Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

karmenta
5. lis 2010

http://soutez.doma.nova.cz/bopik - prosím hlasujte pro nás, ikdyž přijde sms tak je to zdarma 🙂 Děkujeme 🙂

ewcik
5. lis 2010

Ježíš holky, to je jmen 🙂 Líbí se mi, jak Kristi navrhla Mia a Klaudie, ale Mia je holčička moji kamarádky,takže to bohužel ☹ Jinak my nemůžeme mít moc dlouhé jméno, máme příjmení Kociánová,takže docela dlouhé. Manža přišel ještě s Theou, Elen a Vanesou, tak nevim. Už mám hlavu jak pátrací balón
😕

micha.bello
5. lis 2010

My chceme Kamilku nebo Mojmíra(po tatínkovi). Takže bude buď Kamila Hrčková nebo Mojmír Hrček. 😉

micha.bello
5. lis 2010
lili_k
5. lis 2010

Darja je nadherne jmeno!! A i ta co navrhovala Kristi.... jen my mame ceske prijmeni takze to nehrozi ☹ Mame vybrane Filip a Julia.
Libi se Vam Filip? Juli (Lili) je jasna, to nezmenim ani kdyby trakare padaly 😵 🙂

beta007
5. lis 2010

@marinka: no jo, ale asi je malinká, že 🙂 ale co až jí bude 25?

beta007
5. lis 2010

@karmenta : já nenzám žádnou. A jak ti říkají, normálně Bohdano?

beta007
5. lis 2010

Darja mi evokuje Rusko:D Tam je Dáša hned druhé nejdávanější jméno po Máše 😀

ewcik
5. lis 2010

Tak právě byla Klaudie zavrhnuta manžou 😠 Jemu se nejvíc líbí Vanesa , což mně teda moc ne, zní mi dost tvrdě a nechci,aby z ní skončila vana, anebo Elen. Mně se líbí Thea, ale nevím, jak jinak jí říkat. Liliankou jsem si byla tenkrát hned jistá, že je to to pravé,ale teď nějak tápem 😒 chjo...........................

penn
5. lis 2010

hmm ja este neviem, co budeme mat, ale mena uz mam Zoja, Emma, Dorotka, Lea (teraz si nie som ista tym poslednam, dokulu mala som styri a uz mi nejak vypadava pamat).

no ale kedysi som mala styri praveze pre chlapca a pre dievca som nevedela, a teraz je to naopak, musim pozriet aj cesky kalendar lebo v nasom nic neni.

brusinka.pusinka
5. lis 2010

@ewcik 😉 no je to těžké tolik jmen a co tak Lea k Lili by to šlo né 😉

kacerka
5. lis 2010

@ewcik co Apolena 😉 Nebo ta Elen se mi taky moc líbí 😵

marinka
5. lis 2010

@beta007 Až bude velká, tak se jí bude říkat Leo, Týno nebo Leontýno 😉
No, a třeba já mám 27 a všichni mi furt říkají Márinko a mně se to moc líbí 😉 🙂

ewcik
5. lis 2010

@brusinka.pusinka Lea se mi líbí, zkusim nadhodit a dám vědět 😉

@marinka Leontýna je pro nás moc dlouhá a navíc má i sousedka. Ale jinak taky hezký jméno.
@kacerka Apolena, asi ne. Nějak mi nesedlo, ani nevím proč. Elen pořád zvažuji,ale nevím nevím,
Jsem já to nerozhodná baba 😀 kdyby tak bylo nějaký jméno jako při minulým těhu. Jednou jsme ho viděli v časáku a hned jsme věděli,že to je to ono.

karmenta
6. lis 2010

@beta007 jj, Bohdano, Bohdanko, Bohdo, Bohčo, Bohdany, Bóďo, ale nejčastěji Bohdi nebo Bohdy. Občas ještě Dani, Danko, ale to já nemám moc ráda 😒

ewcik
6. lis 2010

Tak holky náš seznam: Thea Kociánová, Mia Kociánová, Elen Kociánová, Linda Kociánová, Vanesa Kociánová 😒 A teď babo raď 😀

lucisa
6. lis 2010

@karmenta známá je Bohdana a říká se jí Boba 😉

nali
6. lis 2010

Tak já mám Natálii a taká Lilianku.Vždycky jsem si přála Vanessu,ale jak jsem byla těhule tak se mě to nějak přestalo líbit,přišlo mě to takové tvrdé.Líbí se mě Klaudie,Sofie,Beáta pěkné je i Adéla,Tereza,ale těch je moc i těch Natálek.U nás ve školce jsou s naší další 3.

ewcik
6. lis 2010

@nali jj, Vanesa mi přijde taky tvrdé,ale manžovi se líbí, tak jsem ho na seznamu zatím nechala 😉 Klaudii zavrhl, Natálek a Sofií je opravdu dost, tak to taky ne a Beáta mě nenapadla...............zkusim ještě navrhnout 😉

karmenta
6. lis 2010

@lucisa eh, tak to by se mi asi moc nelíbilo 😒 😖

lucisa
6. lis 2010

@karmenta se ti ani nedivím, mě to taky přišlo zvláštní, když mě s ní známá seznámila: To je Boba......

@ewcik Beátku má maminka z jedné diskuse, kterou sleduji a říká jí i Bibinka, Bibi. Tohle jméno má hodně variant, je moc pěkné.
A Lili a Bibi mi k sobě pasuje 😉

kristi
6. lis 2010

jeste me napadla Rebeka,ale to je asi moc trvdy

marinka
6. lis 2010

@ewcik Tak z toho co jste vybrali mi jde k Lili rozhodně nejvíc Mia a na druhém místě Elen..

anjelicek26
6. lis 2010

@ewcik - Vanesiek je tiez teraz plna ... no skolka... Bibianka je tiez pekne meno, hovorili by ste jej Bibi... Rovnako ako Beatka... Len je to trosku menej caste meno...

@lucisa - sestra je Bozena, chudatko moje 😝 Co to nasich napadlo nas pomenovat po babkach... a to som ja svoje "uzasne" meno este celkom dobre vyhmatla proti sestre...

kristi
6. lis 2010

@ewcik s prijmenim mi nejvic ladi Elen

nunacek
6. lis 2010

@ewcik Linda Kociánová 😉

mv
6. lis 2010

@ewcik vzhledem k tomu, že už máte Lily bych vyřadila Lindu pro podobnost a k příjmení mi nejvíc ladí Elen.
Mimichodem krásné jméno. 😵

kacerka
6. lis 2010

@ewcik za mě Elen a Linda 😉

marinka
6. lis 2010

Jj, k příjemení jde Elen nejlíp 😉

marinka
6. lis 2010

@nunacek Peti a co vy a jméno pro prcka?? 😉