Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

sleepers
5. led 2015

@bublinka74 od kdy začínáš brát???

bublinka74
5. led 2015

@sleepers joo děkuji ....já ještě nic nemám brát ...mám nyní v poho cykly,ovulaci ...jen prostě levý vaječník v pr... pravý v poho,všechny odběry o.k ....tak mne pozval až v lednu ....že by něco nasadil pak na ty vejce ,protože ovulka fakt probíhá ....noo a dostat to mám 14. nebo 15 .1 ..když přijde ms

bublinka74
5. led 2015

@sleepers noo a tohle mi poslala mailem kamarádka je sestra na gynekologii a že to má u nich velký úspěch za poslední dva roky ...tak když to nyní dostanu nasadím Soju estrovone 😀 😀 je to prý jako clostík,akorát to není chemie

bjoucik.15
5. led 2015

@bublinka74 takže začneš užívat až po MS? no tak to máš jistý příští měsíc jsi těhu 🙂 Zato já se klepu... to hCG je dost nízské.... bojím toho mimoděložního ☹ v pátek zase nepůjde nic vidět, takže až min za 2 týdny ☹

bublinka74
5. led 2015

@sleepers se Ti povedlo ..v říjnu mám druhého syna,v listopadu třetího syna ,prvního v lednu ...jsem plodná asi nejvíc přes zimu nebo nevím 😀 😀

bublinka74
5. led 2015

@bjoucik.15 užívá se to jen od 3DC 5 dnů ...právě prý jako clostík ...uvidíme ...neboj bude to dobré ....proč tak dlouho sakra ..si skoč na krev třeba ve středu ....co ty na to ??

zukanak
5. led 2015

@bjoucik.15 ahojky, omlouvám se, že sem tak drze lezu. Chodím sem jen občas. Jste tu už taková malá koníková rodinka, tak vám to tady nechci narušovat. Každopádně bych tě chtěla trošku uklidnit. Já úplně vím, co zažíváš. Tohle jsem zažívala v říjnu. HCG rostlo pomalu, doktor na utz nic neviděl, a taktéž velká obava z mimoděložního. I doktor vyslovil pochybnost, i když on je normálně optimista. Nakonec se zjistilo, že jsem otěhotněla později, byla pozdější ovu a mimčo se bohužel neuchytilo a já prodělala samovolný potrat. Ale všechno zlé je pro něco dobré. Hned po další MS jsem otěhotněla znovu a teď se modlím v dobrý konec, podělat se to může vždycky, ale tentokrát to určitě vyjde. Já blbec jsem tenkrát nedělala nic jiného, než četla katastrofické scénáře o mimoděložním těhu. Pak jsem se ptala v reálu a docela dost žen mimoděložní mělo, dokonce moje mamina, a je to větší strašák než pak v reálu. Věř mi, přesvědčila jsem se několika skutečnýma příběhama. Takže nejsem lékař, ale myslím si, že mimoděložní těhu nejseš. Prostě si otěhotněla později než vychází podle tabulek a miminko to zvládne, nebo taky ne...Ale to není jistý nikdy. Naděje je veliká, hlavně se neboj zbytečně toho nejhoršího. Každopádně na krev jsem chodila obden, tzn. šupej ve středu zase. Opravdu. Pondělí, středa, pátek...

bjoucik.15
5. led 2015

@bublinka74 to nemá smysl... v pátek to poskočí o něco více takže to bude jistější..... může se mi tvořit hcg pomaleji a akorát bych z toho byla nervní.... takhle to vypadá jako začátek a nebo je něco špatně...a to bude vypadat i ve středu... teoreticky v pátek by hladina hCG měla být cca 626.... tak uvidíme..stejně se to dozvím až další pondělí.... fakt bylo to s malou lepší...nic jsem nehledala nezkoumala. prostě jsem zavolala že mám pozitivní test a oni mě pozvali až na 8tt,bylo to tedy taky na palici ale nezkoumala jsem se takhle moc a netrápila tak moc.... ☹

bjoucik.15
5. led 2015

@zukanak Ahoj, děkuji za psychickou podporu... nic méně já vím moc dobře že to bylo 20.12 jindy by to být nemohlo,leda vzduchem 😀 ale ta MS se mi prostě nespustila jak měla a byla další ovulace... takový trochu komplikovaný... na krev půjdu až v pátek...co ve středu zjistím? stále to samé, možná to poskočí na 200... no tak to by mě trefilo už úplně.. holt nezbývá než čekat.... právě že s dcerkou jsem o nějaký hladin hcg vůbec netušila....

zukanak
5. led 2015

@bjoucik.15 To jsem taky doktorovi tvrdila, ale on mi jasně řekl, že spermie vydrží až týden, takže my si bláhově myslíme, že víme, kdy přesně došlo k oplodnění, ale opak je pravdou...Prostě někdy to těm mrškám trvá, to je i důvod, proč to často nesedí na utz na podle ms a doktoři to předělávaj...Má to logiku. Každé dva dny má hcg stoupat alespoň o 60%, tak se pozná prosperující těhu. Takhle budeš čekat až do pondělí, což mi přijde drásání nervů...takhle budeš vědět dřív na čem seš😉 Každopádně tak jako tak ti přeju, aby to dobře dopadlo. Držím pěsti. Hezký den 🙂

bjoucik.15
5. led 2015

@zukanak jo jenže já měla poslední MS 17 listopadu,to asi těžko přežily spermijky do 20 prosince 🙂 Takže dle toho se prostě řídit nemůžu.. jakoby se mi jedna MS úplně vyhla ale stejně jsem otěhotněla 😒 podle MS mám být v 6tt ale sliznice 5mm tomu opravdu nenaznačuje ☹ je to věda...

bublinka74
5. led 2015

@zukanak ahojky vítej ...to bylo hezký ..koníkova rodinka 😀 klidně se přidej,když budeš chtít 😉

zukanak
5. led 2015

@bublinka74 Děkuji, já sem občas zabrouzdám 😉 Myslím, že ten přírodní přípravek je lepší než clostík. To je super zpráva. Jinak budu držet pěsti, aby MS nedorazila...věřim, že se vejce pro Tebe najde 😉 Už jen ten Tvůj optimismus si ho zaslouží!

zukanak
5. led 2015

@bjoucik.15 no právě, může se stát cokoliv. Je to věda. Příroda je prostě mocná čarodějka, nic není podle tabulek, každé tělo je jiné a někdy holt blbne. Každopádně jak říkám držim pěstí, aby to dopadlo dobře a mrňous se zavrtal 😉

bublinka74
5. led 2015

@zukanak oooo děkuji ....noo tak vzhledem k věku a že mám použitelný už jen jeden vaječník ...nedivím se,ale stále věřím,že to přijde a proto ten optimismus ....joo jsem ráda za tu zprávu,že clostík se dá nahradit přírodním ... tvořily se mi i cysty a tím clostíkem by se asi i popořily,proto doktor ještě vyčkává chvilku 😉 uvidíme

zukanak
5. led 2015

@bublinka74 Spousta žen má jen jeden vaječník nebo vejcovod a dětičky mají, to není žádná překážka 😉 Hlavně, že máš dělohu 😀 V dnešní době se vůbec nebojím. Navíc ČR je na péči o matku a dítě vyhlášená. Dokonce v případech, kdy je diagnostikovaná neplodnost dokáží pomoci 95% párům, což mi přijde masakr. To je pozitivní informace, že? 😉

loilla
5. led 2015

Nazdárek baby! 🙂))
Dnes vstávačka v 7:00 a šup do města - úřad, pojišťovna, sociálka.. Parádič, jsem ráda, že jsem doma! 🙂))

@sleepers Uplně Tě chápu, já taky zezačátku myslela, že až se povede, budu chodit do MD do práce.. ale vytáčela mě tam jedna osoba víc a víc, do toho pro mě jet někam na jednání dál, dojíždět do práce.. a tak všechno - no prostě, hodila jsem se na PN a jsem za to ráda! Já vím, že někdo tohle nemá rád, že říká pokud je člověku relativně dobře, že to nemá zneužívat.. Ale co, je mi to fuk! Mám poslední možnost být doma a odpočinout si. A chodit do práce, nevím, jak bych to někdy dala.. někdy od 2. měsíce usínám kolem 4/5 hodiny.. 🙂

Nevím, jak je to na neurčito, ale já měla na určito - do konce roku. Rozhodla jsem se neprodlužovat, jelikož kde jsem pracovala je kontrakt vždy na x let a pak se provádí nové výběrko.. A jelikož bych chtěla dvě děti.. Než by mi skončila RD, stávající kontrakt by vypršel a bůhví jak dopadne další řízení. Kdyby nedopadlo, musela bych jít, v lepším případě, na jinou provozovnu a to by se mi z hlediska dojíždění nevyplatilo.. 🙂 Bála jsem se spíše kvůli MD, ale do toho se nemocenská nepočítá.. odpracováno co mám mít - mám, odvedeno na soc. a zdr. taky a do ochranné lhůty se taky vejdu.. A ta nemocenská, s kterou všichni strašili.. ta mi nakonec až takový rozdíl oproti výplatě nedělá.. 🙂

loilla
5. led 2015

@marketat Jéééé! 🙂)) To je! Ale ten Tvůj je více na první pohled do jezevčíka.. 🙂

loilla
5. led 2015

@bjoucik.15 Fakt jo? Tak to ten náš na nějaký oblečky není.. 😀 To buď ráda.. 😀

Jinak první 4 dny, co jsme psa přivezli ho kočka chtěla roztrhat na cucky, musela jsme ho hlídat.. 🙂 Vždy se nenápadně přikrčila, vystrčila drápy a chtěla se do něj pustit..

Ale čím déle spolu byli, tím to bylo lepší. Teď ho kočka pusinkuje, okusuje, občas se mu vozí na zádech, lítají tu spolu, občas spolu spí.. 🙂 Jsou to parťáci jak mají být.

bublinka74
5. led 2015

@zukanak jj já vím ....jsou tady šikovní ....jen prostě řekli,že u mne není vůbec problém ani geneticky vůbec jelikož už děti mám,ale právě ten věk a jeden vaječník ..v tomhle věku už dozrávají vajíčka méně a já to i chápu a tak vím,že se vyplatí čekat ....jak se říká ..vydrž prďka vydrž 😀 😀 😀

loilla
5. led 2015

@bublinka74 Hele, co jsme řekli.. Nejdéle do února, ty prďko! 🙂)) 😀

bjoucik.15
5. led 2015

@zukanak no tak uvidíme... snad se zavrtá 🙂 čtu, že sem chodíš častěji, tak proč se k nám nepřidáš??

zukanak
5. led 2015

@bjoucik.15 Vy jste hodný holky, tak jo 😉 Jste tu moc fajn 😉

bjoucik.15
5. led 2015

@loilla jéé jak u sebe hajaj 🙂 no tak naštěstí to bylo jen pár dní,a pak se stali rodinou... to je krásný 🙂 Já měla Osmáka a ten si vždycky počkal až přijde pes ke kleci a slezl po ní dolů na zem 🙂 někde to mám i natočený... bylo to super....

bublinka74
5. led 2015

@loilla jasné buchta 😀 😀 víš že ti budu kupovat plíny jooo 😀 😀

bublinka74
5. led 2015

@loilla hele @zukanak je z Prahy 6 😀 😀

bjoucik.15
5. led 2015

Už aby bylo jaro....! nejsem schopná ničeho.. ležím v posteli v domnění, že dcerka bude spát.. ta tady kolem mě lítá a blbne a já usínám u kompu..... ach to je hrozné počasí... a to musíme ven,mě se taaak nechce!! 😒

bublinka74
5. led 2015

@bjoucik.15 kočkoo hele Tobě to tak sluší s dlouhýma vlasama proč máš krátký nyní 😀 😀

bjoucik.15
5. led 2015

@bublinka74

@loilla ani nevím holky, jak to dopadlo s tím srazem? nechcete ho nechat na příští týden??? já fakt v pátek nemůžu :(

bublinka74
5. led 2015

@sleepers hele kočko nechceš jít s námi v pátek na kávu 😀 😀