Nové snažilky 2016-2017

deenise89
3. lis 2016

Ahoj holky, napadlo mě založit novou skupinu pro snažilky, protože ty skupiny, co zde jsou jsou už samé těhulky 🙂) tak pokud jste pri vzájemnou podporu, budu rada ;)

Já uz pres rok nebertu ANTIK. A porad nic, tak jsem se rozhodla uz to jit resit s doktorem, ten mi zacal zkoumat muj cyklus a pri posledni prohlidce rikal, ze mam prijit az dostanu MS, tim padem tento mesic zase nic a pritom to byl teprve 10 den po ovulaci a to si myslim ze nic nemohl videt ☹
Tak uvidime jestli se MS pristi tyden ukaze kez by ne ☹(

Tesim se na vase prispevky 🙂

pavkova28
2. bře 2017

Ahojky. Můj ovu test. Konečně po 9 měsících není jen bílý 🙂 mám radost, že je vidět alespoň změna. Jenže teď mám dilema zda brát Duphaston, který potlačuje ovu, ale bez něj mi nepřijde ms.

zuzzka93
2. dub 2017

Ahoj holky, s pritelem se snazime 5 mesicu o miminko a tenhle mesic sem na to vubec nemyslela hodne prace,aktivit i problemu v praci a najednou v terminu MS sem byla presvdcena ze zas nic protoze vse me bolelo uplne beznevnakonec necelé tři dny uple lehoulinké špinění a ted uz nic bolest bricha ustala jen prsa zůstala trochu citlivejsi myslite ze by to mohlo byt? Chci si udelat co nejdriv test a snad tam bude videt neco navic🙏👶

sairi
12. dub 2017

Ahojky, tak se k vam take pridam. S pritelem se snazime jen dva mesice. Antinu neberu uz asi trictvrte roku s tim, ze pul roku cyklus slapal v pohode 28-29 dni a pred Vanoci se z niceho nic rozhazel a ted si chodi mrcha jak se ji zachce. Je tedy fakt ze nad 40 dni to neni, ale jednou je to 33 pak 36. Ovulaci sem pred tim nijak extra nesledovala, ale parkrat jsem zahledla ovu hlen. Pred mesice jsem zacla delat ovu testy. Tento cyklus jsem si delala testy poctive denne a pekne od zacatku(clear blue ovu testy). Smajlik na testu nikde uz sem to pomalu vzdavala a asi pred dvema tydny jsem zacla brat gynex a poprve jsem mela ted v nedeli rano 9.4. Ovu bolesti(odpoledne potvrzeno testem-konecne) snazili jsme se v sobotu a v pondeli...a ted uz jen cekam zda se zadarilo nebo zas nic...

kaculka152
Autor odpověď smazal
Zobraz
fandysek_1
14. pro 2017

@kaculka152 už nejsem snazilka

fandysek_1
14. pro 2017

@kaculka152 už nejsem snazilka, ale mě pomohla čínská medicina k vytouženému miminku. Zkus se na to podívat jestli by to nestálo za to zkusit to.

bilabotka
8. led 2018

@fandysek_1
@fandysek_1 moc gratuluji!

delanesa
14. únor 2018

Maminky, byla jsem také dlouho snažilka... prošla jsem hormonální léčbou, až jsem to vzdala a čekala na termín umělého oplodnění. Mezitím mi můj strýc dal vitamíny pro mě i mého muže a ejhle....za měsíc jsem byla v tom i přes negativní řeči doktorů... a na podruhé ten stejný scénář a v den, kdy mi řekli. že bez hormonální léčby nic nebude, tak jsem zrejme otehotnela... Nechci nic propagovat, jen poradit... Tak kdyby nektera chtela, napiste mi zpravu 🙂

tampu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz