Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

ivana26
27. čer 2008

Susedkin maly sa vola Zeus. chudak decko 😀

petrolejka
27. čer 2008

Alči. 😀 Moc se to nehodí. 😀 To by mu ve škole říkali Hariku, ne?
Bambulik, Honzík je nesmrtelný a je to pěkné jméno, kdybychom se doma nemohli dohodnout, tak Jan byl dohodnutý kompromis (ono to Christian se to mu blíží, pak taky padl Sebastian).

bambulik
27. čer 2008

petrolejka: jo Jan je právě jm,éno který se mi líbilo po Markovi, tak by to byl Jan, Mareček by mohl být druhý syn... a jelikožu už máme dceru a plánuju pouze dvě děti, tak se Marka nedočkám, ale nevadí

alcatko.j
27. čer 2008

Jojo, jenicek je proste takovy jmeno, ktery bude in i v roce 5852 😅 jako taky ho mam v zaloze kdyby se jirinovi ta Julie nelibi¨la 😀

Peti(Ses Peta??? 😀 ) Hariku 😀 😀

petrolejka
27. čer 2008

Ivi ... Zeus ... No ono je spíš hrozný, že většina lidí asi neví, jak to skloňovat. To mu asi říkají Zeusi, ne? 😕 No Héra by asi nikoho nanapadla, vzhledem ke kontextu s pečivem. 😀

petrolejka
27. čer 2008

Alči, jsem Peťa. Což je přesně jméno, které bych své dceři nikdy nedala. To byla moje máma po porodu asi hodně vyčerpaná, že jí došla invence. 😀

alcatko.j
27. čer 2008

Peto 😀 😀 rada bych te nejak utesila, potesila, ale moje megaprotivna svagrova je tez peta, takze promin 😅

bambulik
27. čer 2008

tak Kleofáš se mi docela líbí a Eulálie 😀 😀

petrolejka
27. čer 2008

Nemusíš mě utěšovat, já jen děkuju, že nenastalo ještě něco horšího, máma mi prozradila, že druhá varianta byla Karla ... takže vlastně pohoda. 🙂

petrolejka
27. čer 2008

Eulálie Čubíková, to bylo ve Zvonokosehc, ne? 😀
Teď jsem nesla Týnku na přebalovák a říkám jí, že jsem se mohla jmenovat Karla a ona si říhla tak (normálně vůbec neříhá), že mi poblila celou ruku. Tomu říkám jasně formulovaný názor. 🙂 😀

kristi
27. čer 2008

mne se nahodou Karla libi

petrolejka
27. čer 2008

Kristi, však jo, každý má jiné preference. 🙂 Já když se ale na sebe kouknu a vzpomenu si na pubertu s brejlema, tak se jménem Karla bych byla ještě větší looser než jsem byla. 😀

pipinka82
27. čer 2008

Zeus to je ale sila 😀 ja som počula že tu u nás jedna romka chcela dat synovi meno winetou asi po tej kovbojke xixixi ale nepovolily jej to hlúpa nie tak potom dala meno Romeo 😀

petrolejka
27. čer 2008

Vinetou. 😀 A co takhle Sandokan? 😀

pipinka82
27. čer 2008

xixixi to by bolo asi by som sa musela zblázdnit kebyže to mám dat dietatu 😀 to sú trafený ludia xixixi

aj Hatatitla tam bol xixixi

nunacek
27. čer 2008

Tak pro dnešek jsou našimi favority Elena a Samuel. Ale my to snad každej den měníme 😀

mata.mata
27. čer 2008

v Leviciach na Slovensku se narodila Xena a Sandokan

ivana26
27. čer 2008

no je to hrozne, lebo naozaj sa ho neda volat inak len Zeus. nijak vysklonovat, len mozno zeusko 😀 😀 😀
no to romovia maju zalubu davat mena podla telenoviel a filmov 😀 😀 😀

zuzana1710
27. čer 2008

😀 😀 a Zuzanka sa vam nepaci?? 😀 😀 😀

moncicici
27. čer 2008

nunacek mi cakame chlapceka a chceme dat meno Samuel 🙂

pipinka82
28. čer 2008

ja sa tiež volám Zuzana ale miminku by som ho nikdy nedala 🙂 mne sa nelúbi moje meno 😝

Moncici tak Samuel pekné 😀 a ešte máte dajaké v rezerve??? Aj ja som mala viac mien ako napr: Noel, Alec, Justin, Noem, Bryan, a zostal nám Ryan ........

Mne sa strašne páčia nezvyčajné mená no ale nie také ako sme tu dnes spomenuli a veru tý romovia sa len ukazovat chcú stým xixi 🙂

moncicici
28. čer 2008

Ahoj pipinka 🙂 nemame uz ziadne v rezerve bo by sme si skomplikovali vyber,takto sme sa zhodli na jednom a basta 😀

pipinka82
28. čer 2008

tak ano tak bude Samuel super 😉 už ho aspon oslovovat môžeš menom ako to aj ja robím 😀 ako sa máš????

zuzpolka
28. čer 2008

zuzana1710
ano už mam po termine....malej sa asi nechce ešte na svet 😀 no a citim sa už všelijako 😝
inak aj ja som Zuzana 😀 pekne meno ale asi by som ho tiež nedala 😀 😀 😝

pipinka82
28. čer 2008

moja tak to ti verím že ti neni moc o.k. a malá sa neponáhla na svet asi sa jej tam páči 😀 a doktor ti čo povedal že kedy sa to asi podarí alebo nedopomôžete jej 😀

zuzpolka
28. čer 2008

pipinka ahoj, no ak neporodim do štvrtka tak mam ist na prijem....no uvidime 😖 a to som si myslela že porodim ešte pred terminom 😀

pipinka82
28. čer 2008

hmmm tak aj ja sa radšej pripravujem skôr jak mi doki povedal a dúfam že môj sa poponáhla von 😀

tak nech sa to podarí aj skôr než štvrtok ooo bože kde je ešte štvrtok 😅

zuzpolka
28. čer 2008

no ved , štvrtok je ešte dalekooooooooooo......dufam, že to pojde skor samo......lepšie ako vyvolavačka 😒

prečo mysliš že pojde tvoj maly skor? 🙂

pipinka82
28. čer 2008

neviem myslím si to 😉 aj mi to vela ludí hovorí a aj doki že o 2 týždne skôr budem rodit aspon to tak vizeralo minule podla váhy a mier miminka je vetší o týžden a už pripravený na pôrod no ale uvidíme o 2 týždne na poradni čo povie zasa 😀

zuzpolka
28. čer 2008

ahaaaa,,,,,,, no ked ti to doki povedal tak na tom asi niečo bude 😀
inak aj ja som po predu asi....ked som bola v 36 tt na prietokoch, povedali mi že podla ultrazvuku som 38tt 😅
no a mala už vtedy mala 3320g 😕 😕 😕 tak som zvedava aky valibuk sa nam narodi 😀