• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
Mne by se jen nelibilo, ze nakonec Leontynku budou vsichni zkracovat a ty kratky formy nejsou nic moc. Co by mohlo byt? Lea, Leona, Tyna?
20. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamsule Libi se mi varianta, kterou jsi vybrala - taky bych radeji dala Jan Ferdinand. Jméno Ferdinand zní v základní podobě moc krásně, ale když si představím, že se mu bude říkat Ferdo... :unamused:
20. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta007 Mne se zrovna moc libi, ze se da Leontyne rikat Leo a Tyno. Jmeno Lea se mi totiz libi jeste vice nez Leontyna :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa dakujem za odpoved
20. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamsule,@misha82 Znám dospělého, asi 35ti letého Ferdinanda a nikdo mu neřekne jinak, než Ferdo :unamused:
20. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha82 nemusí. my spolužákovi říkali Ferdinande. a hotovo. Ferdo jen v nejdůvernějších chvílích :grinning:
20. říj 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha82 mně právě ne a proto bych to zvážila, i když Leontýnka sama o sobě se mi líbí.
20. říj 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám 2 setřenice Markéty, jedna z nich má malou Markétku a soused kousek od nás má taky malou markétku. :slight_smile:
21. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca :grinning: :grinning: No vidíš, a u nás zase moc Markétek není.. asi proto jsme si i toto jméno vybrali..... že tady u nás není tak běžné :dizzy_face:
4. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My říkáme Leontýnce nejvíc Leontýnko, Leli, Lelinko, Lelíšku, Lelíku, Leonko.. :slight_smile: Dá se říkát Leo a Týnko, ale to zatím u Leontýnky nikdo nepoužil :slight_smile:
4. lis 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. já se jmenuji Bohdana. Jen v naší ulici jsme 3 (já nejstarší), pak na středisku je jedna sestřička Bohdana. Přitom každý komu se představím tak říká že jinou Bohdanu nezná.. Naší holčičce jsme dali jméno "Victoria", tedy Viktorka s tím, že jich moc není a ejhle, už ted víme o třech a to jen v širším okolí bydliště. :grinning:
4. lis 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já znám Bohdanu jednu z gymplu a druhou z vesnice, odkud je manžel, ale to fakt všechno. Považuji to za ojedinělé a hezké jméno.
4. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte mi jméno pro holčičku, kterou čekáme. Doma už mám Lilianku, tak bych chtěla něco podobného. Jen ne nějaké tvrdé. díííííííííky :dizzy_face:
4. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mia, Klaudie, Linda ;-
Amálka
4. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewcik Valentýna,Evelýna

4. lis 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Justýna, Miriam
4. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewcik: Daniela, Natálie, Silvie, Julie, Mariana (asi ale tvrdé,že), Juliana, Justýna, Isabela, Pavlína....a už nevim, ostatní už padlo :wink:

(kristi: Dneska nejdem asi spát,že :grinning: )
4. lis 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi se mi nejak nechce, no :slight_smile: :slight_smile:

Isabella je mooooc pekny,muze mi nkdo zaridit samy holky, prosim?
4. lis 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: No my asi ne :grinning: :grinning: Spíš manžel :grinning: Si dělám legraci. A jak by se jmenovaly další dvě tvoje holčičky? Třeba to vyjde. Znám sestřičky: Natálka, Adélka, Danielka....po 2 letech a je to krásný :wink: Já bych chtěla ale klučíka, nejradši páreček :slight_smile:

ewcik: Některá se ti líbí nebo jsme úplně vedle?
4. lis 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi druha by byla Ella Victorie a treti bych fakt klidne kluka....ovsem tam se neshodneme....ja bch rada Nathana, manzel by Alexe

s treti holkou bychuzmela problem, ale tak aby se nehadaly tal Lea nebo Allegra nebo Amy
4. lis 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo Collete
4. lis 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: To už je na mě docela exotika, ale líbí se mi Lea, ta se líbí i muži (dokonce to byl jeho nápad, ale my to pořád měníme), mně se líbí i Nathan, taky mě to napadlo, ale to by mi doma určitě neprošlo....dvě jména já bych nedala a Allegra a Amy mi přijde už moc cizí, ale to je jen, když to beru, jestli bych to dala nebo ne...Alex je taky fajn :slight_smile: Tak uvidíme za pár let, u mě se to pořád mění ta jména :sweat_smile:
4. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi to se nesmis ptat, proste Nathan a nazdar- ja si do toho nenecham nejak moc kecat, svuj nazor muze mit,ale je to irelevantni, ja tomu rozimim vic :grinning: :grinning: :grinning:

kazda mame nejaky favorty, pak ti kamosky ukradnou a ve skolkach je to kazdej druhej,no je to tezke.....

tak hodne stesti :wink:
4. lis 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: No já právě vždycky "objevim" nějaký jméno a potom ho najednou slyšim všude, tak mě to přejde a tak stále dokola, variant milion, ale ještě to není aktuální, tak mám čas to vymyslet :wink: Jinak já si nenechám kecat nijak moc do ničeho, přesně tak, svůj názor muž mít může, já si to ráda poslechnu, já ten jeho názor beru, ale mám svůj a protože tomu rozumím víc, víc jsem se tomu věnovala (výběru jména, nábytku, čehokoliv :grinning: ), tak mi z toho jasně vychází moje varianta jako lepší a tak to tak bude, ano, miláčku? A je to !! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fangi a je to..mas nejaky poznamky ( nejlepe kdyz je hokej, fotbal, tenis)?????? presne jak rikas - ja to vim lip :frowning2: :wink:
4. lis 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: Chudáci chlapi :grinning: :grinning: :grinning: Všechno na ně uhrajem :sunglasses: Tak už jdu fakt spát, ráno do práce :sweat_smile:
4. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewcik Nejvíc by se mi k Liliance hodila právě ta Amálka, Valentýnka a Leontýnka :wink:
4. lis 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Allegra je boží :slight_smile: jestli porodím další holku tak bude Darja,se příbuzný poserou :grinning:
4. lis 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a další v řadě by byla Beáta,Agáta, kluk jedině Dan,víc jich nedám :slight_smile:
4. lis 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu Darja je super, také jsem o tom uvažovala, ale v kombinaci s naším příjmením to znělo divně :frowning2:
5. lis 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek