• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro holčičku. Poradíte?

14. dubna 2017 
@innes Marina je krasna, manzelova teta je Marina, tak jsme o ni ani neuvazovali
vsichni ji ale rikaji Rina
29. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kmotrice tak ta by u nás asi neprošla, ale moje máma nám jí tlačila furt - miluje židovský jména :grinning:
Kluk by byl asi Maxim a u holčičky nás bude čekat boj :grinning: Jinak se mi moc líbí Thea, Kara je taky krásný (doteď jsem to neslyšela :sweat_smile: ) i zmiňovaná Grétka. Jeden čas se mi hrozně líbila Malvína - i když to fakt není jméno pro dospělou ženskou :sweat_smile: Každé jméno je hezké, když se hezky vysloví :wink:
29. led 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes Svatá pravda. No když ti neprojde Sára tak zkuz alternativu Sarrah
29. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes Thea, Kara, Greta ... vsechny super :grinning:
29. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw vidíš, oslovení Rina mě ani nenapadlo :slight_smile: No až bude velká, tak to aspoň nebude muset být pořád jen Márinka :wink:
29. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu Alice byla naše druhá favoritka :wink: A Vanda je taky moc hezké a přitom bych řekla, že ne moc časté jméno :wink:
29. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes taky by me Rina nenapadla.... dloooouho jsem nevedela, ze se mluvi o te same pani :grinning:
29. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sambucca No byla to postava ve filmu GRandhotel, hrala ji Klara Issova, tak asi to jde. Jo a vim o jedne zenske, co se tak jmenuje.
29. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes dík, vybírám česká a neobvyklá jména a ještě tvrdá,moc jich nezbyde :grinning: pro případnou třetí mám připravené jméno Darja.
29. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu mně zas tak tvrdý nepřijdou, ale zdrobněliny na ně moc nejdou, že? Spousta českých jmen mi zní tvrdě, ale v používaném tvaru už to je jinak.
29. led 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes josu i tvrdší to je fakt, já moc nezdrobňuju, malinká Vanda byla Vanduška, Alici říkám Ájo a jak mi to sedne tak bude už Alice :slight_smile:
29. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu já jsem kámošce říkala Ališi (jak Bolek Polívka v Pupendu manželce :grinning: ), nebo Aličko, byla z toho trochu paf, zvyklá jen na Alici :sweat_smile:
29. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aličku nemám ráda :grinning: :grinning: :grinning: stejně jako Vandičku :grinning: já znám Alici a říkají jí Elis,tak asi dopadne v pubertě :slight_smile:
29. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu Elis je jako anglicky asi,vid? vyslovnost
29. led 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi jj anglicky :wink:
29. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak to je docela pekne, taky mi to jde takhle lepe pres jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu ono to bylo taky spíš popichování :grinning: Vandička už mi zní fakt ujetě :sweat_smile: Evokuje mi to zdrobnělinu jedné vulgarity :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alice je krásné jméno :wink: A nejhezčí je v tom základním tvaru :slight_smile:
29. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkabu Alice je super jmeno, mame ho pripravene pro pripadnou holcicku. Teda zatim jsou favorite 2, Adela a Alice. Taky jsem uvazovala, jak to rikat trochu zdrobnele a prave Aji, Ali a Alis se mi lidi, Alicka by mi pres pusu asi neslo :grinning:
29. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes Vandička je děsný,i Alička ale většina lidí to tak zdrobňuje :grinning: až vyrostou tak je snad už nikdo zdrobňovat nebude :slight_smile:
29. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stipa Sophii je strašně moc :pensive: stejně to jsou Sofinky :pensive:
29. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah no jestli se mohu vyjádřit tak Alice je hezké ale jak říká @lenkabu ..Alička je děs,..a fakt se jí tak říká :rolling_eyes:
29. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly nojo, ale zas lidi nekdy holt zdrobnujou vsechno mozne a vselijak, ale kvuli tomu nedavat nejake jmeno, to by mi bylo lito :slight_smile: kazde jmeno jde zpitvorit :wink: Me se prave libi takova jmena, ktera ve sve originalni podobe nejsou moc infantilni a nedaji se vylozene moc zdrobnovat, protoze precejen, jednou ty deti budou dospele.
29. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah v tom s tebou souhlasím :wink: my máme Andrease a počítám s tím že v dospělosti mu budou říkat Endy,Andy,...maximálně :grinning:
30. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stylly A říkáte mu teď Andreasi? Nebo jinak?
30. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme doma Amálii. Nevím jestli je to netradiční jméno, ale ještě jsme žádnou jinou nepoznali :slight_smile: .
30. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw Bála bych se, že si z Kary budou děti v Čechách dělat srandu. :frowning2:
30. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mně se hrozně líbí Stella, Vilma a Berta. U manžela by teda neprošlo ani jedno z těch jmen, ale stejně už máme dva kluky a tím končíme :grinning: A ono upřímně řečeno - co je vlastně netradiční? Mám pocit, že jména jsou do jisté míry módní záležitostí, takže ještě nedávno třeba Sofie (ale i Laura, Stella ....) určitě byla netradiční a teď jich mám kolem sebe několik a naopak třeba Ludmilu neznám v svém okolí jedinou.
30. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule246 Stella se mi taky hodně líbí :wink: .
Hlavně ujíždím na jména, která končí na -ie, tak proto jsme dala Amálie, pak se mi hodně líbí Viktorie a Sofie.
30. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek