Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

mirrinka
12. kvě 2008

možno že jediný kompromis bude ak sa vám narodí dievčatko 🙂 🙂 🙂

majina
12. kvě 2008

áááá.... tak to bylo dobrý 😀 😀 😀

jako mě se třeba hrozně líbí jméno vaší holčičky ale nešlo by nám to k příjmenií 😠

kristi
12. kvě 2008

smardik, no tak doufej, ze to bude holka....ale myslim,ze kdyz si budes mlet svou, tak holt milacek nepochodi a budete se muset na jinym jmenu domluvit

kristi
12. kvě 2008

maji, to jako vazne to myslim, uz to mam vybrany od ty doby co se narodila Mia 🙂

majina
12. kvě 2008

No já to to věřím! 😉

smardik
12. kvě 2008

melu si svou do října ho snad přemluvím 🙂 😀 😀 a to co máš vybrané Ella Victoria je krásné 🙂

kristi
12. kvě 2008

smardik: to dopadne, neboj

sarka11
12. kvě 2008

Ahoj holky, mám dotaz: máme pro chlapečka jméno Damián, které není v našem kalendáři, musí se jít kvůli tomu na matriku, nebo je v poho když je v takové té knížce povolených jmen?

kristi
12. kvě 2008

nemusis na matriku, v pohode ti to zapisou

mirrinka
12. kvě 2008

no,to je pravda - na matriku ťa určite netreba...v mojom okolí je veľa Damiánov - celkom pekné meno

smardik
12. kvě 2008

holky od kdy víte jestli to bude holčička nebo chlapeček?

vejinka
12. kvě 2008

no na 100% sa to nevie asi do 30tt...niekedy aj dlhsie..ja to viem len na 60% no je to viac ako polovica takze som spokojna.. 😉

sarka11
12. kvě 2008

díky za rady

smardik: já to vím od 21tt kdy mi dělal dr utz

andrea.m
12. kvě 2008

mne to na 90% povedali v 24tt

smardík tomáš je pekne meno 🙂

smardik
12. kvě 2008

andrea.m : jo Tomáš je krásné jména, jenže se tak jmenuje i tatínek a mě se právě nelbí dáván jmen po rodičích

mirrinka
12. kvě 2008

my sme sa až v 28 tt z utz dozvedeli,že budeme mať dievčatko.ale dá sa to aj skôr - záleží ako je bábätko otočené.našá malá sa dosť dlho nechcela ukázať

montinka
13. kvě 2008

ani nase sa nechcelo ukazat a tak do teraz este nevieme co to bude. ale 15.5. idem na sono tak som zvedava co nam drobcek ukaze.🙂

caira
13. kvě 2008

tak nase holcicka se jmenuje Phoebe Louise, pro chlapecka jsme meli vybrano Jamie Robert.

tekvica
13. kvě 2008

niektore mena su teda otrasne. ide z nich snaha uputat za kazdu cenu.
ale kazdeho jeho vec, len by rodicia mali pamatat na to, ako ide meno k priezvisku a aj to, ze to babo bude raz aj dospely clovek. a tiez nasa specialita- zdrobneliny aj z mien, ktote zdrobnit nejde. a potom pobehuju ritky, kevinkovia a pod. novotvary

caira
13. kvě 2008

tekvicka, teda,ze te kusna neboli.. do toho jake jmena tady maminky vybraly pro miminka je ti houby, kdo jsi, ze soudis? kazda maminka vybira urcite podle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi a ty by ses mela stydet za svuj komentar 😠

uricte maminky vybiraji tak aby to slo k prijmeni, ale ono treba u holcicky nikdy nevis, koho si jednou vezme, treba me dali nasi jmeno aby se to hodilo k prijmeni a ted mam prijmeni anglicke..takze je to uplne jedno, ne?

kristi
13. kvě 2008

Cairo, myslim,ze nemyslela konkretne tebe a vase jmeno, ktery je proste uzasny a k maly se strasne hodi..jak rikam,mam kamosku co ma syna a jmenuje se Kevin Zikán, jenze k takovymu prijmeni je uplne prdel jaky das jmeno, stejne mu budou jednou vsichni rikat cikane

inees
13. kvě 2008

Ten odkaz na hodici se jmena k prijmeni je dobrej, nam vysel Warren a Fernanda 😀 😀 😀

krista
13. kvě 2008

Kristi to je bohužel pravda, že mu budou všichni říkat cikáne chudákovi 😅 😖

tekvica
13. kvě 2008

caira, preco by mala boliet za moj nazor "kusna"- neviem, co to je, ale myslim si, co asi 😀

ano, myslela som to vseobecne- vid. kevin zikan, ako pise kristi.

vies, aj o tom je debata, ze ludia maju rozne nazory, ktore ak prezentuju slusne- co ja som, kedze nikoho menenujem , nenadavam a vas som uz vobec na mysli nemala, ibazeby trafena hus, tak za svoj komentar sa nemaju preco hanbit.

kristi
13. kvě 2008

Kristo, a proto si prave myslim,ze nekdy je to fakt jedno....navic jemu to jmeno uzasne sekne, je to blondatej andilek...

caira
13. kvě 2008

kristi ja vim, ale myslim si, ze kazde jmeno je pekne kdyz se hezky rekne, neni potreba to prece kritizovat vyrazy, ze jsou strasna....😒

ale me prijde, ze spousta lidi proste nad jmenem ohrne nos, ze se jim nelibi nebo ze je strasne, ale pritom rodicum to muselo pripadat pekne, jinak by to nedali.. proste nemam rada, kdyz se rika, ze nejaka jmena jsou strasna... 😉

kristi
13. kvě 2008

prae to si myslim, rodice to jmeno davaji z lasky, protoze se jim libi, nerikaji si urcite,ze je hnusny nebo strasny, proste si ho vybrali..

mne prijde uhozeny napr to, ze si jsou lidi schopny rict, kluka pojmenuju ja a ty si pojmenuj holku, to mi prijde fakt debilni, nebo ze prijde chlap a rekne, ze malej bude po nem, bych ho jako fakt poslala k sipku

mirrinka
14. kvě 2008

kristi: tvoja malá má nádherné meno.Mia Isabella - hodí sa to k sebe.Kamoška má zase Miu Michaellu. a pozrela som si fotky - v tej červenej blúzočke s bielými bodkami je strašne chutnučká 🙂

ilci
14. kvě 2008

tak já zkusila toho rádce - holka Malak, kluk Miksa (domácí varianta Maxmilián), oboje je maďarský
docela dobrý, kluk nám zhruba vychází a holku máme zatím taky na "Ma" 😀 😀 😀

nunacek
15. kvě 2008

Tak mě na http://www.babynamescountry.com/ vyšlo Andrew a Rene 😀