, Meda, Malvína.

muhehehe
26. únor 2020

Taky hlasuju pro Hedviku, ať ta moje, co mám doma, není sama 🙂 Ale je to normálně kalendářní jméno, svátek v říjnu 🙂 Ve slovenském kalendáři se mi líbí třeba jméno Etela.

tervi
26. únor 2020

Erin

la_amanita
26. únor 2020

Mně se líbí Stina a Pernilla.

hojda
26. únor 2020

Bibi (Bibiána) nebo Birgit.

hojda
26. únor 2020

nebo Danae🙂

gracinka7
26. únor 2020

Mě se líbí Bianka. Kamarádka má Elin.

mravenecekmaly
26. únor 2020

Helga, Luna, Leontýna, Háta

abekara
26. únor 2020

Meda,Beata,Adina 🙂

elencze
26. únor 2020

Jadviga (což je vlastně několikrát zmíněná Hedvika), Doubravka, Kunhuta, Adléta

clementina
27. únor 2020

Kupte si knížku od Knappové, tam je netradičních jmen snad víc než těch obvyklých😀

krupka3
27. únor 2020

My mame Elizabeth, druha dcera bude Maya. Svagrova ma Aniku, taky moc krasne jmeno.

lolam10
27. únor 2020

Flora

vilmic
28. únor 2020

Já mám Zoru, v kalendáři je. Za mě ale nejdokonalejší jméno. Kdyby její dvojce byla holka asi by to byla Adina. Další neotřelá krásná jména jsou: Meda, Mália, Inna. Kamarádi mají Maru a včera se jinýmu kamarádovi narodila Stázka (Anastázie).

luckapol
28. únor 2020

Tina, Lara

petina3
28. únor 2020

@katkagabinka Samara je bozi. To sem chtěla dát. Ta studna 😁😁😁