Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
23. bře 2015

@martinalinda děkuju....celý den jsem v poho...ale teď to na mě dost dolehlo...brečím tu jak malá holka a nejde to zastavit...pes je ze mě vykulenej a manžel je v práci☹((....před ním se snažím být víc v pohodě...
já jsem si teď byla skoro jistá a přesvědčená ☹ dnes jsem 28dc a břicho bolí....slabounce špinim...v podstatě jen při utření...zkusila jsem změřit teplotu odpoledne i když vím že se to nedá počítat a byla 37,6.... chjo ☹

Jééé ty joo super...tak tiše gratuluju!!!!! 🙂 a závidím(samo, že v dobrým)...už to tu chtělo prolomit 🙂 za chvíli tu budu sama...tak na mě pořádně prskněte, ať už konečně i já se dočkám 🙂

majkylove
autor
23. bře 2015

@mysackovi prskám co můžu a že to už jsou pořádně silný bacily!!!! 🙂

mysackovi
23. bře 2015

@majkylove děkuju 😀 :-*
já mám chvílema pocit, že to nebude dlouho trvat a přestanu do všechno zvládat.... ☹
já jsem už tajně doufala když jsme měla 10 dní teplotu 37..... chjo .-(

majkylove
autor
23. bře 2015

@mysackovi Ale zvládneš!Musíš!Čím víc tomu propadneš,tím hůř to půjde,takže hlavu vzhůru a pěkně s úsměvem do toho jara a uvidíš,teď se to už určitě prolomilo,já tomu věřím 🙂

martinalinda
23. bře 2015

@majkylove 😉 no ja doufam, ze to muzu brzy potvrdit...ale jeste opravdu nemuze clovek vyskat, musi zustat pri zemi, protoze dokud to neni "venku", tak neni ani jistota. Ale budu pevne doufat a uzivat si, pokud to opravdu vyslo 🙂

martinalinda
23. bře 2015

@mysackovi neboj zlato, jeste neni vse ztraceno, pokud se to nerozjede klidne muze byt sance, treba jen spinis a je to uhnizdeni, nebo taky jakoby slaba ms, ono se to obcas zenam stane, ze kdyz ma ms prijit a jsou tehu, tak jen spini nebo obcas..ale odejde to za 3 dny a pak zjisti dobre zpravy. Dokud neni cervena, tak musime vsechny verit 🙂
A neplac, vse se srovna...ja mam ted takove pocity, ze vlastne nevim co bude. Ani tomu moc neverim, ale dekuji. Ja zavidim vsem tehu, v dobrym jako ty 🙂 Takze treba se podarilo a vse bude silit jak ma. Ale rikam, nechci byt ted nadsena, unesena a pak treba carka zmizi, coz se taky deje.
Konecne by vse mohlo byt prolomeno a vsechny uz bychom mely na jare byt tehule. Myslim na tebe a posilam pusu a dobrou naladu, drz se kocko a mysli na radosti a co te ceka.

majkylove
autor
23. bře 2015

@martinalinda já vím že jistota není nikdy,ale kdyby to měl člověk brát takhle pořád tak bys neměla radost z ničeho 😉 já začínala ještě s míň viditelným testíkem a pak jsem testovala každej den samozřejmě 😀 po týdnu přišel na řadu digitální testík a po cca 11-ti dnech jsem si zašla na krev jako samopláce,jako joo,strach byl do první KO dost,ještě i teď občas je,ale prostě raduj se,určitě je to tam 😉

martinalinda
23. bře 2015

@majkylove to mas pravdu, a ja myslela ze ten test je malo viditelny, ze je tam jen pidi smouha,no ja bych taky testovala kazdej den, ale asi pockam do stredy a rano zkusim, melo by se testovat rano ze? digitalni mam taky, ale byl dost drahy, tak nevim kdy ho zkouset, at fakt neco ukaze, kdy jsi ho zkousela, v jakem stavu byly carky, obe stejne silne? Ja jsem dneska 33dc, a ms mivam tak 33-35dni. Ovu test pozitivni 11-12.3. - takze jsem vlastne 10dni po pozitivnim ovu testu. Ale dle me k oplodneni doslo bud 12.3 nebo 15.3. Proto je mi divne, ze uz tam neco jde videt. Cekala bych ze tam jeste nic nebude, ja ten test dneska udelala nahodne, chtela jsem ho udelat az tak ve stredu 35dc, spis z informace...a dneska necekane tohle 🙂
Strach je hrozna vec, ale clovek se pres to musi prenest, doufat a byt pozitivni. Budu se snazit 🙂

majkylove
autor
23. bře 2015

@martinalinda mrkni ke mě do blogu na testíky,dvě stejně silný jsem neměla dlouho 🙂 já dělala první test v neděli-2 dny před ms,pak celej týden klasický a za týden v pondělí ten digi a už tam bylo 2-3 a přesto jsem ještě neměla dálnice 🙂 takže taky bych udělala být tebou další pondělí,to už tam bude jasno 🙂 a manžel už to ví? 🙂

martinalinda
23. bře 2015

@majkylove ja ho ted delala taky 2dny pred ms,ale jak pises pokud bude pekne silit, tak v pondeli na digi musi byt uz taky neco videt. A to ja mam dlouhe cykly, ovu tak 22-24dc 🙂 fakt o tyden pozdeji jak vy ostatni... Takze jsem exot 🙂 a sedelo ti to tam tech 2-3 na tom digi dle toho kdy byla ovu a pripadne kdy jste spolu spali? To znamena ze jsi 2-3 tydny od uhnizdeni, ze?
No manza to nevi, je venku, opravuje nase auto, pred prodejem, ted o vikendu si jedeme asi pro nove auti...a prej ho chcem koupit jeste pred ditetem, at ho pekne splatime a v materske uz nemusime nic platit. No tak ja nevim, ale jestli se to podarilo, tak je to fakt gol. Jak s tim autem tak i testem. Chcem bezpecnejsi auti, a tak se snazi venku to stare dat jeste dokupy, neco poopravit, aby se lepe prodalo. Ale i tak z nej moc nedostaneme. A byla jsem za nim venku, a jak tam byl spinavy, pod autem, nadaval sproste jak to nejde povolit...nemela jsem odvahu mu to rict. Ja ani nevim zda pockat az bude silnejsi a potvrzene digi a doktorkou, nevim zda ho mam treba i ted psychicky takto nahlodat...jsem bezradna :(

blauen
23. bře 2015

@martinalinda je ahojky, zatím tiše gratuluji, to je super zprávička! Moc ti to přeji, držím pěstičky, ať jenom čárka sili!

blauen
23. bře 2015

@mysackovi ještě jsem tady Já, sama tady nebudeš! Vím, že je to ubijejici ale musíme porad věřit! My jsme s manželem nafasovali antibiotika a čekám na MS a začnem uživat. Ale je jaro brzy bude teploučko, ptáčci začínají krásné zpívat, kytičky rostou, musíme pozitivně!

mysackovi
23. bře 2015

@blauen
@martinalinda
@martinalinda děkuju holky :-* ....jsem tak silně prohalšovala, jak jsem v poho, připravená, že by to nemuselo vyjít...no jsem to ale hrdinka :-/
hlavně jsem byla přesvědčena že to vyšlo.....:-/ nejde na to úplně nemyslet, vím, že to úplně z halvy nedostanu.... :-/
snad se brzo dočkám/e 🙂
no co, začneme řešit ten baráček a snad se v tomhle aspoň bude dařit lépe...příští týden si asi uděláme výlet do nějáké banky se zeptat na info co jak...jestlůi by nám vůbec půjčili atd....

martinalinda
23. bře 2015

@blauen dekuji moc, verim ze vse bude jak ma byt. Tesim se na to az zacne silit, ale porad tomu nemuzu uverit 🙂

majkylove
autor
23. bře 2015

@martinalinda já ovu nevím,ale dle odhadů bývala cca 12-15dc a dle spaní u nás těžko říct,pořád,takže tak 😀 každopádně na kontrole jsme byli a pořád jsme o týden starší,takže kdo ví jak to bylo 🙂 no já to vydržela neříct přesně týden a v to pondělí jsem manžovi předala balíček s dudlíkama,ponožkama a tím digi testem,bylo to úžasný 😵 do kontroly bych to nevydržela bo jsem šla až aby bylo vidět už srdíčko ať nenervím proč tam nejde nic vidět,nebo málo atd,udělala bych to zas,takže první kontrola až v 8 týdnu a už to aspoň bylo se vším všudy 😅
auto sme chtěli taky stihnout ještě než se prtě narodí,bohužel je to vše tak nákladný a bylo moc věcí i mimo to že se to odkládá,ale nevadí,ale ještě letos to určitě stihnout chceme 🙂

martinalinda
23. bře 2015

@majkylove no tak ja mela ovu potvrzenou teplotou i testy, takze vim kdy byla, a sex mam taky zapsany 🙂 takze jsou jen 2 datumy, kdy to asi bylo. Ale tak kdo vi, zatim clovek nesmi plasit, tise se radovat a doufat, nic jineho nezbyva..ale tesit se musim, co musim, chci 🙂
No ja to manzovi rekla, ale tak jako ze at zatim nic neresi, nepocita s nicim...a on vyjeveny, a pak ze na testu nic nevidi..no chlapi 🙂 a az pak kdyz jsem test prilozila k ostatnim snehobilym,tak to videl..a pak zacaly takove ty otazky a proc je to slabe, ze maji byt obe prece stejne silne carky...a ze on nevi, ze ho musim poucit. A pak koukal na tehu testy, studoval na netu, i clear blue. Ale byl tak jako, ze tomu neveril kdyz videl ten test..Takze jsem mu rekla, ze to zatim nechame tak, test udelam ve st a pa a v pa kdyztak pudu k dr.-spis aby vyloucila jakekoli problemy,atd. No a pak az v tom 8tt jak pises ty. Ale to vse predbiham...cas je nejlepsi lek 🙂 No my snad to auto stihneme teda 🙂

majkylove
autor
23. bře 2015

@martinalinda proto jsem mu nic tak brzo neříkala 🙂 k dr je teda podle mě úplně zbytečný jít,nemá šanci vidět vůbec nic a stejně ti řekne jen že musíte čekat,ale jak chceš,pokud tě to uklidní,mě by to spíš ještě víc vyděsilo 😉 tak ve středu tu čekáme na fotečkuuu 🙂

marketat
23. bře 2015

@martinalinda jééé, to vypadá slibně 🙂 Tichounce držím palce, ať je ve středu o něco silnější 🙂 Já teda testovala dvakrát, ob den a začala jsem v den menstruace, ale čárka byla asi tak silná, jak ta tvoje, a objevila se v podstatě hned, žádné dlouhé čekání. A vykecala jsem to manželovi během minuty 😀 K doktorce se ti jít nevyplatí, jak míše Míša, stejně nic neuvidí a akorát se budeš nervovat. To už je lepší nechat si nabrat krev.

martinalinda
23. bře 2015

@majkylove ja k te dr chci jit ne ani tak na vysetreni jako spis kvuli tomu utrogestanu, zda ho mam brat, zvazovala jsem ze ji jen zavolam a zeptam se, ujistim, ze ho mam vzit..a uvidime, co mi rekne. Treba minule mi rekla ze me musi videt nez mi ho zas nasadi..tak netusim jak to ted bude. ale to vis, ze bych radsi byla klidnejsi a sla pekne az nekdy v 8tt. Ale ja to potrebuju mit potvrzene drive i kvuli stitne zlaze, musim pak hned k doktorce a ta mi nasadi vyssi prasky, nemuzu kvuli tomu cekat, a pak ten utrous. Takze radeji drive, nez pozdeji. Ale kdybych byla uplne zdrava a nepotrebovala prasky, sla bych taky 8tt. 🙂

majkylove
autor
23. bře 2015

@martinalinda ze zkušenosti z okolí když už žena bere utroš tak ho doktoři nechávají,ale uvidíš a se štítnou žlázou to mám stejně 😉

martinalinda
23. bře 2015

@marketat dekuji, budeme doufat 🙂 me se carka objevila tak do minuty, prakticky hned. A pak jeste silila, jak vzlinala ta ruzova tekutina, ci co tam je v tech testech, k dr. bych sla pokud mi to sama rekne v telefonu, ale fakt jen kvuli tem praskum, ne kvuli kontrole. Je mi jasny ze nic neuvidi, driv jak v 6tt nic neni videt a srdicko az pozdeji, takze vas chapu. Kez bych tam jit nemusela, ale tehu musim mit potvrzene co nejdrive i klidne z krve kvuli te stitne zlaze. Tam se pak musim objednat hned a jet na krev a kontrolu az do vzdaleneho mesta. Trosku komplikace, ale tak co by pro mimi clovek neudelal, aby bylo zdrave. 🙂

martinalinda
23. bře 2015

@majkylove a kdy jsi sla na kontrolu ke stitne zlaze? aby ti nasadili vyssi prasky? sla jsi az po tom 8tt?
Ja brala utrous leden a unor, brezen ted uz ne. Takze netusim co s tim. Ale pokud se mi to potvrdi, tak ho asi vezmu, neublizi nicemu, spis pomuze.

marketat
23. bře 2015

@martinalinda Jj, uvidíš, co ti řekne doktorka. Třeba tě kvůli té štítné žláze pošle na krev, jestli to opravdu vyšlo a nebudeš to muset řešit sama 😉

majkylove
autor
23. bře 2015

@martinalinda jj,až po potvrzení doktorem a stejně se na to moc doktorka netvářila dokud nemám průkazku takže mě stejně objednala na krev atd,zeptala se mě jen jestli beru nějaký vitamíny a tím že sem brala femibion tak jsem až pak šla na tu krev a následně na kontrolu a začali to řešit teprv v nějakým myslím 11 týdnu.kdybych nebrala žádný vitamíny tak by mi napsala hned jod akorát

mysackovi
23. bře 2015

tak jsem se holky trošku uklidnila...vybrečela,dostala do ze sebe....vzala háček a háčkovala....a rozhodla jsem se podat přihlášku na Vš...zítra jdu k obvodní a ve čtvrtek na foniatrii....a pak už jen přijímačky....sice berou jen 40 llidí, ale zkusit se má všecko....mimčo se nedaří, tak třeba se dostanu a budu opět studentem 🙂
@martinalinda teď už jen bude sílit 🙂....a utrouš ti asi nechá...pokud jsi ho brala, tak ho pro jistotu prej ze začátku nechávají, ale uvidíš 🙂

chilli009
24. bře 2015

@martinalinda ahojky, gratuluji a přeji ať hezky sili 🙂

chilli009
24. bře 2015

@mysackovi Ahojky kočko, neztrácej naději, miminko si k Vam cestu najde, jen asi stále není ten spravny čas. Je tezke se k tomu neupinat a neresit to, sama to tak taky mám, ale chce to se naplno zaměstnat necim jinym a nechat tomu čas. Na druhou stranu co je silnější než touha po miminku viď, no je to takový začarovaný kruh. Držím pěsti ať se brzy zadari.

chilli009
24. bře 2015

@majkylove
@marketat
Zdravím tehulky, koukám, že to máte za pár, uzivejte poslední týdny s pupiky, pak Vam budou chybět 🙂.

marketat
24. bře 2015

@chilli009 Moc děkuju 🙂 Jsou dny, kdy si říkám, že bych byla ráda, aby už bylo mimčo na světě, ale pak mě krásně pokopává jako teď a já začínám být smutná, že už bude konec.

majkylove
autor
24. bře 2015

@chilli009 děkuju moc!a je to přesně jak píše
@marketat stráááášně to uteklo a to já to nemám ještě tak za pár,nejradši bych to zastavila 🙂
tobě už se to ale sakra krátí,připravuješ se nějak na porod? 🙂