Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
26. led 2015

@loilla sepíšu ti to do zprávy 🙂

loilla
26. led 2015

@majkylove Zlato, kuju 🙂

loilla
26. led 2015

@majkylove jen ať to se mnou nešmejkne, jooo 😀

majkylove
autor
26. led 2015

@loilla hele vklidu 😀 já si to sepsala dle rad nějakých kámošek,pak to přetlumočila někde dál,tam mi to zas sepsuly,že ony používaj jiný takže hlavně vklidu 😀 já zkusím to co ti prostě pošlu a v případě nějakých alergíí a spol to holt poletí a bude se experimentovat,bohužel neexistuje jeden seznam vyhovujících věcí pro všechny no 🙂

loilla
26. led 2015

@majkylove To je jasný, no... Každý mimčo je jiné a snese jiné věci 🙂

marketat
27. led 2015

@majkylove Věci z Lidlu super, já byla včera 10 hodin v práci, takže jsem se tam nedostala ☹ Jestli máš seznam, co za kosmetiku, tak mi ho prosím taky pošli, nějak v tom tápu, každý říká a píše něco jiného.

majkylove
autor
28. led 2015

@terezapetrova ahoj kočko,tak jak se pořád máš,se ani moc neozýváš 🙂

majkylove
autor
28. led 2015

@bublinka74 halooo,co je s tebouuu? 😕

holky nějak to tu skomírá ☹

majkylove
autor
28. led 2015

@bjoucik.15 držím palce na zítra!!!dej hned vědět

majkylove
autor
28. led 2015

@loilla a ty to taky flákáš 😀 tak choď aspoň k nám do květnovek kecat 😉

loilla
28. led 2015

@majkylove Neflákám, já tu jsem několikrát denně, ale když tady se nic neděje.. 🙂 Tam taky nekukuju, ale Vy tam máte tak rozkecáno, že se nejsem nikdy schopná zorientovat.. 😀

majkylove
autor
28. led 2015

@loilla tak jednou zareaguj a už se povezeš s náma 😉 máme tam rodinný kruh s náručí otevřenou 🙂

chilli009
28. led 2015

@bublinka74 kdepak Tě máme ? copak je u tebe nového ?

chilli009
28. led 2015

@bjoucik.15 držím pěsti, dej zítra vědět jak jsi dopadla

karlos12
28. led 2015

@majkylove ahoj, koukám že už je tu pár lidí ze staré party.Jak se jinak máš ? Já byla chvíli mimo, nějak jsem vše ignorovala, což mi pomohlo.Od miláčka jsem dostala mexickou bolu s andělíčkem, pro štěstí.Dost mi pomohl.Dnes jsem si obj. gynex, femibion a macu, tu pro oba.A ovu testíky.Jsem po té chvíli klidu trochu nabuzenější .Ale rok je delší doba, už by to chtělo tu bolu užívat 🙂

chilli009
28. led 2015

@loilla
@majkylove
hezky se holky kulatíte, jen tak dál 🙂

chilli009
28. led 2015

@martinalinda držím pěsti, aby utroš pomohl 🙂

chilli009
28. led 2015

@mysackovi ahoj kočko, tak jak ? co testík ? nebo mrcha dorazila ?

majkylove
autor
28. led 2015

@karlos12 ahoooj,no my si všimly žes to tu nějak vzdala,ale teda takhle bez rozloučení,ty jedna 🙂))
tak důležizý že se cítíš nabuzeně,to je super!to už určo půjde!a jak jste domluvení s doktorkou,chodíš ještě na nějaké ty utz a testy atd,nebo o necháváte ještě chvilku volně?
@chilli009 no já teda určitě 😀 doslova míša kulička 😀

mysackovi
28. led 2015

@karlos12 jééé ahojyk...zrovinka jsem na tebe dnes myslela a říkala si že jsi tu dlouho nebyla 🙂....a bublinka taky.... 🙂

mysackovi
28. led 2015

@chilli009 ahojky :-* ....nene mrška nepřišla...a ještě jsme netestovala...asi zkusím zase v pátek...uvidíme... 🙂...včera mi kamarádka říkala, že jí test ukázal hooodně slabého ducha až když měla 10 meškání 🙂....dneska mě chvílema tak zvláštně, tlačilo a táhlo v podbříšku...a chodím pořád čůrat, ale jsem trošku nachcípaná...bez horeček) .....čípek pořád vzadějc a zavřený...ale dost sebekontrolování....nebo se zase na to moc upnu a bude to naprd...a co ty?...něco nového u tebe? 🙂

karlos12
28. led 2015

@majkylove ne, nikam nechodím, necháváme to volně 😉 Ale manžel má větší přehled o mé ovulaci než já 🙂

karlos12
28. led 2015

@mysackovi ahoj, děkuji.Jo,doba odpočinku 😉 Psychického, jinak hokusy pokusy pokračují, ale bez asistence lékařů.Ještě to tak necháme asi do září.Co Ty ?

majkylove
autor
28. led 2015

@karlos12 manžel je dobrej 😀 tak je vidět že už se taky nemůže dočkat 🙂 a musím říct že máte teda výdrž ještě do září,to já už bych šla na kliniku...
a jak jinak,co baráček,práce,kocourek? 🙂

karlos12
28. led 2015

@majkylove jo, je zapálenej 🙂 Jinak v práci masakr, během š měsíců nám otěhotněly další 3 kolegyně, takže 6 holek za loňský rok a zatím nikdo nenastoupil, takže musíme makat za chybějící.Domeček je stále v čekání na dodělání.Kocour teď spí, celý den, to nemám ráda, pak bude otravovat 😉 .Co mimčo, víte co to bude ?Už máte vše nakoupeno ? Nebo to ještě necháváte ?

mysackovi
28. led 2015

@karlos12 já teď budu muset na gyndu ...ms opět bez pomocí hormonů nepřišla :-/ ....a taky přemýšlím, že chvíli počkáme a pak to začnem více řešit...uvidíme co nám řeknou...tak snad se brzo zadaří 😉

majkylove
autor
28. led 2015

@karlos12 musíš kocoura budit jak dítě 😀 a v práci to teda máte fakt hustý,to snad ani nemůžou tohle 😨 mimčo dobrý,už kopká,ale jinak je to lenoch po nás obou 😀 veškerý nákupy mám v blogu takže ještě toho schází hromada 🙂 ale už se to pomalu pěkně kupí.a pohlaví vědět nechcem 😉 jinak to tak strašně letí že bych ten čas potřebovala zastavit 🙂
škoda že tu není bubli,ta by tě tu moc ráda určo potkala než zas zmizíš na dlouho 🙂

karlos12
28. led 2015

@mysackovi třeba nepřišla schválně.Já teď budu zobkat gynex, sice mám cyklus pravidelný, ale ono to prý pomáhá i k tomu.Nečetla jsi o něm ? Já právě raději zkusím přírodu ( mají být přírodní ), ale doktory nezavrhuji, to právě uvidíme po prázdninách .Ale je pravda že nějaká ko u dr není ke škodě 🙂 Dej vědět jak bojuješ a vyhráváš 😉

karlos12
28. led 2015

@majkylove bublinka ví 😉 Na blog juknu.Letí to strašně.Sestřenka bude rodit také v květnu.Jo a už není s otcem druhého miminka.Má dobré skóre - dvě děti, dva tatínci a bydlí s klukama u rodičů ( druhej bude tak chlapeček ).Pokojíček už máš vymyšlený ? 🙂

majkylove
autor
28. led 2015

@karlos12 no tak to má teda sestřenka dobrý 😒 my bohužel pokojíček nemáme ☹ takže nemám co vymýšlet,postýlka bude u nás v ložnici,tam mu aspoň na zeď nalepíme dětský obrázky,v obýváku mám vysokou komodu kterou budu používat jako přebalovák a v ní budou všechny věci pro mimčo,plus má několik fochů ve skříni v ložnici.v obýváku bude druhá postýlka a centrum veškerýho hraní,no a toť vše,do pár let bude snad baráček tak teď musíme vydržet 🙂