Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
8. led 2015

@bublinka74 Koukám zamilovaně na obrazovku.. 😀 Nemám po jakých.. prvak mám doktorku, druhak jsme v ordinaci sami a třeťak je tam i můj drahý, milý.. 😀

bublinka74
8. led 2015

@sleepers ahá a to bylo kdy ...v pondělí ju ...mohla jsi otěhotnět úplně jindy a je to fakt časný ....já bych ještě nedělala závěry 😉

blauen
8. led 2015

@bublinka74 to jsem se dopodrobna neptala Dr. říkala že se podívá na vaječníky jak to vypadá a projede všechno dole ....já se moc do podrobnosti neptám ale myslím na papíře je LPS?

sleepers
8. led 2015

@bublinka74 Otěohtnět jsem jindy určitě nemohla, vzhledem k tomu, kdy byl poslední styk. Takže bohužel.

bublinka74
8. led 2015

@blauen jj oni ti zkontrolují vaječníky,vejcovody,dělohu a je to ...to bude v pohodě ..vůbec se nemusíš bát hmm 😉 jizvičky jsou pak malé.... 🙂 já už je nemám ani vidět nyní skorem 🙂

bublinka74
8. led 2015

@sleepers ahá tak to ju ...ale já bych to nevzdávala ,ještě zítra se juknou a řeknou ... držím moooc palečky

blauen
8. led 2015

@bublinka74 Dř. říkala že půjdou laparoskopkou přes pupík....kolik jsi měla jizviček? Děkuji za útěchu a doufám, že se do března zadaří s clostíkem a nebudu muset do nemocnice...

bublinka74
8. led 2015

@blauen jj jsem celkem tři jizvičky ...fakt nic hrozného neboj 😉 a třeba se zadaří nebo spíš určitě a nikam nepůjdeš 🙂

blauen
8. led 2015

@bublinka74 a můžu mít ještě jeden blbý dotaz, jsem fakt strašpytel co se týče nemocnic vyšetření a celkově 😢 po probuzení cítila jsi ,že se v tobě šprtali jako nějakou bolest?

mysackovi
8. led 2015

@bublinka74 já to testoování nechám, až jestli nedorazí ms....radši 🙂....hlavně uvidíme jetli když nebudu těhu, jestli ms sama naskočí

terezapetrova
8. led 2015

@bjoucik.15 🙂 V. vstává dle nálady mezi 5 a 6,15 🙂 ale. není to tak dávno co vstávál měsíc ve 4 ráno to už bylo fakt moc 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@terezapetrova ÄSI BYCH SI HO VZALA K SOBĚ A PUSTILA MU POHÁDKU... u té neusne??

terezapetrova
8. led 2015

@loilla tak se hezky chystej a jeďte opatrně 🙂 my už zde čekáme na ortel 🙂

terezapetrova
8. led 2015

@bjoucik.15 nene to on už je cilej a rádi, max třeba 10 min na tu pohádku kouká a pak jde raubirit, ale ve všední dny ja stejně musím vstávát v 5,45 a vedu ho do MS, horší je to o víkendu..

bublinka74
8. led 2015

@blauen hele jak říkám kočko,záleží jestli tě jen zkontrolují ..nic to nebude ..budeš jen nafouklá plynem ,to oni musí aby lépe uvnitř vše viděli ,ale do dvou dnů je to pryč ...já to měla mnohem horší ...i bolesti a tak ...ale to je o něčem jiném ...jak píši ..ničeho se neboj vůbec 😉

loilla
8. led 2015

@terezapetrova Jako už máte po? Já myslela, že jdeš v 10 a 11.. 🙂 Nebo zase špatně poslouchám.. 😀

loilla
8. led 2015

Rozhovor s tou mou nejlepší, co pracuje v Gennetu..

Ona: Né, že načuráš na zkumavku!
Já: Pche, neboj - hotovo! A dnes mě pochválíš!
Ona: Dnes toho nepotřebuji hodně, to bylo jen do tý žlutý.
Já: Si dělá pr****, ne? A já se tak snažila!
Ona: Vždyť víš - vždy jsem ráda, když mi doneseš hodně moče.

😀 😀 😀

terezapetrova
8. led 2015

@loilla jj v 10h čekali jsme až nás vemou tak jsem to myslela.. Ale byla to návštěva spis nanic, vlastně nám řekli, ze máme jít ke geneticce kam chodím s Vojtou což je dětská nemocnice v Praze, nu me gynekolog řekl, ze si mužů vybrat kam na tu genetiku půjdu a preferoval gennet ale asi tedy budeme muset k ty "naši" ach jo jo

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla to bylo to první co mě napadlo 😀 ale už jsme po a je to super takhle začít den,ale ty rána.... 😀 tak už čekám fotečkuuu a zprávy tak se nikde nezdržuj 😀

majkylove
autor
8. led 2015

@terezapetrova takže nic víc dnes? 😨

terezapetrova
8. led 2015

@majkylove čekám ted na Screen majky a uvidíme dle výsledku jestli to dnes bude vše..

majkylove
autor
8. led 2015

@terezapetrova aháá,tak ten je teď nejdůležitější!myslím na vááás :-**** nezapomeň si říct o fotečku 😅

loilla
8. led 2015

4 kg nahore, no Te pic 😀

loilla
8. led 2015

@terezapetrova vidim Te 😀

jaenik
8. led 2015

@loilla Já 8 kg nahoře a to jsem si dnes ráno gratulovala, že po 5 týdnech jsem nepřibrala 1,2 kg/týden, ale naopak jsem 30 deka shodila. Nejspíš díky nemoci, která mě skolila přes víkend a ještě dnes se z toho dostávám... 😉

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla já podle domácí váhy 5 a v poradně taky 4,to je hned no 😀 jůůů,ty vidíš Terku doopravdy?vám závidím holky,taky bych se s váma ráda sešla 🙂

terezapetrova
8. led 2015

@loilla vtip anebo vázne? Měla jsi mi zátukat na rameno, ja Te občas vyhlizela ale asi nerozpoznala, u me Screen ok tak jsem rada, mavalo nám to 🙂 ted tedy uvidím ještě co s tou genetikou, co Ty?

terezapetrova
8. led 2015

@majkylove fotecky nemám DR mel dost na spech, ale vše je ok..

majkylove
autor
8. led 2015

@terezapetrova to jako fááákt,vždyť ty nemáš ještě žádnej obrázek a tady z těc vyšetření jsou nejhezčí v těch nižších týdnech ☹ to je ale škoda,ale tak důležitý je že vše vypadá vpořádku a určitě bude i dál 🙂 a co dál teda?

terezapetrova
8. led 2015

@majkylove no ju, jdu příští úterý na ko tak se zeptám, budu muset dořešit tu genetiku a plodovka nevim prej na ni mám v mým veku nárok automaticky a už mám zadanku na triply tak jdu nu, jinak fotky snad vydupu z 2. srceenu z té doby mám i s Vojtou, jsem rada, ze si dnes Tvé mini zaplavalo v plodovce a zároveň v bazénu 🙂