• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
@lucisa v pohode :grinning:
existuje i Cara samozrejme, ale to jsem nechtela kvuli CR (predstav si, ze by to nekdo vyslovoval s C :grinning:)
a k nasemu tvrdemu prijmeni se Kara i lepe hodi
my zijeme ve vlamske casti, takze manzel a jeho rodina mluvi holandsky ... na malou mluvim jen cesky a s manzelem mluvim anglicky (tak jsme zacali a je to pro me ted hodne tezky zmenit na holandstinu :grinning: - navic nechci, aby se ode mne Kara naucila neco spatne) ... jinak ve skole maji povinnou francouzstinu a anglictinu, takze u nas to bude zezacatku dost mazec :grinning:

ohledne arabskych jmen pro holcicky netusim - moc Arabu osobne neznam :grinning: ... ale vim, ze jim davaji i FR jmena, jelikoz jsou vetsinou FR mluvici
devcata, co znam a maji arabsky puvod se jmenuji: Naîma, Yasmine a Alina, takze celkem normalni
8. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ty dve krestni jmena - rekla bych, ze asi v takovym mnozstvi jako u nas
8. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw jo, to máš pravdu Yasmine tam vlastně byla.
Ty brďo, holandština mi přijde jako peklo, já se teda německy neučila, měla jsem AJ a FJ, ale kámoška tam dělala au-pairku (v Holandsku) a ze začátku si prý připadala jako na jiné planetě, každý kolem chrčel a chroptěl a ona neměla ani pípnout. :grinning: :grinning:
A proč se měníš na holandštinu, kvůli malé? Když ty na ni budeš mluvit česky, manžel holandsky a ještě od vás uslyší anglinu, nebude jí to připadat divné, ona si to přepne a bude rozumět.
8. zář 2011 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa koukam do toho seznamu, myslim, ze napr. Rania a Imane jsou urcite arabska jmena
8. zář 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw aha, akorát u vás se tomu asi tolik nediví, jako tady. Jsem za blba, přitom mě se líbí tolik jmen a přijde mi líto je nedat. :cry:
8. zář 2011 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw to je možné, ty do toho vidíš víc, mě to nepřijde o nic jiné, než ostatní, ale ty slycháváš jiná jména víc, tak to poznáš.
8. zář 2011 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa promin, napsala jsem to predtim nesrozumitelne - no prave, ze nemenim na holandstinu :slight_smile:
jinak nizozemska holandstina je opravdu jako z jine planety - jak rikas, hrozne chrochtava
belgicka je jako kdyz mluvis cesky, ale jiny slova :grinning:
jinak jsem slysela nazor, ze je to nemcina s anglickou gramatikou - a asi na tom neco bude... a pry je to nejjednodussi jazyk na svete :grinning: - a to bych mozna taky verila... protoze jestli ses ucila FR, tak si myslim, ze te toho v Evrope uz moc prekvapit nemuze :grinning:
jo, mozna jeste madarstina a finstina (ta je pry nejtezsi)

ale to uz jsem dost mimo tema :grinning:
8. zář 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw to snad ani není možný, že Emma a Louise je tak moc oblíbený jméno..Vždyť to je snad i nezákonný, že vyhrává každý rok...ovšem Manon je naprosto geniální jméno, hledám inspiraci pro holčičku. Chlapečka už máme.
16. zář 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,mám doma kluka Tobiáše a čekáme dalšího. Nějak se však nedokážeme shodnout na jménu. Co říkáte na Tadeáše? Hodí se k němu nejvíc,ale lidé si už takhle Tobiáška pletou.. Máte nějaké návrhy? Díky moc :slight_smile:
26. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lemato, nebude se i vam tobias a tadeas doma plest?
27. zář 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lemato ahoj, my mame Tobiáše a druhyho jsme meli napsanyho Teodora (nakonec holka Beata) a tretiho mame Stepana, coz neni vubec nic neobvyklyho :grinning:
27. zář 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se taky Tobias a Tadeas k sobe nelibi......
27. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobiáš a Tadeáš jsou si až moc podobní, tuhle kombinaci bych nedávala.
27. zář 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lemato ahoj,ja mám doma Tadeáša a nad Tobiášom,ani Tobiasom vôbec neuvažujem to som hned zavrhla,mne sa to k sebe vôbec nehodí je to podobné :sunglasses:
27. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka , @kristi Mě Tadeáš a Tobiáš k sobě taky moc nepasuje, ale myslím, že to @lemato až tak zajímat nebude, není-liž pravda?
27. zář 2011 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zewa11 jak máš doma Tadeáše, to je druhé jméno Alexe, nebo už jsi porodila druhé?
27. zář 2011 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezvycajne mena?Kamoska zije v Holansku a ma syna -Tigo-g sa vyslovuje ako ch:slight_smile:A ja mam tiez chlapceka vola sa Alexej.
27. zář 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa asi ne :grinning: Ale trošku rozum by mít mohla :grinning:
Já mám doma Williama a chtěla bych holku Vivian. Jenže je to strašně podobné, tak si nechám zajít chuť :frowning2:
27. zář 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verbalinka - William & Valerie by mozno slo :slight_smile: Ci nie? Predsalen uz by to bol trosku rozdiel. William je velmi krasne meno, poznam osobne len jedneho dvojrocneho chlapca s tym menom :slight_smile:
27. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já znám mamču, která má 3 kluky. Matyáše a pak dvojčata Tobiáše a Tadeáše. Je to zvláštní. Říká jim Maty, Tobi a Tádo. Jména jsou to pěkná, ale hodně podobná. Jinak fandím neobvyklým jménům, ale musí ladit s příjmením. Někdy je to opravdu komické. Padají tady samá hezká jména.
27. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarátka ma 7 mesačného chlapčeka, kt. sa volá Julián-ešte som to nepočula :slight_smile:
27. zář 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lemato Čo tak Jeremiáš, skrátenie Remi. Remy, Reminko?
27. zář 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo Zachariáš :slight_smile: zašo, zaško
27. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, moje kamoška čeká Andělku, to je dost neobvyklé jméno
27. zář 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wiliam mi prjde na ceske a slovenske prijmeni docela exoticke
za to andelka zni pekne, segrina znama ma adinu
27. zář 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam doma zachariáša a hladam k nemu dalsie chlapcenske meno, no uz sa mi tak moc ziadne neobvikle nepaci :( ...tak to bude asi timotej. inak som rozmyslala jeremiáš, jonatán, melichar, roderik, chvilu henrich ale to sa mi uz nepaci...
27. zář 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haslerka31 My čekáme klučíka a bude Alex :wink:
27. zář 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mualem exoticke vubec neni. V anglii (americe) je mezi desitkou nejcastejsich :grinning: A my si to, vzhledem k prijmeni, mohli dovolit. Samozrejme s prijmenim Vosahlo bych to nedala :slight_smile:
27. zář 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka, ja to prave myslela exoticke vuci k ceskemu nebo slovenskemu prijmeni :wink:
jinak je to jmeno mo pekne :wink:
27. zář 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuratko Tak Jerguš :grinning: alebo Cyril, či trebárs Mojmír... to by ste mali Zaki a Jergi alebo Zaki a Mojko :wink: hlavne vyberte také, čo sa vám rodičom páči a hodí sa aj k priezvisku.
27. zář 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek