• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

26. února 2017 
Kristi, mě taky :wink:
18. črc 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dlouhé příjmení, tak potřebujeme kratší jméno, aby nás děti neproklínaly :grinning:
18. črc 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže já jsem už načatá těmi řečmi "že je to pro ní pomsta" - že je to hrozné jméno :frowning2:

jak poznám že skutečně "je hrozné"?

přeci různé přezdívky jdou vymyslet skoro na vše...
přeci když se jméno říká ošklivě, je ošklivé a naopak...
prostě jsem z toho rozhozená a trápí mě blížící se termín :frowning2:
18. črc 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris a jak se jmenuje tvoje máma?
18. črc 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taťka holčičky na to má jaký názor?
18. črc 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka je Jitka

taťka není vysloveně proti, ale taky ještě hledá...

vlastně celé těhotenství jí už Toničko říkáme...
18. črc 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krispule: Já bych se na okolí taky vykašlala, protože vždycky se najde někdo komu se jméno líbit nebude!!! :rolling_eyes:
Důležité je, že se jméno líbí vám, vy to dítě budete hlavně oslovovat a trávit s ním nejvíce času! :dizzy_face: Ne ten kdo má námitky!!! :unamused:
18. črc 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
být tebou nechám Toničku...a jestli nemáte super vztahy, tak ti to vlastně může být jedno ne co si mamka myslí :wink:
18. črc 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si taky pojmenovala dítě, jak chci. Fakt se vždy najde někdo, komu se nelíbí, ale to je jeho problém, ne tvůj...
18. črc 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že každé jméno se dá říct hezky, ale i ošklivě!!!
Pokud nejsou super vztahy v rodině už teď, tak tím, že dáš jméno podle jejich vkusu, tak se jim asi nezavděčíš :unamused:
Ještě máme čas na jména, ale nedá mi to a pořád hledám co by se mi líbilo: zatím vede Oliver, Bruník http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64588&vGroupOffset=0&vOffset=0
Berta a Ema
no mamka mi řekla spoustu ošklivých věcí - jako třeba že Toničce tak říkat nebude..tak jsem jí holt řekla že to taky pro ní nebude "babička" (kterou máma ani být nechce) ale holt paní XY...
mám s ní trable no :frowning2:

nejraději bych se vás zeptala co si o tom jménu myslíte vy - ale zase píšete že na okolí nezáleží...
ach jo...ale moc vám děkuji, jsem trochu klidnější
18. črc 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jak říkala myslím"Beránek" : už se mi ani nechce o těch jménech informovat rodinu, protože když jsem řekla u skoro tchánovců že se mi líbí Oliver tak tchán říká: to je hnusný jméno a hned mi tím zkazil náladu. Jak může říct že je hnusný, žádný jméno není hnusný
18. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně osobně je to jméno líbí, stéjně jako teď je hodně Toníčků, kluků, a jméno je moc pěkné :wink:
18. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tonička je pěkný jméno,a je to tvoje vec.. Mama zmekne uvidis, a kyz ne tak na to prijde sama ale pozde
18. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme fakt řekli, že je to tajemství a dozví se to, nikdo ani v nejmenším netušil, protože jsme všem řekli, že máme jméno na M :grinning: Všichni jsou nakonec spokojení a v pohodě :wink:
18. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krispule, nečetla jsem to tu všchno ale pochopila jsem správně že chceš Antonii? Jestli s eVám to líbí tak proč ne? Nevím proč ti to mamka takhle znepříjemnuje, přeci se má těšit na vnučku a uvidíš že časem jí vlastně bude úplně jedno jak se jmenuje protože si ji malá určitě omotá kolem prstu :wink:
18. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, byla chyba to říkat dopředu - možná i prozrazovat zrovna rodině pohlaví :frowning2:
ale "myslela jsem" že budou mít všichni radost...

joseline3: Oliver je krásné jméno!! Měla jsem ho vseznamu pro chlapečky (celkem jsem jich měla 9 :slight_smile:)
pro holky jsem měla jen dvě..tuToničku a ještě Justýnu

beranku: mockrát ti děkuji za názor, radu i uklidnění :slight_smile:

všem děkuju!
18. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krispul, tonicka je vazne krasne jmeno! :dizzy_face: jake mate prijmeni jestli to neni tajne? :slight_smile:
18. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, rozhodně neříkat dopředu pohlaví, jméno a vůbec nic o snažení :wink:
18. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
misa84: Bürgerovi

gucci: no ponaučení jako blázen!! :slight_smile:
18. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, nerikat o snazeni je zaklad, paxe kazdy vyptava kdyz uz to bude....na klidu to neprida :pensive:
18. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, moje řeč :wink: Z nás nakonec vytáhli pohlaví, ale stéjně si všichni do poslední chvíle mysleli, že budeme mít kluka, tak nějak ho víc tipovali :slight_smile:
18. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antonie Burgerova...parada...bude z ni spisovatelka nebo tak neco :slight_smile:
18. črc 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krispule, myslím, že k tomu příjmení se Antonie krásně hodí :dizzy_face:
jo, taky mi to k tomu příjmení sedí
Justýna Burgetová je ale taky dobrý :wink:
Jojo, obě jména by se hodila :wink:
18. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste mne opravdu potěšily :dizzy_face:

moc moc děkuju!!!
18. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně pevný nervy s mamou :frowning2:
18. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krispule, prosímtě, na mamku se fakt vyprdni! Antonie je nádherné jméno, kór pokud ho máte v rodině, pro mě je to taky jeden z favoritů:slight_smile:
Jinak k Tvému příjmení jde, ale já sama bych řekla, že máš dost tvrdé příjmení a snažila bych se ho jménem spíš zjemnit (jméno s š, č, j), ale zase nijak hrozné to taky není a navíc holka se vdá :grinning:
18. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek