Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
7. led 2015

@martinalinda njn, tak budem doufat, že stačila na uhnízdění.... 🙂

@loilla chlap běžel a všichni okolo taky... dokonce jsem měla bodyčko 42 a bylo jí akorát 🙂 A je super že jdete do baráčku 🙂 bude mít svoje králoství 🙂

@majkylove nj ale měli jsme jí jen jednou na sobě... 😒

bjoucik.15
7. led 2015

@loilla no uvidíš, jak bude malej malej, kolik máš váhový odhad??

třeba tahle fotka je když byly malé 4 měsíce a má 56 😀

marketat
7. led 2015

Tak jsem to tu zas konečně dočetla, vy jste teda spisovatelky, fakt 😀

@loilla Soupravička super, hned jdu kouknout na ty stránky 🙂 Chválím kastraci u zvířátek (profesní deformace 😀 ), je to pro ně jen a jen dobře. Obě naše feny jsou taky kastrované.

@majkylove Super zprávy z kontroly. Mně doktor taky ještě neposlal na test na cukrovku, čekám, že 15.1. by mi měl dát žádanku, pokud ne, tak se tomu vyhnu.

@martinalinda Držím palce, ať se vajíčko zavrtá, když už má kam 😉

majkylove
autor
7. led 2015

@bjoucik.15 to je ale škoda,taková super soupravička 🙂
@marketat jj,už se těším hlavně na tu genetiku příští týden,taky jdu 15.1 🙂 až ho pořádně uvidím 🙂

loilla
7. led 2015

@majkylove A vždyť jo.. Já chci právě taky 50, 56.. 50 mám, tak ještě 56.. Ale mě teda odpadají ty dvoje barvy.. 😀

bjoucik.15
7. led 2015

@loilla a jak si sem dávala tu soupravu do porodky, já měla tuhle, ale bohužel, tady jsou malé 4měsíce 😀 takže jsem byla nakonec ráda, že jsem jí vůbec v něčem dovezla 🙂 jo,je oranžová,ale do týdne byla v poho 🙂

loilla
7. led 2015

@bjoucik.15 Tý jo, já ani nevěděla, že takový velikosti jsou.. 😀 Jojo, moc se těším, už aby bylo hotovo.. Ono 2+1 bez zahrady nebo 6+1 se zahradou je sakra rozdíl.. 🙂 A váhový odhad nám ještě teda nikdo neříkal.. Pokud se nepletu, já občas úplně neposlouchám.. 😀 Ale myslím, že ne.. 🙂

loilla
7. led 2015

@marketat Děkuji!!! 🙂 Mají tam hezké a levné věci. Já jsem taky zastáncem toho, že to je lepší. I když přítele jsem o tom musela dloouho u psa přesvědčovat. Nakonec svolil, až když to potvrdila i paní ze cvičáku.. ale obrečel to.. 😀

loilla
7. led 2015

@bjoucik.15 Jezůůůs, ta je tak boží!!!!!!! Nádherná princezna!!!!!!!

bjoucik.15
7. led 2015

@majkylove jo kočár je x-lander a malé 4měsíce...tak se jukni jak je malý... 🙂

bjoucik.15
7. led 2015

@loilla aha, tak já váhový měla pokaždé,když sedělal UTZ, ale až od 20tt, do té doby ti říkají cm, pak už se na to nedá spoléhat tak uvádí jen váhu 🙂 ve 30tt jsem měla odhad 1330g a děsili mě že je s malou něco v nepořádku a hnali mě na průtoky 😒 a to si pamatuju jak dr.na UTZ šílela a byla naštvaná, že jsem drobná tak budu mít drobné miminko.Hádala na 2700g a docela to trefila 🙂 asi v tom měla praxi. A ve 20tt na tom velkém UTZ - gentice, jsem měla odhad 344g 🙂

majkylove
autor
7. led 2015

@bjoucik.15 je nádhernáááá!!!já už chci taky toho puclíka doma 😵

bjoucik.15
7. led 2015

@loilla děkuji 🙂 jen sme všechno měli modré 🙂 nebo neutrál... nějak jsem nechtěla růžovou a teď toho lituju, ona jí růžová taak sluší 🙂

bjoucik.15
7. led 2015

@majkylove budeš mít 🙂

marketat
7. led 2015

@loilla Tak mu vyřiď, že jako veterinář to schvaluju a doporučuju, o svátcích mi tu umřela fena na zánět dělohy, co majitelé neřešili.

loilla
7. led 2015

@bjoucik.15 Ne počkej, kecám! 🙂) V tom 16. týdnu nám váhu říkala, ale kolik si nevybavím.. 😀 Vím, že to bylo přes 120 a pod 160.. 😀 No my jdeme na ten velký zítra, tak uvidíme - budu pilněji poslouchat.. 🙂

loilla
7. led 2015

@bjoucik.15 Já mít holčičku tak jede převážně v růžové.. 😀

loilla
7. led 2015

@marketat Ty jsi veterinář?! To musí být nádherná práce! Závidím a obdivuju! Když jsem byla menší (no menší, asi 13) tak jsem si taky říkala, že až budu "velká" budu veterinářkou. Jenže pak mi došlo, že bych nezvládla pohled na trpící zvíře a bylo vymalováno.. 🙂

loilla
7. led 2015

@majkylove A psala mi paní, že ty soupravy odpovídají 56.. 🙂 Takže já jí jdu objednat.. 😀

sleepers
7. led 2015

Tak mi teď volala sestřička z gyndy, abych přišla dřív. Prý se mudrovi ty hodnoty nelíbí, tak aby mě případně stačil ještě poslat na další vyšetření. Pokud budou třeba.

Ach jo emoticon

loilla
7. led 2015

@sleepers Nic není ztraceno!!! Moc držím palce, ať to dobře dopadne!!! 🙂

majkylove
autor
7. led 2015

@sleepers a kdy jdeš teda?držím palce!!!!
@loilla jééé,to bude frajer 😵

loilla
7. led 2015

@majkylove objednáno.. 🙂 to doufám.. jen aby po narození nevypadal jako tatínek, když vylezl mamince z bříška.. 😀 😀

marketat
7. led 2015

@loilla Jsem no 😀 Ale často teda není co závidět. Teď jsi mě s tou soupravičkou nahlodala, budu jí muset ukázat doma, muž chce všechno vybírat se mnou 🙂

majkylove
autor
7. led 2015

@loilla proooč??? 😀

marketat
7. led 2015

@sleepers Nestresuj se. Jak to má dopadnout, tak to dopadne a já věřím, že bude všechno dobré.

loilla
7. led 2015

@marketat Já vím.. proto je tam i ten obdiv.. Hihi.. 😀 Fakt? Tak to je hezký.. 🙂 To u nás nemá chudák šanci.. 😀

loilla
7. led 2015

@majkylove Protože byl STRAŠNĚ, ALE STRAŠNĚ ošklivej!!!!!!!! 😀 A to si jako nedělám srandu... Tchán když ho viděl, tak říkal, jestli si nemůže vybrat jiné.. 😀 A tchýně byla ráda, že spal na břichu, že nebyl vidět... Hlavu měl velkou jak celé tělo a říkali mu malý Roman Skamene.. 😀

majkylove
autor
7. led 2015

@loilla 😀 tak já sem měla přilepenej nos na škrani 😀 naštěstí jak sme šly z porodky tak už se narovnal 😀

martinalinda
7. led 2015

@majkylove dekuji 🙂 snad se podari, budu informovat 🙂 taky verim v cokoli.
@loilla jj verim ze jo, vsechny jste tu super a vzdy tu clovek nejak najde nadeji a uprimnost. Rada sem chodim 🙂
@bublinka74 tak to je super, do dr.maxe chodim tak to si to rovnou vyzvednu, i kdyz mozna to uz nebudu potrebovat. Asi teda pockam az do pristiho tydne kdy budu delat test. Pokud nedorazi ms, tak si to koupim 🙂 a jinak krom snehu a zvere se mam celkem fajn. Jak jsem psala, sliznici mam pres 11mm narostlou, coz uplne presne nevim zda je to supr a jinak porad mirne bolesti po tou utrosi. V so beru posledni a pak dej se vule bozi 🙂 a co ty? Hlen porad?