• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro holčičku. Poradíte?

5. prosince 2016 
@marinka To si právě nejsem tak jistá :grinning: Ten by mi Stelu nepovolil asi ani jako mega dojatý :grinning: To spíš já se bojim, že ustoupim :grinning: :grinning: :grinning: u klučičího jména už jsem ustoupila i bez dojetí :grinning:
24. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi Tak nám by se to hodilo naopak :grinning: Bitka kvůli holčičímu jménu a kluk snad už je jasný :grinning: a proto si myslíme, že to bude jasná holka :grinning:
24. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@nunacek :grinning: :grinning: A Stela je tak krásné jméno přitom! :wink: Ach ti chlapi..

24. kvě 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marinka To je :dizzy_face: My říkáme ach ti chlapi a oni říkají ach ty ženský :grinning: Já nemůžu pochopit, jak se mu nemůže líbit Stela a on zas nechápe, proč nechci dát to, co vybral on :grinning:
24. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
prakticky nic.....vsechny nam blizka jmena si vybalo okoli.....nevime a nedokazeme se shodnout, muz se nehodla opicit, a ja to chapu.....Laz bude mit Maxe, nase druha kamoska uz ma Alexe, takze docela se zamlouva Timon, Natan mi neprosel
@nunacek a muzi se furt libi ta Edita nebo jak to byla ta jeho ex?
@nunacek já k Stelle došla přes Ellu,což se mi sice líbí snad ze všeho nejvíce,ale už jich je nějak moc na mě.A ta Stella mi připadá podobná,ale u manžela též narážím... :angry: jednak prý kvůli pivu... :grinning: a pak to pro něj zní, jako moc klidné jméno a to by prý naše zlatíčko holka nikdy nebyla...
Jo a Kryštof mi u něj neprošel ani na porodním sále a že jsem hodně žebrala.... :grinning: :grinning: ,takže chápu
24. kvě 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mv si nemyslim,ze jich je moc, bylo tak pred 3-4 lety, ted pohoda...
24. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi Hm, a k Mie by se zrovna ten Max i Alex hodili, co? I ten Timon se k ní hodní dost..
Tak to zatím nechte, třeba bude druhá holka :wink: Necháte si to pak říct?
24. kvě 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi Já neznám vůbec žádnou Ellu :wink:
@mv To pivo mám mooooc ráda (nealko) :grinning:
@kristi jenže my bydlíme v buranově a sem na vesnice to jméno teprve dorazilo a je děsnej hit... :angry:
My se jedině jinak shodneme právě na Editě a to u nás zase vypadá, pokud teda vše dobře dopadne, že by měla svátek a narozeniny skoro stejně,tak nevím...
24. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@marinka to vis, ze nechame, nejlepe kdyby to slo nejak predem..jakoze dneska na holcicku, tak to by bylo super :grinning: :slight_smile:
24. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi Jéé, to by se mi taky líbilo :grinning:
24. kvě 2011 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marinka @kristi Já znám snad jen jednu Ellu a jednu Elenu, víc ne.

@mv Edita je pěkné jméno :wink: Nám na termínech svátků nezáleží, takže ten bych neřešila...
24. kvě 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@marinka jenze to by pak matka priroda byla as nevyvazena....coz by bylo blbe....
24. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi No a představ si ty hádky, ženské by chtěly holky a chlapy kluky :grinning:
24. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@marinka tak ja znam i holky, co vylozene chteji chlapecky i chlapi, co chteji maly princezny, ale tak neni treba se branit nicemu, oboje jsou krasny deti a je potreba z nich mit radost
24. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristi Jj, ale je dobře, že si nemůžeme vybírat :wink:
24. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@nunacek jako kdyby to bylo alespoň 14 dní mezi sebou, tak to vůbec neřeším, ale já při svém štěstí, kdy je syn na přestupnej rok, tak by to vyšlo svátek i narozky v jeden den...
24. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@marinka To už by bylo mooooc proti přírodě, kdybysme si mohli vybírat pohlaví dítěte :sweat_smile: Takhle je to lepší, že to člověk prostě nijak neovlivní :wink:

@kristi Taky znám ženské, co chtějí syna a chlapy, co chtějí dceru :wink:

@mv To by náhodou bylo hezký narodit se na svůj svátek :wink: Moje mamka má narozky a svátek ob 1 den :grinning:
24. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@nunacek I když se trochu bojím, že jednou to možné bude :sweat_smile:
24. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@marinka tky si myslim, ale pak to bude jeden velkej prusvih
24. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nunacek manžel to tak zhodnotil, že pokud to bude holka, tak si přece sama vybrala, kdy se chce narodit a musí jí být jasný, že bude mít oboje blízko sebe a je s tím hotovej.

Ty děti to berou jinak, než dospělej.Synovi pořád říkám, jak je to fajn mít narozeniny jen někdy, jak bude dlouho mladej :grinning: a nějak to nezabírá.A to má svátek ještě o Vánocích, jak sám říká,jsme se na něm prostě vyřádili... :grinning:
24. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@marinka Taky si myslim, že jednou to možné bude... :unamused: Ale přínos v tom vůbec nevidim... :pensive:

@mv Tak to manžel zhodnotil dobře :grinning: :grinning: A syn už bude za chvíli dospělej, tak to bude vidět jinak :wink:
24. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejraději mám taková neobvyklá jména,třeba z angličtiny. Zkusím manžela přemluvit na ' Mia Veronika ' ,zní to krásně, ale i ' Merliah NIna ' ... Taky by se to mělo hodit k příjmění, z českých jmen je nádherné Sára, nebo Vendulka, Rozárka a Viktorka. Příjmení ' Raymondová ' je samo o sobě dost zvláštní, takže jsem pro Sáru nebo pro Miu. Co myslíte?
24. kvě 2011 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@cathy11 k tomu příjmení jsou obě jména krásné :slight_smile:
24. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Má to být Merliah Nina.. :sweat_smile:
24. kvě 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@fiallinka Pak je tu také možnnost, že to bude kluk, ale Radek mi asi neprojde..Prý nechce iniciály RR, přitom by to bylo tak pěkné!
24. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Šmankote!!Představte si,že by ste dali někomu jméno NORA!!!Co,kdyby jste se třeba příjmením jmenovala Zajícová! :grinning: NORA ZAJÍCOVÁ -> ZAJÍCOVA NORA?! No neni to strašný? :sweat_smile: Všichni by se chudince holce smáli! :cry: :frowning2: Ale pěkné je Stella.
24. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek