Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

tyga
23. led 2015

@martirr to jsem moc ráda neboj se ono to vyjde určitě věřím i za tebe
mně píchá dneska v podbřišku a bolí mně stále jak na ms ale už méně jak před tím ty dny

blauen
23. led 2015

@radka116 díky za typ, no manžel už pije půl roku ten čaj z kotvičníku...a já kontryhel, nosifol všechno možné...každopádně díky za tip! 😉

chilli009
23. led 2015

@mysackovi Kočko, nezoufej miminko přijde neboj, na test bych počkala třeba ještě 4 dny a pak bych zkusila,dokud nepřijde MS je naděje. Jinak me test ukázal // týden po očekávane MS a žádný dálnice, pak teprve silil ( sice to nakonec nedopadlo, ale vím, že test muze ukázat tehu i dele ). Pokud ani za týden nic, zajdi k doktorovi a chtěj to resit kapku vic než jen utrosem. Chod třeba na utz, aby se vidělo jak rostou foliky a sliznice, podle toho nasadí léky. Držím pěsti

marketat
23. led 2015

@majkylove Ahoj, jak se máš? Poslední týden to tu moc nežije, tak nevím,co je u vás všech nového. 😉 Já začínám být z práce docela unavená, tak už počítám týdny do odchodu na mateřskou 🙂

tyga
23. led 2015

Holky já jsem tak naštvaná mně opět nepřišla neschopenka -nemocenská oni mají vždy dost času už mně to fakt nebaví 😢 😢 😢

majkylove
autor
23. led 2015

@marketat ahooj,joo taky sleduju že je tady vcelku mrtvo ☹ vůbec ti to v té práci nezávidím,jako řeknu ti že já bych neměnila ani za nic po tom co to mám vyzkoušený být doma i kdybych do práce mohla 🙂 jinak se mám moc fajn,mám už nahoře 7 kilo,takže paráda 😀 a dnes jdeme plesat tak už se nemůžu dočkat 😵 kdy ti vychází odchod?

majkylove
autor
23. led 2015

@tyga to mě se zatím ještě naštěstí nestalo,ale slyším to dost často teda 😖

tyga
23. led 2015

@majkylove jo ale nejhorší je,že člověk má placení a nemůže ta neschopenka nestojí za nic sice lepší něco jak nic ale štve mě jak mají na všechno dostatek času a obyčejnej člověk je nazajímá

marketat
23. led 2015

@majkylove já bych se doma asi unudila, svojí práci mám moc ráda (teda až na dny jako je dnešek, kdy sedím a čekám, až přijde nějaký pacient) a nejsem člověk, co vydrží být doma a v klidu. Měla bych jít 12.3., ještě si vybírám v průběhu února týden dovolenou a řeším, jestli si nevzít dovolenou ještě na ten týden před odchodem na mateřskou (mám ještě dost dní z minulého roku). Ale zas nevím, co budu dělat 6 týdnů doma, zvlášť když už nejspíš nebudu schopná se pořádně hýbat a chodit se psama na dlouhý procházky už vůbec ne. 😀 7 kilo mám taky nahoře 🙂

majkylove
autor
23. led 2015

@tyga přesně,když máš platit ty tak ti tam pomalu u všeho naskakují penále za každý den prodlení,ale jak maj dát oni,no nebudu se vztekat 😠

majkylove
autor
23. led 2015

@marketat řeknu ti že jsem měla úplně stejný obavy,já odcházele poslední den z práce s totální depkou že to doma nedám a teď?no neměnila bych a těhotná bych chtěla být aspoň tak dlouho jak slon 😀

tyga
23. led 2015

@majkylove jj je to tak a nejhorší je,že když tam zavoláš vymlouvají se na českou poštu a česká pošta zase na ně je to hrůza tohle a pak má bejt člověk v klidu 😒 😒

martirr
23. led 2015

@tyga Mohlo by byt tehu🙂

mysackovi
23. led 2015

holky...děkuju 🙂 ....pořád si vnitřně říkám, že třeba ještě naskočej....když jsem byla u doktora na začátku října, udělal mi vnitřní ultrazvuk a říkal, že zřejmě nedochází k uvolňování vajíček, proto i sama bez hormonu nemenstruju....udělal mi hormanální profil, ten dopadl dobře, jen trošku zvíšený testosteron, ale prý jen nepatně a že by to neměl problém...tak mi píchl injekci na vyolání a nasadil na ty 3 měsíce utroš a že uvidíme...v létě jsem ho brala jen jeden měsíc...no a taky mi v říjnu řekl, že je to všecko takl trošku uspěchané, že se snažíme krátce atd...že se nemám hlídat, kontrolovat, studovat atd...poslal manžela na spermiogram a když prej budu chtít, že nás může poslat na umělé...což mi přijde zbytečně brzo

radka116
23. led 2015

@blauen nemáš za co. Byla bych ráda, kdyby Vám to holky pomohlo jako mně. Já jsem ty kapky užívala taky do té doby, než jsem zjistila, že jsem těhotná. Obsahuje to trošku alkoholu, proto se to v těhotenství nesmí užívat.
Poprvé to nevyšlo, samovolný potrat. Hned jsem tedy nasadila kontryhel první polovinu cyklu a i kapky. Další menstruace nedorazila. I dr. se divila, že se to povedlo hned.
Moc držím palce 🙂

tyga
23. led 2015

@radka116 to se mi líbí kontryhel jsem pila tento cyklus i já tak jsem zvědavá co MS má přjít 5-7 února také jsem nedočkavá jinak jsem moc ráda at je těhu v pohodě a naplno si ho užívej

blauen
23. led 2015

@radka116 a jak jsi přesně ty kapičky prosím užívala? v který den cyklu jsi začla a kdy skončila? Kontryhel už piju taky nějaký čas, ale něco to do sebe má, protože mi paní Dr. říkala, že mám pěkně sliznici vysoko, folikulky pěkné, ale zatím se nedaří....

bjoucik.15
23. led 2015

Ahoj moje koníkova rodinko 🙂
mám špatnou náladu tak se jdu nějak rozveselit... 😢

Dneska jsem byla na kontrole a stále je to stejné...povyrostl gestační váček jen o 2mm, stále odpovídám 4tt a nějak se vytratil žloutková váček, ale zase tam viděl něco co mělo 1,4mm asi embryjko, ale kdo ví.. je to divné, přijde mi že neví co se děje a co vidí... jsem z toho zmatená a smutná.. proč zrovna já musím mát takovýhle problémy??? 😢 😢 ☹

radka116
23. led 2015

@tyga děkuju, tobě taky přeji hodně štěstí. Mně kontryhel pomohl jak nahodit menstruaci, tak jsem jí postupně měla za kratší cyklus. Nejdřív 40 a víc a potom za 32 dní. A po potratu taky dobře narostla sliznice. Takže tomu věřím 🙂

radka116
23. led 2015

@blauen ty kapky můžeš užívat hned. Poprvé jsem skončila, když jsem zjistila těhotenství. To skončilo samovolným potratem, tak jsem ten den začala pít čaj a užívat kapky. Čajík jsem po 14 dnech vynechala ale kapky můžeš užívat dál nebo taky dát pauzu. Já dala pauzu, protože jsme jeli na dovolenou. Na mě to mělo dobrý účinek. Můžeš si o tom přečíst na netu. Nejsi tak unavená, máš lepší náladu 🙂 a opravdu jsme to užívali společně. 2x denně 20 kapek nakapeš do menšího množství vody.
Já ho sháněla v lékárně i zdravé výživě, ale tam mají jen čaj. Tak jsem je objednala přes net.

tyga
23. led 2015

@radka116 kontryhel je zázračná bylinka i když každému pomáhá jinak ale má účinky a to je důležité .Já uvidím snažily jsme se tento měsíc jak jsme mohly.Jsem doma na ppn po operaci karpálních tunelů takže odpočinutá tak se to muselo povést. 😉

pupidupi01
23. led 2015

@martirr problemy ne, vse je ok. Akorát ted si myslim, ze za to mozna muze ten prolaktin, coz mam uz od leta ( vytok z obou prsu) tak mam v pulce unora poradnu ohledne toho tak uvidim. Prijde mi, cim je to dyl, tim mene to resim, ale na brisko a mimi se moc tesim. 😉 po vysazeni take vse ok nejdelsi cyklus 39 a nejkratsi 27 ted se to ustalilo na 27-31. Ty mas jak dlouhe ? Ja to ocekavam ted o vikendu.

martirr
23. led 2015

@pupidupi01 Ja mam od vysazeni taky vsechno ok, cykly jsem mela 26, 32, 35 dnu..Akorat ted jsem mela ovulku asi az 19dc tak nevim kdy prijde ms, ale nemusela by už chodit🙂 Akorat me trosku desi ze se snazite uz takovou dobu kdyz mas vse ok:(

majkylove
autor
24. led 2015

@bjoucik.15 ach joo zlato,to je mi moooc líto ☹ a jakej teda bude další postup?

bjoucik.15
24. led 2015

@majkylove zatím žádný... uvidíme za 14dní.. ale myslím, že nejsem 4tt ale už aspoň 5tt... jen prostě ten váček roste pomalu... takže teď musím čekat další 2 týdny, šetřit se a do toho jsem nemocná ☹ nevím jak moc má růst váček takhle na začátku.... ale i s dcerkou jsem měla všechno menší... v 8tt měla 7mm, a ve 31t měla 300g, prostě byla a je menší, ale zdravá 🙂 tak fakt nevím, nemám z toho dobrý pocit ☹

majkylove
autor
24. led 2015

@bjoucik.15 mě se to popravdě taky moc nelíbí,ale to se mi nelíbilo ani u sleep a dopadlo to dobře,takže pořád budu držet pěsti a opravdu se šetři 😉

majkylove
autor
24. led 2015

@loilla přidala jsem taky jednu plesovou do albíčka kdybys chtěla mrknout 😉

loilla
24. led 2015

@majkylove Už jsem koukala! 😀 Mooooc Ti to slušelo! 🙂 Zdá se mi to nebo Ti dělají menší pupek ty černý šaty? 😀

loilla
24. led 2015

@bjoucik.15 Přesně jak píše Míša - někdy si člověk řekne, že "tak by to asi být nemělo" a ono to přitom dobře dopadne..Takže dokud je naděje a vyloženě nikdo v tom nevidí průšvih a špatný konec... brala bych to optimisticky! Držím palečky 🙂

majkylove
autor
24. led 2015

@loilla joo,ty černý to pěkně krejou 😀 ale je fakt že takej tak nějak mám,ono mi ho dělají větší ty těhu legíny co jinak nosím k oblečení 😀