Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

janajens
25. bře 2015

@blauen dekuji ti za prijeti

blauen
26. bře 2015

@janajens nemáš zač, budeme tady všechny společně bojovat a dodávat si navzájem sílu na mimíska ! 😉

blauen
26. bře 2015

Dobré ránuško budoucí maminky a snažilečky...tak já se ženu od lékaře. Jdeme na to budeme ty mrchy "chlamidie" vybíjet měsíc ATB. 6 dní ATB 7 dní pauza 6 dní ATB manžel má jiné přestávky ale začneme spolu. Pak na testy a v květnu na to opět hupsnem. Dobrá nálada mě ale neopouští! Stále věřím, že je mimišek už někde ve vzduchu blízko blízoučko. Krásný den všem! 🙂

karlos12
26. bře 2015

@martinalinda no to je paráda,skvělé,myšlenky pryč,koukni na jiné,řeší něco podobného ? Ne,tak proč Ty ? Jasný ? 🙂

karlos12
26. bře 2015

@blauen s chutí do toho 😉

ssmoulina
26. bře 2015

Ahoj holky.Můžu se k Vám přidat? 🙂 My se snažíme o mimčo uz delší dobu-od lonského března-bohužel neminulo mě ani mimoděložní těhu-v loni v řijnu v 8 týdnu☹ Nejhorší je že od té doby mám těh.příznaky snad každý měsíc 🙂 Ale tento je jiný-je mě hrozně špatně,bolí mě prsa a jsou větší,a co se mě ještě nikdy nestalo je že mám výtok sice vodový-občas hustý a bílý a dneska dokonce i hrudkovitý.Četla jsem že to může být kvasinková infekce-a že se o může stát i na začátku těhu.protože je žena na to v té době náchylnější..co myslíte vy? U doktora sem byla predevčírem a ten řekl že tam ještě nic neni-je brzo,ale že mám zvýšenou sliznici.. Tak já nevím....

janajens
26. bře 2015

@blauen jj tak to na nas musi prskat bacily tehotenstvi ti ostatni 🙂

blauen
26. bře 2015

@karlos12 s chutí do toho a půl je hotovo 😀 jinak už to ani nejde nebo bychom z toho zcvokli.

blauen
26. bře 2015

@janajens kamarádky ted v dubnu mají rodit tak se nechám osobně asi poplivat 🙂

janajens
26. bře 2015

@blauen no u me nikdo v okoli ☹ takze to budu muset nechat na osudu

blauen
26. bře 2015

@janajens nesmutni, neboj když to má vyjít tak to vyjde i bez toho poplívání 😉

leontynkar
26. bře 2015

@ssmoulina AHoj, držím moc palce! A kdy jsi měla poslední menzes? Nevím jestli takový výtok může být při začátku těhu, moc k tomu nevidim důvod. ..

ssmoulina
26. bře 2015

Poslední menzes 26.2. ale mívám ji nepravidelnou..Ani při HA jsem ji nemívala pravidelnou 🙂 😕 Dnes jsem se byla poptat v nemocnici a říkali, že pokud jsem dřív nemívala infekce (kvasinkové)a jiné,tak že by to mohlo být hormonální změnou,ale že něco poznat půjde až cca za 14 dní.. Takže nezbývá než čekat.. ☹ ach jo.. 😒

leontynkar
26. bře 2015

AJo, to asi nikdo úplně nevyloučí nu ☹ a sleduješ si u sebe ovu? Ale vysoká sliznice je dobrý znamení ;) jinak mykózy můžou bývat třeba i po větším přejezením sladkým 🙂 ;) držím pěsti!!

janajens
26. bře 2015

@blauen nesmutnim ale uz to trva dlouho no same zenske problemy uz aby se ta smula prelomila 😉

martinalinda
26. bře 2015

@loilla hehe dekuji, no ja to taky na zacatku nemela moc silnou tu druhou carku,ale dneska jsem uchylna, udelala jsem i rano a je jeste silnejsi nez vcera,k zitra udelam zase a uvidime, nastesti mi uz neni tak moc blbe, jako od zaludku porad, ale ne jak ten prvni den...snazim se jist po troskach, piju hermankovy caj...a vsecko mi smrdi, ais priznaky 🙂
Ale ty pocity jsou asi u kazde zeny stejne, nejak to zvladneme, na jednu stranu se tesim jak to rekneme ostatnim, nasim asi nejdriv, protoze jsme meli jit vsichni na nejake to spolecne vysetreni, ale v tehotenstvi se na nej nesmi, takze jim to stejne budem muset rict driv a rodicum mojeho to chceme rict v dubnu, budou mit oba narozeniny, tak snad vse dobre dopadne. Uz se ale tesim na vse zarizovani a vybirani. Kdybys videla mou zasobu oblecku, co jsem nakupovala cely lonsky rok, jak diva..asi si budes myslet ze jsem magor 🙂 ja mam i nejake hracky..jsem uchylna na mysky...me predchozi prijmeni vychazelo z misch...takze proto..no a uz mame vrnici mysku, mysky nad postylku..jsem fakt magor 🙂

martinalinda
26. bře 2015

@blauen dekuji zlato moc, no ja taky doufam, ze budou krasne starosti..ted se mi honi hlavou kocarek...jak jsme byli na vystave, manzovi se tam jeden moc libil, ale neni nikde k sehnani..tak mi ho hned ukazoval, protoze si ho fotil na mobil..no je krasny, originalni. A tak si jen premitam, ze mozna fakt todle budem taky resit..je to neskutecny, fakt zvlastni.. A co ty?

martinalinda
26. bře 2015

@leontynkar děkuji moc, snad to vse dobre dopadne 🙂
k tvemu testu, ja mela takovy test nekolikrat, ale nechci te strasit, nic z toho nebylo. vim ze se rika, ze by mel byt ovu pozitivni kdyz jsi tehu..viz moje fotka nad tvoji, tam je tt pozitivni a ovu jsou dve vyrazne carky..
a kdyz si delala ten ovu, pred tim na nem nic nebylo? muze to byt pozustatek ovulace..me se to stalo minuly mesic. Ja mela ovu az po 22dc, a kdyz jsem si delala test asi 26dc byl pozitivni a pak pomalu slabnul, takze okolo 30dc jsem uz skoro nic na ovu nevidela..byl to pozustatek pozdejsi ovu. Nekdo prej ma i 2 ovu za cyklus, taky jsem slysela, coz je dost nepravdepodobne. Spis byt tebou jeste pockam.
Ja na tom svem tt nasla carku 33dc, zrejme byla uz driv, ale me nenapadlo si udelat test. A pokud dokazu odhadnout tak k oplodneni doslo asi 13-15.3. a ja na testu mela ducha 23.2.
Mozna je jeste brzy..byt tebou pockam.

blauen
26. bře 2015

@martinalinda to plánování a nakupování na miminko jsou ty nejhezčí chvíli, co muzou byt. Doufám, že se toho taky jednou dočkám. Já zase bojuje asi s mykózou, přehnala jsem to se sladkým poslední dobou. Chlamydie potvrzene a v příštím týdnu začne léčba. Tak porad nějaké starosti. Ale mám z tebe radost, že to tu někdo konecne prolomil a ted tě budeme všechny nasledovat 😉

martinalinda
26. bře 2015

@marketat dekuji, sili, dneska jeste silnejsi 🙂 jsem rada. to asi svedci i o vyssi hladine HCG, ze?
No myslenky jak pises budou asi porad az do porodu. Clovek si to pomalu uvedomuje, ale dokud dr nerekne ze je tam prcek, tak jsem smirena s cimkoli..ale to vis ze se moc tesim. Moc bychom si to prali, aby vse vyslo, bylo male zdrave, je nam jedno co to bude, ani to nechceme do porodu vedet 🙂 Tak netrpelive budeme cekat na vysetreni u dr. Pujdu asi zitra, a kdyz nic neuvidi, tak pristi tyden. Jsem uplne nervni 🙂

Jee, takze vse v poradku, to mas uz za par teda..jejda, to leti fakt. Tak hlavne ze je vse super 🙂

blauen
26. bře 2015

@janajens úpletu tě chápu, Já bud bojuju s mykózou a když ne mykóza tak kvasinky a když ne kvasinky tak mi přijdou na Chlamydie. ☹

martinalinda
26. bře 2015

@majkylove taky verim ze je dost casu na to vse pozaridit...oblecky uz asi mam, jsem fakt blazen, nakupovala jsem vsude mozne, pak i mamka, takze to asi nebudem resit, jen neco maleho co chybi...🙂 Ale jinak nasi? no vzhledem k tomu ze vi ze jsme vsichni ted na detoxikacni kure, pri ktere mi bylo doporuceno nezkouset mimi a my to s manzou proste kaslali, a ejhle se zadarilo..tak vim ze tatka ten bude v klidu, mamka nevim, sama rikala ze bychom to ted meli nechat tak, vycistit se..i nekolik mesicu a pak zkusit..no ale vsak vis, nam to nedalo, a ten pozitivni ovu test...a fakt to vyslo. Myslim ze budou radi, taky se moc tesi, ale prvotni bude asi sok, tatkovi zacne behat hlavou, jak to beze me v praci zvladne, ze uz mi chtel predavat firmu a jeste nebude moct...🙂 a segra to nevim jak to vezme, bo ona se chce cistit tak aspon pul rok a pak treba mimi..no a kdyz ji to nevyslo i pres ty rodinne prusery, co jsme s ni resili..tak snad bude taky rada, ze bude teta...spis z reakce mam strach, jak to vezmou vsichni, kdyz se mame detoxikovat...ja uz vysadila prasky, co bych mela brat, protoze se nesmi v tehu..zatim to delam tajne aby nasi nevideli, je to hruza...proto se asi brzo nevyhneme tomu jim to rict. Uz to nechci predstirat a lhat jim...Nedela mi to dobre, tak uvidim co zitra u doktorky, pokud tam neco bude, tak jim to asi o vikendu rekneme, maji odjet pryc takze budeme doma sami, budeme mit s manzou cas premyslet jak jim to rekneme 🙂

martinalinda
26. bře 2015

@setnickovak rada je asi jedina - vyckej a pak udelej testik 🙂 priznaky byt muzou a taky ne...ale zatim to na tehu nasvedcovat muze, hodne zenskych po vysazeni antiny otehotni. Takze pockej aspon do ocekavane ms a testni 🙂

martinalinda
26. bře 2015

@karlos12 :ú dekuji, no jine to neresi, to je fakt, urcite ne tady, mozna v jine skupince, ale to jsou ty prvotni priznaky jako nevereni si..ale to prejde, vse bude ok, verim v to 🙂 a co tvoje kyticky? pekne rostou?

leontynkar
26. bře 2015

@martinalinda já jsem si dělala cca před týdnem ovu testíkm a ten byl negativní. a včera tohle.. ale tak my jsme tomu dali volný průběh /teda s ovu testy ;) /. Ovu byla 12.3. někdy večer, to vim prostě 😀, měla jsem i možnost folikulometrie.. Tak mi kamarádka poradila ovu test, ten jsem zkusila po týdnu z odpo moči/ negat./, a včera ten 12.DPO znovu, tam byly 2 čárečky a dnes jsem zkusila těhu. Ale možný je všechno, já vím... jen je to nádherná představa ;)

martinalinda
26. bře 2015

@blauen dekuji moc, ja mam taky radost, fakt necekane se to vse podarilo..pomalu jsme ztraceli nadeji a pak toto. No ty chlamydie jsou asi fakt svinstvo. Brzy se vylecis a bude to v pohode. Manza taky, takze kompletni manzelska lecebna kura 🙂 utece to jak voda a hned budete moct zkusat. 🙂

leontynkar
26. bře 2015

JO a sem sem nedala tu dnešní fotku ;) tak uvidíme ;)

martinalinda
26. bře 2015

@leontynkar tak tim padem by to mozna fakt mohlo byt prvotni ukazani...ja mela tu ovu taky tak nejak, trosku pozdeji nez ty..a uz mam pozitivni testik od pondeli. Tak uvidis, asi bych jeste pockala a pak znovu testla, budu drzet palce 🙂

leontynkar
26. bře 2015

@martinalinda a co bereš za léky, co se nesmí v těhu??

leontynkar
26. bře 2015

@martinalinda Ale je to takový doušek, nu ;)) ale nikdy mi to takhle nevyšlo... i když jsem měla MC až po 38. dnech... tak věřííím ;)