Volné diskuze
lion
7. říj 2005

Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂
krispule
18. črc 2008
No to ještě bude něco 😞
škoda - měly jsme jenom sebe - všichni nám už umřeli...nevím proč je taková 😞
gucci
18. črc 2008
kris: no možná právě proto, že ví, že už nebudeš svoji pozornost soustředit jen na ní
gucci
18. črc 2008
ale po narození holčičky určo vyměkne, navíc baby drží spolu neee 🙂
krispule
18. črc 2008
asi ano 😞 ale nechápu to

každopádně tedy Tonička zůstává favoritkou 🙂 druhá a poslední je Justýna

moc děkuji a všem vám přeji jen to nejlepší s mrňouskama 🙂
samicka
18. črc 2008
holky, doporučila bych s rodinou jméno vůbec neřešit...nikomu se nezavděčíte, vždycky se najd někdo proti...prostě jim to jméno neříkejte!!!!
a až se mimi narodí, suše oznamte, jak se jmenuje a uvidíte, jak se najednou pose*ou štěstím, že mají malou Toničku a já nevím co...
nikomu jméno neřeknu, dokud se mimi nenarodí...to je má jediná zásada, kterou určitě dodržím 🙂
krispule
18. črc 2008
jo samičko - kdybych to tušila postupovala bych stejně!! na 100%

moje mamka tedy rozhodně nevyměkne - to vám pak můžu klidně napsat - ale jak říkám to je na dýl a do jiné diskuze (jetsli taková existuje)

hlavně že jste mi to pomohly rozseknout, já myslela, bůh ví, co jsem si to nevymyslela a tady vidím že to jde 🙂
samsa
18. črc 2008
Krispule, hlasuju pro Antonii, moc krásné jméno a hodí se vám i k příjmení, Justýnka je taky hezké jméno, ale Tonička se mi líbí víc. Hezké, české, originální, jde zdrobňovat... 😉
durni
18. črc 2008
krispule
aj podla mna sa Tonička super hodí k vašemu priezvisku 😉
krispule
18. črc 2008
Díky, díky 🙂
heresta
18. črc 2008
krispule: ted mi doslo ze moje babicka je taky Antonie 😃 prijde mi to hezky .
krispule
18. črc 2008
jéé 🙂 tak ji pozdravuj - eventuelně s ejí zeptej,jak se jí líbí 🙂
beranek
18. črc 2008
Jo, a ještě numerologický výklad jména Antonie: Vibrace lásky a domova. Toto jméno symbolizuje lásku ženy k rodinnému krbu, dětem a manželovi. Většinou každá skončí v přístavu manželském. Jméno je vhodné pro všechna znamení a je podporováno Venuší, která je zde královnou 😉
krispule
18. črc 2008
jéé, děkuju 🙂
to je třeba, ten rodinný krb - když nám ho babi kazí 😉
joseline3
18. črc 2008
Krispule kdyby ses nakonec rozhodla pro Justýnku, tak to je taky krásný, takže buď a nebo..stejně to bude hezký
krispule
18. črc 2008
jen mi teď jedna kamarádka napsala že Justýna je "hloupý" když já jsem kristýna...

ale je to fuk - strašně jste mi zvedly náladu - já měla úplně depku 🙂
_monique
18. črc 2008
krispule - tak justyna je u nas favorit, kdyz to bude holka, tak je to stopro justynka 🙂

ale libi se mi jeste hrozne moc olivie, agata a agnes...
krispule
18. črc 2008
Mě se líbí hodně jmen končících na ..Týna 🙂 ale nějak je "nemám povolené" 🙂

Olivie mě nějak minula, ale Agnes a Agátu jsem taky navrhla 😉
misa84
18. črc 2008
beranku, kde jsi vycetla ten numerologicky vyklad? ja bycho taky chtela vedet neco o matyaskovi 🙂
beranek
18. črc 2008
Mám knížku Jméno je váš osud od Camily Karolinss, ale nejsou tam všechny jména.
Jméno Matěj: povahově proměnlivý, lehce se učí. Je abnormálně citlivý a ve vypjatých chvílích se okamžitě rozhoduje. Mnohdy špatně. Toto jméno by mělo pravidělně meditovat, aby došlo k vyrovnání energií. Je to prostě Matěj. Doporučováno v rybách nebo vůbec.....to je pouze citace z knihy, samozřejmě to není úplně rozhodující pro výběr 😉
Jméno Agáta se mi začalo taky strašně líbit, jen nevím, jak by se Agátce dalo ještě říkat =-)
beranek
18. črc 2008
Jé, tak to jsem napsala úplně blbě...omlouvám se, Matyáš tam bohužel není :-| Tak jedině zkusi na internetu.
krispule
18. črc 2008
beránku, mě napadá je Agátka - ale zase je to hezký i krátký 🙂
nebo i Agi?? :-N
jesika
18. črc 2008
Ahoj beránku,

tak já jsem zase ve své knize vyčetla, že Agáta ( j.řec.původu) znamená " dobrá, laskavá".Domácké podoby: Aga, Agi, Agina, Agička, Agátka, Aguš, Aguška, Gaty, Háta...
jesika
18. črc 2008
Beránku, a neměla bys tam prosím natálii a Sofii? Díky moc. :-N Napiš klidně i do IP... 😉
krispule
18. črc 2008
jéé to je pěkný - ta Agáta

si myslím, že různé možnosti tě napadnou v momentě kdy ji máš doma 🙂
ivana26
18. črc 2008
krispule, ja by som na tvojom mieste ostala pri Antonii, Tonicka je velmi pekne 😉
krispule
18. črc 2008
to já necouvám 🙂 to já jen chválím 🙂
jesika
18. črc 2008
krispule, tak dejte tu Agátku, ta se k vašemu příjmení taky hodí...prakticky bych řekla, že každé jméno...
a co Sára, Sofie nebo Vanesska?
beranek
18. črc 2008
Jes, máš IP 😉
krispule
18. črc 2008
Sáru - a všobecně všechna židovská mám "zakázána" od tchána - chudák se málem osypal když jsem jí navrhla (Sára a Ráchel)

Sofii má vybranou velice dobrá kamarádka a byť ještě není ani těhu, nechci jí to brát 🙂

Vaneska - tu si napíšu a večer navrhnu 🙂

Ale po této uklidňujíci diskuzi vede ta moje Tonička 🙂
beranek
18. črc 2008
Kris, snad se pak ozveš, jak jste nakonec dopadli 😉 🙂

Nezdá se to, ale se jmény je potíž, je jich plno do okamžiku, než má člověk nějaké vybrat 😃

Začni psát odpověď...

Odešli