Noční můry

nita1984
13. bře 2016

Ahoj holky... posledních několik týdnů mě trápí šílené noční můry... probudím se vždycky totálně vyděšená, zpocená.... a už nemůžu zabrat.
Podotýkám, že nesleduji ani televizní noviny, ani žádné krvavé seriály nic podobného... ale denně se mě ve snu někdo pokouší zabít pořád prchám, schovávám se...
Tuší někdo co by to mohlo znamenat, případně co s tím??? Docela mě to vysiluje..

mahev
13. bře 2016

Nás děda mel stejný problém,obvodní lékař mu napsal antidepresiva,a srovnalo se to v krátké době

nita1984
autor
13. bře 2016

@mahev no, na antidepresiva se zatím moc necítím.

lv
13. bře 2016

tak něco přírodního bylinky (třezalku, meduňku, kozlík), nebo homeopatika?

nita1984
autor
13. bře 2016

@lv jojo, přemýšlím, co zkusit. Dost by se mi hodilo, abych se uklidnila.

mama4tata
13. bře 2016

Zkus ty bylinky, nebo NovoPassit (pokud nejsi těhotná), je to takový sirupek, můžou ho i děti... on pomáhá ke spaní a taky trošku zmírňuje úzkost...
Určitě bych vyzkoušela i nějaký ten rituál a relaxaci před spaním..

nita1984
autor
13. bře 2016

@mama4tata těhotná zatím nejsem. Mrknu, díky

anetka_p
14. bře 2016

Já mám dost podobný problém a sny mám hodně živé. Většinou, když se před spaním najím :D ale jinak piju každý den meduňku a je to lepší. Tohle beru ted s nadsázkou, ale nejvíc mi asi pomůže "dvojka červeného" a žádné sny nemám 🙂

salot
26. bře 2016

To znám, bohužel, nevím, co s tím. Zatím fandím bylinkám.

ewuleta
30. bře 2016

@nita1984 taky jsem měla noční můry, hlavně že chce někdo ublížit dětem...Možná že tomu někdo nevěří ale pověsil jsem si nad postel lapač snů.Od té doby mam děsivé sny minimálně, takže za mě to funguje..Stojí pár korun a za zkoušku nic nedáš 😉