• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
@leonka24 Gabriele je pekne, v italii se zkracene rika Lele

Sama nevim co cekam, s manzelem nechceme zadne nabozenske jmeno a navic se musi hodit k jeho IT prijmeni.. jeste ze mame 5 mesicu cas!
23. dub 2015 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,mne se taky libi stare jmena,takze jsem si je vybojovala :slight_smile: dcera je Julie a syn Matyáš :slight_smile:
24. dub 2015 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri tak jsem se docela pobavila některými jmény např. 7. února Šulislav
4. červen Blizota (ta mě fakt pobavila nejvíc :D :D )
21.srpen Dědomír
25. dub 2015 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene fakt?
28. dub 2015 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Mate nekto Benjamína? :wink:
28. dub 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmrzlinka Benjamín (Beník) chodí do školky s naší Isabellkou :slight_smile:
29. dub 2015 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zmrzlinka To už není neobvyklý jméno...potkávám jich docela dost... :wink:
29. dub 2015 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajurinova
@zo_ja dik holky za odpoved :slight_smile:
29. dub 2015 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma NELLU a TOBIÁŠKA....
Na třetím zrovna pracujem a pár jmen mám už vybraných,ještě to prosadit doma :sweat_smile:
Zatím mám 3 favoritky na holku a na kluka horko těžko 2 jména-s klučičích u mě vede Sebastian-šlo by to super i k příjmení...Moc se mě líbí i MAXIM,ale to můj nemůže rozdýchat-to hned zavrhnul....On zásadně vybírá ty známé jména s kalendáře a to se nezamlouvá mě-tak u třetího zas bude boj o jméno...
Ale snad se nám podaří holčička-necháme se překvapit....
Jinak u obou dětí sem jména neměla napsané -Nellu sem hlásila až hned po porodu a Tobiška sem dopisovala těsně před porodem :wink:
25. kvě 2015 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulikk Efina je naprosto genialni varianta Josefiny, a myslim to vazne! :dizzy_face: Fakt je to pekne jmeno,a ma hodne variant.
25. kvě 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě se líbí Maxim nebo Maxmilián
25. kvě 2015 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak přes velky boj vybrat jméno jsme se nakonec shodly jméno pro holku Liliana (Lily) a kluk bude Dexter :slight_smile:
26. kvě 2015 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co říkáte na jméno Leopold? :sunglasses: :grinning:
27. kvě 2015 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.
To je docela hezké, sice nevšední, ale záleží taky na příjmení...
28. kvě 2015 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. kvě 2015 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nemůžem se dohodnout :confounded: já chci Sebíka a to je prý jediné jméno, které nechce příjmení je Časnocha
:sunglasses:
28. kvě 2015 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonka24 Poldíka má jeden můj kamarád,je to neobvyklé ale proč ne :slight_smile:
28. kvě 2015 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, me se libi jmeno na holcicku Adriana,Nora,Amalie,Liliana,Rozalie a k prijmeni Welzlova by snad sli vsechny ale nemuzu se rozhodnout:(
3. čer 2015 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krystofa mě osobně se hrozně moc líbí Liliana nebo Rozalie :sunglasses:
3. čer 2015 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lilianu jsem chtěla už co by holka, to je taaak kráásný...Ale Liliana Welzlová to mi ňáko nesedí...moc L :wink:
3. čer 2015 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam dceru Isabelu (Marii) a druha bude nejspis Sarlota (kdyz budu mit jeste holcicku), syna chci Nikolase a pritel chce po sobe Michaela. Taky se mi libi Samuel. No a Valerie a Lilith :slight_smile:
10. čer 2015 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonka24
A co Kristian :slight_smile:
10. čer 2015 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já souhlasím s Lilianou a Rozalií. Obě krásná jména.
Já jsem spíš na ta delší. Dcera 16li letá je Sofie, pak jsem čekala dvojčata, kdyby to byly holčičky jmenovali by se Margareta a Elizabeta. Měla bych doma princezny. Smůla byli tam kluci- Sylvestr a Bartoloměj. Bohužel jeden před porodem umřel, tak máme Luboše a říkáme mu Bobe.
16. čer 2015 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a se Sofií se nám to povedlo, má narozeniny ve stejný den jako Sophia Lorenová (20.9.)- ta je jen o 65 let starší.
16. čer 2015 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší jméno pro kluka je Žibřid :grinning: Dělám si srandu, radila nám ho manželova kolegyně a já si myslela, že to neexistuje, ale je to varianta německého Siegfried a momentálně žádný v ČR nežije, takže kdo chce být originální, směle do toho :slight_smile:
Ještě jeden tip, přijde mi hezké dát prostřední jméno. My vybrali první jméno, co se nám líbilo a nikdo v rodině se tak nejmenuje a druhé zděděné z rodiny (první syn po tátovi, druhý po dědovi). A pokud byste se k tomu rozhoupali až po narození miminka, dá se na matrice dopsat, řešila jsem to tak u prvního syna a šlo to jednoduše.
18. čer 2015 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Zorka a Tamara? K jmenu Welzlova, porad vaham:( nebot zjistuji ze Lilianek a Rozarek je je dost
23. čer 2015 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krystofa Zorka pěkný, Tamara tvrrrdý. A co třeba Marína?
23. čer 2015 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se libí Maxim a Lili, docela netradiční mi přijde Damián
28. čer 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ještě nejsem ani v očekávání ale už koukám po nějakých hezkých jménech :slight_smile: . Aktuálně se mi moc líbí Ella ( Elinka) máme dlouhé příjmení, tak by to chtělo krátké jméno. Pak se mi z cizích jmen libí Noemi. Dále se mi moc líbí Viktorie :slight_smile: i když toto jméno se v poslední době dost vrací a rozmáhá a já bych si moc přála nějaký originální, klidně i starý, ale né zas Boženka :slight_smile: Klidně by se mi líbila i Růžena - Rosie :slight_smile: ale to se nelíbí přítelovi, ten si stojí za Samuelem :D :slight_smile:
9. črc 2015 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě Laura :slight_smile:
17. črc 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek