Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
14. zář 2014

@sleepers jj správně ...je to nejlepší ...žádné testování a kdo má delší problém,nechat zjistit hormonální profily,jestli je v pořádku se vším všudy a pak už to jen nechat v případě,že je to vše o.k

bjoucik.15
15. zář 2014

@karlos12 no jelikož jsem včera měla ovulaci, neměla jsem tedy testy,ale pokud to nebyla ovulace,tak netušim co, no každopádně mi asi ani ty prášky nesedí, kdyby HA seděla tak přeci nemůžu mít ovu?! Už to fakt nechápu. Manžel řekl ať vysadím, že je to divný! No a jestli jsem měla ovulaci,tak den před jsem měla styk,tak jsem na to tedy zvědavá 🙂

karlos12
15. zář 2014

@bjoucik.15 manžel má pravdu.A vítej do klubu " mé tělo si dělá co chce " 😉

bublinka74
15. zář 2014

Hoj kočky,jak Vám je 🙂 ,mně od rána na zvracení a fest 😕 ve 12.h jedu k doktorovi pro výsledky ,to jsem zvědavá a jestli je to cysta a dělá toto,tak už budu mimo 😀

majkylove
autor
15. zář 2014

@bublinka74 až tááák pozdě?sakra,já doufala že už tady budou výsledky 😀 a co test,dělalas?no už ať je 12 😀

bublinka74
15. zář 2014

@majkylove noo tak pozdě,ale než přijedu bude tak 14.h 😀 nedělala,prdím na něj 😀

majkylove
autor
15. zář 2014

@bublinka74 jéé,to je včudu,já jdu na 14 do práce,no ale snad po 15-té nakouknu,držím palce! 🙂

bublinka74
15. zář 2014

@majkylove děkuji kočko ...nevěřím tomu,ale kdo ví,naděje umírá poslední že 🙂

bublinka74
15. zář 2014

@majkylove teď mě začlo bodat v kříži ,taková divná bolest ....noo kdo ví co to bude ,to poznáme

majkylove
autor
15. zář 2014

@bublinka74 přesně!a já tomu věřím,bude to tam a hotovo!vždyť už to tento měsíc musí někdo otevřít,minule tolik těhulek a teď žádná,no to teda nee,to by nešlo jako 😀 a my tě s karlos budem hned příští týden následovat a hotovo!

verunka11221
15. zář 2014

Ahoj vsem,dlouho jsem tu nebyla jsem resila nejake veci ohledne baracku kterej nam nastesti dopadl 🙂 No jen mimco stale nikde a po kontrole mi byl predepsan clostilbegyt a pak pregnyl.Tak a jak to vypada tady u vas ? 🙂

majkylove
autor
15. zář 2014

@verunka11221 ahooj,to je dobře s baráčkem 🙂 a jak dlouho se snažíte a proč ti to bylo předepsáno,mělas nějaký špatný výsledky?

verunka11221
15. zář 2014

@majkylove Devet mesicu.Jako sem koukala ze to zacal doktor hned resit.Ja jsem po vysazeni HA byla v pohode.Jenze minule jsem mela velke spozdeni a tet jsem to pro zmenu mela po 19 dnech plus mezi tim celou dobu spineni.Tak jsem k nemu raci skocila a bylo mi receno ze nemam ovulaci.A jak vy pokracujete?

verunka11221
15. zář 2014

@verunka11221 a ze ma nizkou delozni sliznici

majkylove
autor
15. zář 2014

@verunka11221 aháá,tak to jo,ale je dobře že se to aspoň řeší 😉 my 6 měsíců a zatím nic,už jsem taky byla u dr tak mi dělal různý vyšetření a čekám na výsledky,tak uvidíme no

verunka11221
15. zář 2014

@majkylove JJ to jsem rada.Jenze tet si ctu o tom co mi rekl a trochu nechapu :-/

majkylove
autor
15. zář 2014

@verunka11221 tak ty prášky jsou na nárust sliznice a aby ti probíhala ovu takže na podporu

verunka11221
15. zář 2014

@majkylove Ja sem prave cetla ze to muze snizit sliznici.Ze to je na uzrani vajicek a ta injekce na uvolneni vajicek.

majkylove
autor
15. zář 2014

@verunka11221 tak na zvětšení sliznice pij ještě prvních 14 dní cyklu kontryhel

sleepers
15. zář 2014

Tak jsem objednaná 25.9. na folikulometrii a doufám, že vše proběhne jak má. Jinak mi doktorka psala, že pokud ovulaci neprokáže, a budu chtít, tak mi klidně vystaví doporučení do CARu.

verunka11221
15. zář 2014

@majkylove JJ asi jo uz me to taky napadlo.Se ale zeptam raci v lekarne jestli muzu.A doktor ti rikal ze se mu neco nezda nebo tak neco?

majkylove
autor
15. zář 2014

@sleepers tak to držím palce at se prokáže 😉 to rychle řeší dr,to je dobře 🙂
@verunka11221 kontryhel sou bylinky není důvod proč bys nemohla,ale klidně se zeptej 🙂 nee,neříkal mi nic,dělal mi stěry na různá mykologický onemocnění,že o tom člověk nemusí ani vědět a často to brání těhotenství,jinak mám pak přijít druhý den ms na testy na hormonální profil a podle toho jak dopadne tak se uvidí co dál

verunka11221
15. zář 2014

@majkylove JJ to kamaradka mela taky nejakej zanet nebo co a skrz to to neslo a pritom o nem ani nevedela.Az kdyz sla k jinemu tak to zjistil.Tak snad to bude vse ok a brzo se zadari 🙂

majkylove
autor
15. zář 2014

@verunka11221 v to doufám,už je to docela na hlavu :-///

rytmus22
15. zář 2014

Máte někdo zkusenosti s ovulacnim testem ten jak se dá používat pořád?

verunka11221
15. zář 2014

@majkylove No to mi povidej.Ja sem mela uz taky nervy.Ja te uplne chapu a nejhorsi je kdyz se vsichni ptaj.Z toho jsem mela snad vetsi nervy nez z toho ze to nejde.

majkylove
autor
15. zář 2014

@verunka11221 joo,o tom mi ani nemluv,co jsme se vzali tak se nás každej ptá a já šílím!navíc v naší partě co se už roky stýkáme se rodí mimčo za mimčem a to na první šťouch tak ti to taky nechápou co nám jako tak trvá a co řeším,moje nervy 😠

verunka11221
15. zář 2014

@majkylove No napodobne.Kolem nas sama tehule a sama mimca a u nas zatim nic.Ja se jen divim ze jim to neni blbe.Je to dost osobni a stejne se v tom budou lidi rypat.Jestli se to povede tak to nikomu nereknu ponevac vsem do toho muze byt prd.Jako ja jsem na tohle dost hakliva.

majkylove
autor
15. zář 2014

@bublinka74 tos kde siii? 😀

bublinka74
15. zář 2014

@majkylove 😀 až ted jsem doběhla 😀 HCF je 518 🙂