Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
4. lis 2014

@chilli009 to mě moc mrzí,bohužel je to hodně častý ☹ a musíš na revizi,nepočkáte chvilku jestli se nevyčistíš sama?určitě by to bylo přirozenější.moc držím palce!!!

bublinka74
4. lis 2014

@chilli009 jj jak píše @majkylove ...nemáš počkat ?? Já se vyčistila minule přirozeně 😉

chilli009
4. lis 2014

@majkylove jj děkuji , beru to jak jsem psala, příroda to tak chtěla a tak to tak má prostě být no, nebyl ten správný čas, na revizi mě chtěli brát hned, ale ukecala jsem doktorku na čtvrtek, že uvidíme jak na UTZ , takže ve čtvrtek se rozhodne, oni se tím kapku kryjou, kdyby něco ...

majkylove
autor
4. lis 2014

@chilli009 no já to právě vím že prostě berou radši všechny,ale přitom je to mnohokrát úplně zbytečný,kor z takovýho začátku.tak držím palce ať nemusíš na revizi 😉

chilli009
4. lis 2014

@bublinka74 uvidíme co ukáže UTZ, já doufám, že nebude třeba, zítra budu volat ještě své doktorce, uvidím co mi řekne, to co se událo jsem řešila vše s nemocnicí na ambulanci

chilli009
4. lis 2014

@majkylove děkuji, snad nebude třeba

bublinka74
4. lis 2014

@chilli009 noo přesně tak kočko ,jsi taky super holčina 😉 držím všechny palečky a koukej napsat ju 😉

chilli009
4. lis 2014

@bublinka74 jj, napíšu a děkuji

bublinka74
4. lis 2014

@chilli009 nemáš zač ...myslím tu na všechny holčiny,škoda ,že některý už nechodí nebo chodí po málu 😕

chilli009
4. lis 2014

@bublinka74 mohu zeptat, jak dlouho to samo čištění trvá ? já krvácela dopoledne a kapku odpolko a teď nic 😒

janajens
4. lis 2014

@chilli009 je mi to lito co se ti stalo drzim palecky at jsi nrzy v poradku🐁

bublinka74
4. lis 2014

@chilli009 kočko já krvácela nějak 5 dnů celkem ,ale nevím jak by mělo dlouho přesně být či nebýt .... hlavně kdybys měla nějaké bolesti nebo něco tak hned doktoru jooo ...

chilli009
4. lis 2014

@janajens děkuji
@bublinka74 já jak jsem začala krvácet, tak žádné křeče ani velké bolesti jn tlak jak při MS a teď zase nekrvácím a jen cítím kapku podbříšek, tak já nevím, asi mě ta revize nemine :(

chilli009
4. lis 2014

@bublinka74 jinak jsem si teď udělala svařák pro podporu, abych se líp prokrvila a snad se rozjede to čištění

l_baruska
4. lis 2014

@chilli009 to mě mrzí, ale na Vánoce se do toho pustíte 😉, a 2015 bude náš rok 🙂

l_baruska
4. lis 2014

jinak já dnes dobrala utrogestan, teď mi nezbývá nic než čekat, žádné příznaky zatím nepociťuji, ale jelikož mám i přes medikaci cyklus hodně nepravidelný, neím vlastně, kdy to dostanu

terezapetrova
4. lis 2014

@chilli009 jsi chudak 😒 preju at je brzy vse nepekne za Tebou a mimi na ceste 🙂

chilli009
4. lis 2014

@terezapetrova Děkuji, bohužel nebyl ten správný čas 😒 , teď řeším revizi, jestli ji ve čtvrtek, kdyžtak odmítnut nebo do ní jít ? zítra zavolám své gynekoložce a uvidím co mi řekne.

chilli009
4. lis 2014

@terezapetrova ve čtvrtek na Tebe budu myslet ať máš na testíku // 😵

terezapetrova
4. lis 2014

@chilli009 😒 když ja vůbec nevim jak tohle chodi 😒 ale jestli mas doboru dr urcite Ti spravne poradi 🙂

terezapetrova
4. lis 2014

@chilli009 jsi hodna ale vůbec tomu neverim jen muzu doufat, uz letim do perin - Vojta uz 4 tydny vstava ve 4 rano tak se citim kapku ko. Tak brou, paa a drz se 🙂

majkylove
autor
4. lis 2014

@terezapetrova tak tohle jednou nepřežiju 😀 dobrou :-**********

chilli009
4. lis 2014

@terezapetrova no doufám, že to ani nepoznáš, není o co stát , jinak doktorka snad bude ok, uvidím jaký bude mít názor, dobrou

terezapetrova
5. lis 2014

@majkylove i kdyby jsi nekdy zazivala něco podobného urcite to prezijes 🙂 mamy prezijou moc 🙂 co brisino? kdy bude foto cooo ? 😀

terezapetrova
5. lis 2014

@chilli009 chápu 😒 tak pak dej vedet co dr a jak Ti je.. doufam, ze se rychle budes citit lepe 🙂

majkylove
autor
5. lis 2014

@terezapetrova bříško neroste ☹ mám jen velkej špek a toť vše sakryš 😀

sleepers
5. lis 2014

Takzd dnes 1DC. Opet se tedy nezadarilo.
Hazu na to bobek (slusne receno).
Ted jedu, necham si vytrhnout 2 osmicky a budu mit den jak malovany 😠

bublinka74
5. lis 2014

@sleepers ajoj holčí,zadaří se příště 😉 dvě osmičky ..uf znám to ...mne čeká ještě 6 bohužel nahoře vpravo ,nějak mi ty zuby jdou do pryč ,noo co naděláme 😕

terezapetrova
5. lis 2014

@majkylove houbeles 😉 a asi jsem se ptala hloupe, v Tvym tydnu to asi většinou ještě na brisku videt není, ja to tak taky mela 🙂

terezapetrova
5. lis 2014

@sleepers jsi chudak, ale zas mas tento mesic další sanci 🙂 at mas brzy po trapeni se zouky 😉