Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
7. led 2015

@sleepers Já věřím, že je nejhorší ta nejistota. Určitě je lepší vědět, byť špatný verdikt, než nad tím furt přemýšlet. Pátek je naštěstí za chvíli... Uteče to a budeš vědět, na čem jsi a podle toho se budeš moct zařídit.. Všichni budeme doufat, že to dopadne dobře.. 🙂

loilla
7. led 2015

@bublinka74 Je pravda, že já když volala, že jsem to nedostala a že mám pozitivní test, tak mě taky objednal až na 8. týden..

bublinka74
7. led 2015

@loilla mne právě také ....a hodně to i píšou že chodit dříve přináší jen nejistoty ,nervíky atd...

merilinka
7. led 2015

Ahojky holky, jdu k Vám,prosím potřebuji slyšet útěchu pokud můžu ☹ .Mezi svátkama jsem skončila nemocnici s šíleným krvácením,už jsem myslela,že nedojedeme... nechali si mě tam a k mému údivu byl mimísek v pořádku,v klidu si tam kopal,to jsem byla 8+6 ale zůstal z orho hematom 27mm x 11 mm,dr při propouštění řekl,že mi nazaručí,že malej neodejde.... kontrola u mé dr 5.1. mimikno odpovídá 10+3 tt krásně roste,jen hematom je nad děložní brankou a 30mmx 10mm,takže více méně beze změny,celou dobu špiním,myslela jsem si marně,že sraženina odchází... dr říkala hlavně klidový režim,tak polehávám a nesmí začít růst,moc se bojím,myslíte,že to má šanci,setkala jste se některá s tím prosím?? lehce propadám depcei tím,jak jsem doma,pořád lítám na WC a sleduju se,jestli nekrvácím,,,,bojím s i radovat z utz,protože nevím,jestli to dotáhnem do konce....když mi do průkajdy psala 6 těhotenství,bylo mi z toho docela blbě,,,,ale předtím to byly zamklé těhu nikdy hematom....děkuju za vyslechnutí 🙂

bublinka74
7. led 2015

Táák holky ....mne začínají z boku pobolívat ňadra ,noo udělaly se mi beďáci na obličeji a párkrát mne pobolívá dnes podbřišek ....táák co to bude ....mám dostat ms za 8 dnů ....tak bude to premenstruační syndrom už nebo něco jiného...mám od ovu přesně 9 dnů .... 🙂 🙂

sleepers
7. led 2015

@bublinka74 vím pro příště, že žádný hcg, žádný šílený testování a prostě to nechám na přírodě a půjdu opravdu až později. Na druhou stranu teď vím, že by k tomu stejně došlo a alespoň budeme moc s miláčkem zase brzo plánovat

sleepers
7. led 2015

@bublinka74 Moc ti přeju, aby to už vyšlo. Mě přesně takhle bolely prsa ale lavně bradavky NIkdy jsem neměla tak citlivý bradavky. Ještě před //

bublinka74
7. led 2015

@sleepers uvidíme já fakt počkám až do ms ....mne už nic neuteče a když tak to bude super,ale šance 50 na 50 🙂 když to dostau začnu místo clostíku užívat tu soju 🙂 a jedeme dál ...a u Tebe to chápu ...uvidíš,za 3 dny může být vše úplně jinak ... 😉

loilla
7. led 2015

@merilinka Ahoj, určitě můžeš!!! 🙂)) Mě při první kontrole bylo řečeno, že mám nad dělohou hematom a ať počítám s tím, že můžu špinit, že bude sraženina odcházet.. Je pravda, že já tedy doteď nezašpinila. Nicméně, jsem před vstupem do 21. týdne a vše je v pořádku.. 🙂

loilla
7. led 2015

@bublinka74 Žjů, žjůů... že by???! 🙂

bublinka74
7. led 2015

@loilla to nevím vůbec holka 🙂 uvidíme co se zase přivalí nebo nepřivalí toho 15.1. 😀 😀

loilla
7. led 2015

@bublinka74 Jééé.. to je zase dlouhý čekání... To prožívám s tebou, normálně.. 😀

bublinka74
7. led 2015

@loilla viď já vím ....mne to dlouhé nepřijde a stresovat se fáákt nechci 😀 😀

bublinka74
7. led 2015

@loilla joo a přítel mááá 28.1. narozky ....jéé já bych si to tak přála mu dát dárek 😀

loilla
7. led 2015

@bublinka74 Vždyť je to 8 dní.. rozumíš.. OSM!! To nedospím... 😀 Nestresuj, té halvní!

loilla
7. led 2015

@bublinka74 By byl nejhezčí dáreček, cooo? 🙂

bublinka74
7. led 2015

@loilla buchta dospíš a velice ráda a já taky...se mi chce spát .makám od 8.h od rána a ještě budu do 21.h uf ....

loilla
7. led 2015

@bublinka74 Já spala do 12.. 😀 Ale už asi od 16hod se mi chce zase.. Lehnout si, tak jsem v tu ránu tuhá.. Poslední dobou bych prospala celý den.. 😀 Do 21hod? Jéé.. Ať to rychle utečéé 🙂

bublinka74
7. led 2015

@loilla noo hezký nooo máš nárok děvčátko 🙂 nemáš se přetahovat,chceš tak lehni a spi a čerpej sílu ...pak nebude kdy hmm 😉

majkylove
autor
7. led 2015

@chilli009 to je mi líto ☹ ale zdraví je na prvním místě tak držím palečky at se to brzy vyřeší!!!!
@mysackovi <3 :-***

loilla
7. led 2015

@bublinka74 Já se potřebuju udržet, abych odpadla večer.. Já totiž pak takhle usínám dlouho... Proberu se třeba v 11,12.. Jsem vzhůru.. Pak usnu třeba od 17 do 19.. a pak do 3/4 rána čumím na TV... Tak marně doufám, že když nepolevím a lehnu do té postele třeba až v 22:30, že usnu hned a proberu se až ráno.. 😀 Zítra potřebuji vstávat v po 9, jedeme na velký UTZ, tak chci být vyspinkaná do růžova.. .-D

majkylove
autor
7. led 2015

@sleepers držím moc palce abys byla ty ta vyjímka :-***********

kachnivp
7. led 2015

Tak jsem tu po dlouhé době znovu, potřebovala jsem se rozveselit ( o víkendu po vánocích jsem po třetí v roce 2014 našla //...a po třetí začla krvácet...a po třetí Hcg kleslo ☹...no bolí to,ale aspoň snad tentokrát to bylo tak krátce, že mimi odejde samo a nebudu muset na revizi ) - chtěla jsem si přečíst co se tu dělo od mé poslední návštěvy, ale vy jste holky tak ukecaný, že to prostě není možný přečíst 😀 takže jen pár posledních stránek, ale i za ně jsem vděčná, fakt to pomohlo - je tu taková moc prima atmosféra
@bublinka74 držím pěsti ať najdeš ty čárky a máš pak dárek pro přítele
@chilli009 - 2-3 cykly snad dáš, hlavně ať jsi v pořádku
@sleepers buď silná - ještě není nic jistého
@loilla s těma ošklivýma miminkama jsi mě dostala ... měly jste vidět mě...se divím, že mě mamka neutopila 😀

majkylove
autor
7. led 2015

já byla dnes na návštěvě u kámošky co má 10-ti měsíčního prcka,no tak hodný děcko sem snad ještě neviděla,fakt 🙂 a jako bonus ještě k super odpoledni jsem si odnesla těhu kalhoty,sukni a takový úpletový šaty a koupila od ní 3 ťuťu oblečky za 100kč a vědět do jaké barvy budem ladit tak bych z tama snad odjížděla autem 😀

bublinka74
7. led 2015

@loilla tak to ju ....nooo zítra jsem zvědavá,koukej napsat a hodit fotečku pak 🙂 já když tenkrát viděla tepny,srdíčko,mozek,prstíky,byla jsem dojatá úplně nádhera 🙂

loilla
7. led 2015

@kachnivp To mě moc mrzí..! A věřím, že r. 2015 bude ten správný! 🙂)

😀 Jééžiši.. 😀

loilla
7. led 2015

@majkylove Škoda jen, že nemáš jistotu, že budeš mít taky tak hodný, co? 😀 Týý jo, hezkýý.. 🙂

loilla
7. led 2015

@bublinka74 Jestli bude co fotit.. My máme z toho 12. 16. tak blbý.. 😀 Žádná spolupráce, noo.. 😀 No, já věřím, že budeme taky.. Hlavně, aby bylo vše v pořádku.. 🙂

bublinka74
7. led 2015

@kachnivp ahojky kočičko,je to blbé noo,ale asi to tak mělo být holka ...ten rok 2015 bude lepší uvidíš ...pro nás pro všechny 😉

majkylove
autor
7. led 2015

@loilla no kéž by 😀 a na zítra drčím palce a pak hned napiš 😵 a snad se nechá nafotit 🙂