• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

7. ledna 2017 
@albrabantik U nás bohužel taky ne. Na našeho budoucího šprčka by se to maximálně hodilo ! Přijde mi to takové lišácké :o))) a ještě na holčičku Jasmína , to jsem zapomněla uvést, to by táta taky neunesl :frowning2: Ale přijde mi to takové princeznové i moderní zároveň a žádnou v okolí ani neznám. A to bych právě chtěla. Kombinace neobvyklé, neotřelé a nositelné. A za co by se děti nemuseli stydět a přesto by máma byla spokojená . Dobrou noc.
25. lis 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maminkahanulka Jasmina je taky moc hezky! Líbí se mi vás vkus na jména. :slight_smile: my máme Edvarda. :sunglasses:
4. pro 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, co říkáte na jméno Faustin?
9. pro 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky, tak já dětičky taky ještě nemám, ale ve výběru jmen mám jasno :grinning: Pro holčičku Rozálie a pro vhlapečka Sebastian :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2015 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enidka Moc zajimave a libi se mi. Skoda, ze nemam k tomu prijmeni.
1. únor 2015 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisinka74 díky :slight_smile: já k tomu taky nemám bůh ví jaké příjmení naopak takový hezký český (Žáčková) :grinning:
1. únor 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme pojmenovali dceru Sofii s tím že je to neobvyklé jméno nakonec v den porodu jsem zjistila že tam byli další dvě Sofinky :D Jinak má sestra se jmenuje Leontýnka všichni jí jméno chválí...
4. únor 2015 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my teď jméno vybíráme a nějako se úplně nemůžeme rozhoupat u klučičího. Oběma se nám líbí František a Jindřich, ale nevíme které bude lepší. Hledala jsem nějaké významy jmen, ale moc jsem neuspěla. Jinak k příjmení se nám hodí obě máme krátké 4-písmenkové, české. Má někdo nějaké zkušenosti s těmito jmény? :slight_smile:
6. únor 2015 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my čekáme holčičku a bude to Lilly Ann :slight_smile:
9. únor 2015 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, ta já se právě včera dozvěděla že čekáme chlapečka a já nad jménem vůbec neuvažovala.Holku jsem měla jistou ale chlapečka nevíme :confounded: Nějaké rady aby pasovalo k příjmení Dojčar? Přítel chtěl Josefa po jeho tatínkovi a dědečkovi což sem rázně zatrhla protože těch máme v rodině až až :D
10. únor 2015 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilionor nevím proč ale hned jak jsem si tvůj příspěvek přečetla tak mě napadlo Vojtěch - Vojta
10. únor 2015 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no zkusím tatínkovi navrhnout :slight_smile:
10. únor 2015 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lion Já slyším jméno Vaneska a představím si nechtěně "minoritní spoluobčanku"
18. únor 2015 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martulikk Můžu se zeptat na Josefínku, jak nakonec říkáte podomácku? Zkracujete na Pepi? A jak okolí, školka?
19. únor 2015 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminkahanulka Ahoj,tak já mám Kristianka doma a říkáme mu různě.Kristi,Krisťulo,Krisťuli a moje mamka mu říká Tio,Tianku :grinning:
19. únor 2015 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj čekáme chlapečka a začal boj :grinning: shodli jsme se na jméně Gabriel, hodí se i k příjmení, ale jak jméno sklonovat? :sweat_smile: pak ještě padlo jméno Jáchym, ale to si vždy vzpomenu na film Jáchyme hod ho do stroje :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2015 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonka24 já osobně znám jednoho Gabriela a všichni mu říkají Gábin... jinak ne
5. bře 2015 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já bych chtěla Honzu, ale bohužel, zapsali by mi Jan a to se mi nelíbí a ani to nemuže být kvuli přijmení, proč prostě nemužou napsat Honza. Jinak uvažujeme nad Kubíkem nebo Matyašem, ale stejně to muže být něco uplně jiného...
5. bře 2015 v 09:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem Sebastiana, ale to mi neprošlo pak se mi líbí Alex, Eliáš :grinning: včera jsme se konečně dozveděli pohlaví, tak začíná boj :grinning:
5. bře 2015 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yourina muzou zapsat Honza, je jich v CR tahle zapsanych 5.
5. bře 2015 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Faaak? No super, takže dilema se rozrusta :grinning:
5. bře 2015 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my čekáme holčičku a bude to Lilien :astonished:
13. bře 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eicul82 je to naprosto úžasné jméno, které má hodně obměn :dizzy_face: Josefína, Josefínka, Pepinka, Pepča, Pepí, Pepíno, ve školce jí říkají hodně Pepino (což mi dost u malého dítěte vadí, u staršího je to víc ok)... jo a mladší sestřička jí říká Efína :grinning:
22. bře 2015 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martulikk Máme nakonec zase kluka, tak nic :grinning:
23. bře 2015 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. bře 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diviska
@diviska dobrý den dali jsme jméno naira a koukám že vy ji máte.kdy slaví naira svátek prosím nenašli jsme zatím hovorkova
29. bře 2015 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@diviska dobrý den dali jsme jméno naira a koukám že vy ji máte.kdy slaví naira svátek prosím nenašli jsme zatím hovorkova
@diviska
29. bře 2015 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonka24 Gabriel je dobrej! Gabo... U Slováků normální, přijde mi to i takový chic. :wink: A je jich málo.
(Nebo pak Eli, Eli... :grinning: )
Nakonec ono si to tu svou podobu najde, neboj.
23. dub 2015 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek