Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
19. zář 2014

@dany777 jj 🙂 vidíš a jsem tu 😀 to víš lvice ,pořádnou smečku :D dva už jsou velcí víš už žijí sami 😀

bublinka74
19. zář 2014

@dany777 ono než se to ělo s tím spojí víš,pak bude dobře kočko 😉 ,máš nějaké chutě 🙂

bjoucik.15
19. zář 2014

@blauen aha, tak to já jsem se vůbec střelců nechtěla dotknout... tak to ber tak, že by bylo lepší, kdyby se mi miminko narodilo a něco dřív, protože narozeniny koncem listopadu,nebo začátkem prosince - 2x vánoce narozeniny na silvestra...to by mě finančně zruinovalo 😒 nééé, ale bylo by to hodně těžký. a to 25 prosince má narozeniny můj synovec..takže vlastně 3xvánoce a 3x narozeniny 😖 a to by bylo náročný i pro babičku a ségru 🙄

bjoucik.15
19. zář 2014

@loila já vím 😀 kdyby se zadařilo,budu samo ráda i za tenhle termín.... ale bylo by lepší kdyby se zadařilo už teď... sice náročnější s 2 prcky, protože malá může do školky až jí budou 3 a to je příští rok na silvestra a myslím,že dřív mi jí do školky nevezmou :( ale dali to jiný proč já ne!? 🙂

blauen
19. zář 2014

@bjoucik.15: nedotkla jsi se mě, jen upřímně když se dlouho snažíme a nejde to a ty napíšeš, že by jsis nepřála tento měsíc..tak to mě popudilo 🙂 jinak chápu tolik oslav najednou v jednom měsíci....my to máme takhle v březnu a už říkám, že to je šílený...natož v prosinci tomu rozumím 😉

bjoucik.15
19. zář 2014

@dany777 pamatuji si, že mě bylo špatně od rána do večera do 5 měsíce a pak od 8mého a čekala jsem jen jednu 😀 😎

bjoucik.15
19. zář 2014

@blauen tak snad se zadaří brzo 🙂 Já taky nevím jak to teď půjde, to jsou zatím jen ty začátečnické kecy, třeba budu mluvit jinak.... Někdo po konizaci otěhotní hned, jiným to trvá déle, tak jsem zvědavá na sebe...

majkylove
autor
19. zář 2014

@mysackovi to je mi líto ☹ ale třeba ještě vykouknou...
@dany777 ahooj,týý jo,náhodou to je nádherná zpráva! 😵 nebooj,to zvládneš,dej pak po kontrole vědět jak to vypadá 😉 co na to přítel?

mysackovi
19. zář 2014

@karlos12
@bublinka74 no asi si teli dela zase falesny tehu :'(
A to jsem se snazila na to neupinat ☹....a prdim na nejaky kontrolivani....pak to akprat bili...dnes jsem zacla brat ten gynex...v pondeli udelam jeste radsi test a asi zavolam na gyndu....ach jooo a zase injekce a hormony...proc ja to musim mit v zivote vse komplikovany :'(
Ja jsem z toho fakt hotova :'(
Omlouvam se ze tu fnukam...

majkylove
autor
19. zář 2014

@mysackovi to bude dobrýýý kočko,uvidíš :***************

dany777
19. zář 2014

@bjoucik.15 Doufém,že za 3 měsíce už mi bude fajn 😉

loila
19. zář 2014

@bjoucik.15 Tak u mě se jedná o první, ale taky jsme už říkali, že když vše dobře dopadne a v květnu budeme nás bude o jednoho více, tak že bychom se pak za rok zase začali snažit. Na vše si říkám, že to zvládli jiní, tak proč bychom to nezvládli taky. 🙂

Takže to určo zvládneš levou zadní! 😉

dany777
19. zář 2014

@bublinka74 Mám chutě na všechno,hlavně na červenou řepu. 🙂

bublinka74
19. zář 2014

@mysackovi ajoj kočko,v klidu zkusila bych ještě za 4,5 dnů hmm ,mně třeba doktor řekl,že nemusím mít vůbec dvě čárky na testu,protože mám cystu tak jsem zírala jak trubka 😀 ,hlavně klid ju zadaří se ...vyprdni se na sledování atd... máš nějakýho koníčka ?? 😉

bublinka74
19. zář 2014

@dany777 no vidíš ta je dobrá a zdravá jen papej a vitamínky 😀

mysackovi
19. zář 2014

@bublinka74
@majkylove dekuju holky za podporu :-*
Konicka...ani nak nemam...konickem je i zaroven ms prace...mam rada deti,s manzelem jezdime na motorce,mame pejska a hady....ale nakej extra konicek nemam...

karlos12
19. zář 2014

@dany777 to už jsou velcí kluci, dobře, mladší asi né tak úplně, ale to zvládněte.Vždyť budete na dvojčátka čtyři 🙂

bublinka74
19. zář 2014

@mysackovi a co třeba joga nepřemýšlela jsi o ní ..je výborná,nebo plavání a dost to pomáhá jsem slyšela ,jak psychika tak na spodní naší část a tak 😉

karlos12
19. zář 2014

@mysackovi klíďo si fňukni, známe to, že ?Je nás tu víc.Ale protože je nás víc, dobře to dopadne 😉

mysackovi
19. zář 2014

@bublinka74 nad tim jsem taky uz premyslela,ale u nas neni a hlavne nechci sama :-\
Jedine dojizdet...sice ne daleko...popremyslim....jestli nezkudim aspon sama 😉

mysackovi
19. zář 2014

@karlos12 uz od konce kvetna a nic....vim neni to extra dlouho...ale je to ns palici kdyz to clovek fakt chce...

bublinka74
19. zář 2014

@mysackovi zkus kočičko,je to příjemné a působí dobře na celé tělo ..co bazén,tam nemáte někde 😉 a jinak od května není tak dlouho kočko,minule v rádiu říkali,že párům bez zdravotních obtíží se povede zhruba od 5 měsíců do roka hmm takže klid 😉

karlos12
19. zář 2014

@mysackovi to bude v pohodě.A je to děsné, každý měsíc .Ale dobře to dopadne, hlavu vzhůru 🙂

bublinka74
19. zář 2014

Holčičky všechny budete do vánoc jasný 😉 určitě !!!

swellt
19. zář 2014

Ahoj holciny! Dlouho jsem tu nebyla a ziram,kolik prispevku tu pribylo...
Jakpak se vsechny mate? Nejake novinecky? Povezte.
Ja byla vcera u Dr.,mame srdicko a 1,7cm 🙂 Neni mi vubec spatne,max.trochu rano zaludek na vode,ale jak se najim,tak je vse ok.29.9. jdu rano znovu k Dr.,s moci a na krev a objedna mne na screening.
Preju vam vsem krasny den a vikend. Opatrujte se.

majkylove
autor
19. zář 2014

@swellt krásnýýý!moc gratuluju a zas za náma zaskoč 😉

swellt
19. zář 2014

@majkylove: Moc dekuju! 🙂
Ja jsem se trochu zdrahala vam sem vlezt,psat,jak to se mnou je a vkladat utz,abych Vas tu netrapila...
Na vsechny tady myslim porad,jen nejak nemam cas sem chodit. 🙂
Dekuji 🙂

bjoucik.15
19. zář 2014

@loila když od května za rok, tak by jste měli eventuálně děti rok a něco od sebe?? tak to bych nedala... jsem ráda, že dcerka už sama běhá a nemusela bych ( a nebudu,protože jestli se povede budou jí 2 a 8 měsíců cca) řešit dvojkočár... takhle postačí klasickej kočár a skejt pro ty nejhorší případy 🙂

bjoucik.15
19. zář 2014

@bublinka74 no tak předpověď dobrá, teď aby to vyšlo 😉

majkylove
autor
19. zář 2014

@swellt vůbec se zdráhat nemusíš,aspoň se pokocháme utz když to ještě nemůžem vidět u sebe 😉 jak s přítelem,už se začal těšit? 🙂