Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

jaenik
20. zář 2014

@bjoucik.15moc děkuji 😀 Přijde mi to neuvěřitelné, okolo mne je několik holčin, co se jim zadařilo až po roce snažení... Na druhou stranu od vysazení HA jsem se soustředila spíše na srovnání cyklů a snažení pro mě bylo spíše zpestřením, než důvod počít vytoužené dítě... 🙂 Uvidíme, uvidíme, už jsem tu četla pár příspěvků, kdy se těhulka radovala a pak to nevyšlo, takže zůstávám v relativním klidu, dokud to nepotvrdí doktor. Pak si to začnu teprve užívat 🙂

martinalinda
20. zář 2014

@bublinka74 dekuji za radu kočko, jsem stastna, ms v poradku funguje, a uz mi konci, kazdy den pravidelne piju kontryhel, takze uvidim co ten infolic, asi si pro nej zajdu a kde ho koupim, normalne v lekarne? dekuji

bublinka74
20. zář 2014

@martinalinda ajoj ....to je dobře ...koupíš ho v lékárně ,ale je tam dražší ...já si objednala přes net tři,vyšlo to mnohem levněji 🙂 zadej na seznamu lékárna.cz inofolic 😉

majkylove
autor
21. zář 2014

ahoj holky,tak samozřejmě jsem zase nevydržela až do ms a testla,no už teda podruhé 😀 v pátek,test bílej,dnes,krásnej růžovoučkej duch 😵 ještě se samozřejmě nijak neraduju,bo minule to taky bylo a nic že :-/ každopádně tentokrát je to Dr max ty testy a ten mi ještě ducha nikdy neudělal,minule to byl mamatest,no uvidíme,snad už mrcha v úterý nedorazí a jestli jo,tak už nevím jako 😠 Tak držte holky strašně moc palce ať sílííííí 😅

bublinka74
21. zář 2014

@majkylove ajoj kočičko ,moc moc moc držím palečky !!!!

bublinka74
21. zář 2014

@majkylove a jak ti je,cítíš nějakou změnu,něco 🙂

karlos12
21. zář 2014

@majkylove ta Tvoje mánie,ale jestli To vyšlo,tak super,gratuluji 🙂 Snad už se konečně podaří a bude sílit.Držím pěsti 😉

rytmus22
21. zář 2014

@bublinka74 ahoj tak kdy jdeš k dr?me poboliva v podbřišku tak jednou za 3dny co to?

bublinka74
21. zář 2014

@rytmus22 ajoj 🙂 on má dovču do 29.9 pak mám zavolat 🙂 ,to nic není né ,bolí tě hodně ??

rytmus22
21. zář 2014

@bublinka74 ahaa.no bolí normal asi jak kdybych to měla dostat.

bublinka74
21. zář 2014

@rytmus22 se zahňízďuje 😉

mysackovi
21. zář 2014

@majkylove jééééé gratulu 🙂
holkyyyy.....vy mě tu necháte za chvíli samotnou.... ☹...jako proč ten bacil na mě taky nejde?
včera jsem vůbec nestíhala a normálně mi MK chyběl... krásná projížďka na moto a večer jsme šli s manželem snad po 4 letech na ,,diskotéku" ...a tak jsem si dala pořádně alko 😀

mysackovi
21. zář 2014

a musela jsem si udělat včera radost...konečně jsme si koupili myčku....člověk by nevěřil, kolik si člověk užije legrace 😀

rytmus22
21. zář 2014

@bublinka74 jestli je vůbec co :(

karlos12
21. zář 2014

@mysackovi neboj,já Tě tu rozhodně nenechám.Já tu budu stále 😉 ,myslím jako pak už trapná snazilka 😒

bublinka74
21. zář 2014

@rytmus22 v klidu kočko ..bude to dobré uvidíš ,já také dnes špiním trochu,ale nic mne nebolí 😕

bublinka74
21. zář 2014

@mysackovi neboj přijde to 😉 já dnes nějak divně špiním ...noo uvidíme děvčátka ....myčka je super viď 😀

bajule
21. zář 2014

Ahoj holky, tak po delší odmlce jsem zase tu... Trošku chaos doma 😀 Tak kdo našel dvě čárky?
@bublinka74 a
@majkylove ????
Holky gratuluju!!!

bublinka74
21. zář 2014

@bajule ajoj děkuji,uvidíme dneska nějak trošku divně špiním 😕

mysackovi
21. zář 2014

@bublinka74 jj...dnes budeme zapojovat 😀 ....vtipné bylo to, že v tom elektru přišli k nám dva chlapi....a je jasný, že tomu moc nerozuměli 😀...koukali na mě opravdu legračně, když jsem řešila jak vypadají košíky, jak se s nima šoupe tad....a když jsem chtěla poradit od muže, tak to byl gól 😀
Neboj, určo bude vše vpoho 😉

bublinka74
21. zář 2014

@mysackovi noo to muselo být fakt zábavné 😀

mysackovi
21. zář 2014

@karlos12 ale určo ne 😉 ....štěstí se na nás všechny jednou usměje 😉
já mám dneska už týden zpoždění a tak budu čekat ještě týden a objednám se k doktorovi....tákže zase vše nanovo :-/
a výhled?.....je skoro jasný, že tak dva měsíce je těhu nehrozí ☹

mysackovi
21. zář 2014

@bublinka74 jj bylo...muž na mě, že to je jako by on chtěl poradit s nářadím v garáži...a ty dva prodavači výtlem....nooo aspoň se na konci šichty pobavili 😀 😀

marketat
21. zář 2014

Ahoj holky, tak jak se máte? Já se musím "pochlubit" svojí nešikovností. Včera jsme byli na procházce a když jsem chtěla přejít takový malý mostek přes hráz rybníka, tak jsem slítla. Bohužel ne do rybníka, ale na druhou stranu, bylo to tak 1,5 metru a plácla jsem sebou zádama na kameny, vyrazila si dech a pěkně se odřela. Zítra zkusím dojít k doktorovi, jestli prďolku neprohlídne, jestli je všechno v pořádku, mám pořádný strach. Sice tam se mnou byla ségra, která je doktorka (psychiatr) a máma čtyř dětí a říká, že by mělo být všechno v pohodě, ale i tam mám pořád strach. Břicho občas trochu pobolívá, ale to v podstatě od začátku těhotenství, tak nevím, jestli si to jen nevsugerovávám, jak se od včerejška kontroluju. Prosím, držte nám palce.

mysackovi
21. zář 2014

@marketat já bych asi sjela radši na pohotovost, kde by tě hned prohlídli....radši 😉

karlos12
21. zář 2014

@marketat souhlasím, také bych sjela pohotovost.Do zítra dlouho

karlos12
21. zář 2014

@mysackovi tak tu budeme spolu.Majkylov mi utíká na druhou stranu, jen já jsem věčná 😉 Určo se brzy zadaří, proč by nemělo ?Vždyť nejsme zlé, pomáháme a rády, tak co ? 😉

bublinka74
21. zář 2014

@marketat tak pohotovost šupppppppp

karlos12
21. zář 2014

@bublinka74 a co Tvé špinění, už dobré ?

mysackovi
21. zář 2014

@karlos12 jj přesně tak 😉