• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

7. ledna 2017 
lusti mě taky moc ne :sweat_smile: my měli taky hroznej výběr,k příjmení votroubek(což samo o sobě je šílený)jsme vybrali martin,protože se tak jmenuje MM,takže už to tady ve vesnici nikoho nešokovalo :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylvka: no já znám s tímto příjmením Tomáše, je asi nejlepší dát české, obyčejné jméno.
18. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co říkáte na jméno Alan? Teď mě překvapilo jméno Arzen , je maďarského původu a koukla jsem, že v ČR je jich 52, ale je v podobě Arsen. To by mě ani nenapadlo, jak se kdo může jmenovat :confused:
18. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sares: to je nějaký prvek ne? :wink:
A Alan se mi nelíbí, přijde mi takové psí.
18. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky možná inspirace neobvyklých jmen v Čr :wink:
Neobvyklá jména pro kluky:
Aaron, Abigail, Afro, Alan, Alfred, Antonio, Armando, Armando, Artur, Axel, Bartoloměj, Benjamin, Bistro, Brandon, Carlost, Cory, Damian, Danny, Denis, Dorian, Elvis, Felix, Francesco, Gabriel, Gilbert, Herbert, Hugo, Isaias, Izmail, Jeremias, Joel, Joshua, Kassius, Kebab, Kevin, Kevin, Kristian, Lev, Lorant, Lucián, Luka, Marián, Matyas, Max, Maxmilian, Mikoláš, Milec, Nadan, Narcis, Nathan, Nicolas, Nikolas, Noah, Oliver, Oskar, Prokop , Romeo, Ronald, Salvatore, Sebastian, Simon, Steven, Swain, Teo, Tibor, Tobiáš, Valerián, Viliam, Vsevolod, Xaver, Zachar.
Neobvyklá jména pro holky:
Adina, Agatha, Amelia, Amorie, Anamika, Angelika, Anita, Annie, Aviona, Avona, Dileandra, Doubravka, Elisabeth, Elisha, Esmeralda, Ester, Ezra, Jasmina, Jessica, Jitřenka, Jorika, Kelly, Lara, Liliana, Lioness, Malgorzata, Malomilka, Maratóna, Meggie, Mejbelína, Merilyn, Merita, Mikrov, Nela, Nelly, Nicole,Nikita, Noemi, Ornella, Pamela, Patricie, Pětiletka, Polinéza, Roberta, Rusoslava, Sára, Sarah, Scarlett, Serafína, Tina, Valentýna, Vanesa a Vanessa ,Verona, Vivien, Vladěna, Winona, Xaverie, Zaira

a jinak vás zdraví moje malá Karamelka coby veverka :wink:
18. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani Maximilian....?
18. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz babo od zaciatku volame v brusku Maxik.... :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oficialne bude krsteny ako Maxim Ján.....
18. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lutsine: Maxmilián je určitě k vašemu příjmení lepší, ale stejně bych zvlila nějaké jméno, které nemá "x"
18. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusti každý má svůj vkus a ani mě se nelíbí jméno Max ale to neznamená že je škaredé :wink: Hlvní je že se líbí rodičům a že ho s láskou vybraly my jsme naši fazolku také oslovovaly od začátku Simonko :wink: chtěla jsem holčičku a podařilo se :wink: a stejně ji říkame Karamelko :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
predovsetkym chceme take aby sa lahko vyslovovalo aj v zahranici....buduci rok ideme do USA,tak nech tam nema maly problemy....
18. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lutsine: Co třeba David, Daniel Košuda? To nezní tak krkolomně a v zahraničí no problem :wink:
18. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no paci sa nam este aj Richard....
18. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi by som si nezvykla...uz mi k tomu babu jednoducho Max sedi.....uz teraz je vacsi na svoj tyzden....manzel ho vola Maximus ....
18. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidů a Danielů je dost, mně se líbí i krátce Dan :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako gladiator... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lutsine: Richard je rozhodně hezčí k tomu příjmení :wink: neřeknu, kdyby byl manžel třeba Klein, nebo tak :grinning: ale k tomuto mi Max opravdu nesedí.A kluk bude mít příjmení stejné celý život....
Nebo se rozhodněte až miminko spatříte, ale Ríša je moc hezké.
18. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mě by se líbil Teo Košuda ale opravdu záleží na mamině že :wink:
18. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kludne napiste este nejake mena ktore by sa hodili k nasmu priezvisku...skusim to prekonzultovat s manzelom...
18. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oto, Filip, Roman, Kristián, Kryštof, Ladislav, Denis, Dominik...
18. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Thomas, Sebastian, Benjamin
18. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lutsine, teď půjdu proti proudu, ale mně se ten váš Maxík líbí, i kombinaci s příjmením :wink: :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martin, Viktor ,Erik, Vítek(vít) ,Václav,Jan,Jonas,Alex, :wink:
18. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
qtver: a nepřijde ti to moc hrbolaté?Mě jo :slight_smile: Když už, dala bych Max Košuda, ale i tak se to dle mého tluče.
18. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael, tohle právě ne, mně zas nezní (z nabízených) ten David :grinning: fakt to bude subjektivní :wink:
18. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
qtver: mě se třeba dabid nelíbí, ale k tomu jménu by šlo, navíc slečna chtěla jméno mezináodní tak to byl spíš návrh :wink:
18. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný, já ti rozumím :wink: mně to právě i skrz to mezinárodní hledisko přijde pěkné, naopak právě kombinace s Davidem se mi nelíbí. Evidentně máme přesně opačný vkus :grinning: To nemyslím nijak špatně, naopak, myslím, že je to dobře je to jen důkaz, že "tisíc lidí, tisíc chutí" :slight_smile:
My taky dávali jména, která jsou dobře použitelná v ČR i v zahraničí (Richard, Alexander)
18. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
qtver: to jo, bylo by špatný kdyby se všichni jmenovali stejně, protože by se rodičům líbila stejná jména, otázka je proč se některá jména stanou modními
18. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sir jednoduše proto že ze začátku jsou líbezně a zajímavě znějící a tak mnoho lidí podlehne :wink:
Také jsem před 15 lety dala Dominika do té doby jsem krom své rodiny neslyšela a pak nastala lavina :grinning: :grinning: :grinning: a ve školce ve smíšené třídě jich bylo 5 sice mladších než můj ale byli :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Sir některá jnéma prostě znějí pořád krásně proto se drží v oblíbenosti :wink:
18. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek