Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

teenyel
7. zář 2014

@marjannka74 nam se povedlo az na dovoleny,kdyz jsem se vykaslala na ovu testy 😀 nebo spis tesne pred dovolenou, kdy myslenky byly uplne jinde 😀

dasenka888
7. zář 2014

@bublinka74 ze proběhne ovulace z druhého vaječníku ?

bublinka74
7. zář 2014

@dasenka888 no já nevím,měla by přeci ,když každý měsíc probíhá menstruace z jiného vaječníku 😕 ,ale bůh ví jak to je holka 😀 říkám,že už jsem ze všeho jelen 😲

dasenka888
7. zář 2014

@bublinka74 to bude oka 🙂) nakup ovu testy porid si gynex a to dáš hnedka 🙂

bublinka74
7. zář 2014

@dasenka888 noo to nevím 😀 mám inofolic na doporučení od gynekologa nooo 😲

ejmisek
7. zář 2014

@karlos12 ahojky, a jak dlouho se snažíte? já právě jsem přes dva měsíce po revizi dělohy a tak to zkoušíme znova s přítelem a i když na to člověk nechce myslet tak se přece jen trochu zkoumá...měla sem 32denní cyklus a ovulku jsem měla mít v období od 1.-5.9. ale v těchto dnech jsem jí podle ovul testů neměla, spíš ten předchozí se mi zdálo že asi mám, ale to sem si zase řekla, že to je brzy tak nevím 😅 a děkuji za přivítání 🙂

majkylove
autor
7. zář 2014

@karlos12
@terezapetrova ahooj kočky,tak už sme doma,masenko v mrazáčku tak dnes už jen pohodička 🙂 jinak já ani nevím co chci Dr zítra říct,řeknu že se snažíme osmej měsíc o mimčo a nic tak jestli už s tím můžem něco dělat,hlavně chce manžel na spermiogram takže jestli už by to šlo přes Dr,pokud by s tím měl nějakej problém tak od něj zjistit kde to teda případně dělají na vlastní žádost že si to zaplatíme.no a zrovna bych měla mít ovu tak snad na mě mrkne a třeba uvidí ujestli se něco děje,tak uvidíme,zítra určo pisnu co mi řekl 🙂

majkylove
autor
7. zář 2014

@denisska ahooj kočko,jéé už se těším na tvou kontrolu,pak hoď info a fotečku 🙂 a jak to vypadá s přítelem?
@bublinka74 ahooj,snad už mrcha nedorazí,držím palce a moc! 🙂

rytmus22
7. zář 2014

@dasenka888 tak to vypada zas blbe 🙂 delala sem si dalsi ted a tamani duch neni,ale spadl mi celej do moci 😀 ale tim to asi nebude,takze marny snazeni

dasenka888
7. zář 2014

@rytmus22 a kolikaty DC jsi ? 🙂 a melas nekdy ted obe carky alespon stejne silne ? 🙂

dasenka888
8. zář 2014

Myslete prosím na mě at stoupá BT a menstruace se nedostaví 🙂)) děkuji 🙂) http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...

rytmus22
8. zář 2014

@dasenka888 jestli chapu dobre tak 1den DC je menstruace? NEBO NE?

bublinka74
8. zář 2014

@majkylove ajoj kočičko,děkuji uvidíme 😉 jak sis užila víkend 🙂

bublinka74
8. zář 2014

@rytmus22 tak bude další kočičko,v klidu ..taky si říkám ...ono to přijde znenadání víš 😉

bublinka74
8. zář 2014

@rytmus22 ano 1 DC je první den menstruace

rytmus22
8. zář 2014

@bublinka74 tak sem teda dnes asi 27DC

bublinka74
8. zář 2014

@rytmus22 já taky 🙂

bublinka74
8. zář 2014

@rytmus22 máš nějaké příznaky nebo něco 😀

rytmus22
8. zář 2014

@bublinka74 jen se mi moto hlava a velkej tvrdej pupek,ale to mue bejt pred ms pac test je negativni a na prvnim byl duch ☹ tak se zas nezadarilo

rytmus22
8. zář 2014

@bublinka74 hele tak tam zas je duch tak ja se v tom nevyznam 😀

bublinka74
8. zář 2014

@rytmus22 uvidíš za pár dnů hmm tak klíddd 😀

bublinka74
8. zář 2014

@rytmus22 tam vyvoláváš duchy joo 😀 já ho ještě nekoupila,prostě počkám na 30 DC 😀

rytmus22
8. zář 2014

@bublinka74 dvakrat pozitivni a jednou negattivni tk si mam asi vybrat 😀

bublinka74
8. zář 2014

@rytmus22 lepší je testovat pár dnů po termínu ms hmm pak z toho nebudeš jelen 😀

rytmus22
8. zář 2014

@bublinka74 no ni se vyvolavaj,ale akt jsou videt az po poradnym zaostreni,jinak bych si ani nevsimla,ale manzel rika ze tam vidi ducha

rytmus22
8. zář 2014

@bublinka74 jj to je,jelikoz to pozitivni muze odejit s ms

bublinka74
8. zář 2014

@rytmus22 tak uvidíš 😉 držím moc moc palečky

rytmus22
8. zář 2014

@bublinka74 dekuju a co ty?

karlos12
8. zář 2014

@ejmisek no, po revizi by se mohlo zadařit, většinou to tak bývá.Snažíme se již 9. měsíc.Myslet na to prostě nejde.Ať dělám co dělám.Manžel je stále optimistický, ale už mi dochází síly.Hlavně když vidím známé, jednou si štrejchnou a je hotovo.Nikdy jsem neměla problémy, jsem zdravá a stále nic.Uvidíme.Naděje umírá poslední 😉 Držím pěsti, ovulka mohla přijít dřív, tělo si dělá co chce, ne co by se očekávalo 🙂

karlos12
8. zář 2014

@majkylove to se máš, já jsem málem měla v mrazáku opět srnku, ale rozmyslela si trasu, naštěstí.Já právě nevím co mám dr říct.Ale kolegyně jde k ní první, tak prý mi jí předpřipraví.Ale asi si nějaký měsíc přidám 😝 Jinak manžel se spermio nebrání, ale prý musím jít s nim do kabinky, abych mu pomohla 😉