• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neprodělané neštovice u otce, máte zkušenost s očkováním?

4. května 2013 
Můj muž přišel z práce s tím, že jeho kolega je doma s dětma - mají neštovice. Pak z něj vylezlo, že to je asi průšvih, protože on je ještě neměl... Docela mně to dostalo, protože vzhledem k tomu, že se hodně pohybujeme v dětském kolektivu je víc než jisté, že si je malá domů taky přitáhne a já všude slyšela, že u dospělých to má dost škaredej průběh... Máte někdo zkušenosti s očkováním neštovic u dospělého? Kam s tím mám jít? Jak to mám řešit? Volala jsem obvoďákovi a ten mi řekl, že dospělého by neočkoval a raději by naočkoval dceru - což mi přijde jako blbost, stejně tak to může chytnout od títěte známého před projevem prvních příznaků... Jak to máte vy?
15. bře 2012 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci aby šel na očkování manžel....normálně to myslím dělá obvoďák, nám to nabídla naše dětská doktorka, že ho naočkuje
15. bře 2012 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Naočkovat by měl obvodní lékař.
POkud si někdo není jistý, že je měl...měla by se odebrat krev a zjistit, zda jsou v těle protilátky.
Kamarádka se očkovat dala a neměla žádné problémy ani vedlejší účinky po naočkování.
15. bře 2012 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Právě že on to ví jistě že je neměl... Ještě jsem se na to ptala jeho máti - tohle by si určo pamatovala... @weri1 dětská doktorka? To mně vůbec nenapadlo, zeptám se jí, díky!... Náš doktor řekl něco neurčitýho o imunologickym centru, ale moc se na to "netvářil", rozhodně to nevypadalo, že by ho očkoval on :o(
15. bře 2012 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 tak moje tchýně si to nemapatuje, tak prvně půjde na ty protilátky
15. bře 2012 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky chci se zeptat kolik stojí odběr krve na ty protilátky??
4. kvě 2013 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek