Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti
Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
karmenta
5. lis 2010
http://soutez.doma.nova.cz/bopik - prosím hlasujte pro nás, ikdyž přijde sms tak je to zdarma 🙂 Děkujeme 🙂
ewcik
5. lis 2010
Ježíš holky, to je jmen 🙂 Líbí se mi, jak Kristi navrhla Mia a Klaudie, ale Mia je holčička moji kamarádky,takže to bohužel 😞 Jinak my nemůžeme mít moc dlouhé jméno, máme příjmení Kociánová,takže docela dlouhé. Manža přišel ještě s Theou, Elen a Vanesou, tak nevim. Už mám hlavu jak pátrací balón
=-)
micha.bello
5. lis 2010
My chceme Kamilku nebo Mojmíra(po tatínkovi). Takže bude buď Kamila Hrčková nebo Mojmír Hrček. 😉
micha.bello
5. lis 2010

lili_k
5. lis 2010
Darja je nadherne jmeno!! A i ta co navrhovala Kristi.... jen my mame ceske prijmeni takze to nehrozi 😞 Mame vybrane Filip a Julia.
Libi se Vam Filip? Juli (Lili) je jasna, to nezmenim ani kdyby trakare padaly x-) 🙂
beta007
5. lis 2010
@marinka: no jo, ale asi je malinká, že 🙂 ale co až jí bude 25?
beta007
5. lis 2010
@karmenta : já nenzám žádnou. A jak ti říkají, normálně Bohdano?
beta007
5. lis 2010
Darja mi evokuje Rusko😃 Tam je Dáša hned druhé nejdávanější jméno po Máše 😃
ewcik
5. lis 2010
Tak právě byla Klaudie zavrhnuta manžou ]-( Jemu se nejvíc líbí Vanesa , což mně teda moc ne, zní mi dost tvrdě a nechci,aby z ní skončila vana, anebo Elen. Mně se líbí Thea, ale nevím, jak jinak jí říkat. Liliankou jsem si byla tenkrát hned jistá, že je to to pravé,ale teď nějak tápem :-| chjo...........................
penn
5. lis 2010
hmm ja este neviem, co budeme mat, ale mena uz mam Zoja, Emma, Dorotka, Lea (teraz si nie som ista tym poslednam, dokulu mala som styri a uz mi nejak vypadava pamat).

no ale kedysi som mala styri praveze pre chlapca a pre dievca som nevedela, a teraz je to naopak, musim pozriet aj cesky kalendar lebo v nasom nic neni.
brusinka.pusinka
5. lis 2010
@ewcik 😉 no je to těžké tolik jmen a co tak Lea k Lili by to šlo né 😉
kacerka
5. lis 2010
@ewcik co Apolena 😉 Nebo ta Elen se mi taky moc líbí x-)
marinka
5. lis 2010
@beta007 Až bude velká, tak se jí bude říkat Leo, Týno nebo Leontýno 😉
No, a třeba já mám 27 a všichni mi furt říkají Márinko a mně se to moc líbí 😉 🙂
ewcik
5. lis 2010
@brusinka.pusinka Lea se mi líbí, zkusim nadhodit a dám vědět 😉

@marinka Leontýna je pro nás moc dlouhá a navíc má i sousedka. Ale jinak taky hezký jméno.
@kacerka Apolena, asi ne. Nějak mi nesedlo, ani nevím proč. Elen pořád zvažuji,ale nevím nevím,
Jsem já to nerozhodná baba 😃 kdyby tak bylo nějaký jméno jako při minulým těhu. Jednou jsme ho viděli v časáku a hned jsme věděli,že to je to ono.
karmenta
6. lis 2010
@beta007 jj, Bohdano, Bohdanko, Bohdo, Bohčo, Bohdany, Bóďo, ale nejčastěji Bohdi nebo Bohdy. Občas ještě Dani, Danko, ale to já nemám moc ráda :-|
ewcik
6. lis 2010
Tak holky náš seznam: Thea Kociánová, Mia Kociánová, Elen Kociánová, Linda Kociánová, Vanesa Kociánová :-| A teď babo raď 😃
lucisa
6. lis 2010
@karmenta známá je Bohdana a říká se jí Boba 😉
nali
6. lis 2010
Tak já mám Natálii a taká Lilianku.Vždycky jsem si přála Vanessu,ale jak jsem byla těhule tak se mě to nějak přestalo líbit,přišlo mě to takové tvrdé.Líbí se mě Klaudie,Sofie,Beáta pěkné je i Adéla,Tereza,ale těch je moc i těch Natálek.U nás ve školce jsou s naší další 3.
ewcik
6. lis 2010

@nali jj, Vanesa mi přijde taky tvrdé,ale manžovi se líbí, tak jsem ho na seznamu zatím nechala 😉 Klaudii zavrhl, Natálek a Sofií je opravdu dost, tak to taky ne a Beáta mě nenapadla...............zkusim ještě navrhnout 😉
karmenta
6. lis 2010
@lucisa eh, tak to by se mi asi moc nelíbilo :-| :-S
lucisa
6. lis 2010
@karmenta se ti ani nedivím, mě to taky přišlo zvláštní, když mě s ní známá seznámila: To je Boba......

@ewcik Beátku má maminka z jedné diskuse, kterou sleduji a říká jí i Bibinka, Bibi. Tohle jméno má hodně variant, je moc pěkné.
A Lili a Bibi mi k sobě pasuje 😉
kristi
6. lis 2010
jeste me napadla Rebeka,ale to je asi moc trvdy
marinka
6. lis 2010
@ewcik Tak z toho co jste vybrali mi jde k Lili rozhodně nejvíc Mia a na druhém místě Elen..
anjelicek26
6. lis 2010
@ewcik - Vanesiek je tiez teraz plna ... no skolka... Bibianka je tiez pekne meno, hovorili by ste jej Bibi... Rovnako ako Beatka... Len je to trosku menej caste meno...

@lucisa - sestra je Bozena, chudatko moje :-p Co to nasich napadlo nas pomenovat po babkach... a to som ja svoje "uzasne" meno este celkom dobre vyhmatla proti sestre...
kristi
6. lis 2010
@ewcik s prijmenim mi nejvic ladi Elen
nunacek
6. lis 2010
@ewcik Linda Kociánová 😉
mv
6. lis 2010
@ewcik vzhledem k tomu, že už máte Lily bych vyřadila Lindu pro podobnost a k příjmení mi nejvíc ladí Elen.
Mimichodem krásné jméno. x-)
kacerka
6. lis 2010
@ewcik za mě Elen a Linda 😉
marinka
6. lis 2010
Jj, k příjemení jde Elen nejlíp 😉
marinka
6. lis 2010
@nunacek Peti a co vy a jméno pro prcka?? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli